Jump to content
Dogomania

Rysunek I Malarstwo- Nauka Krok Po Kroku !!! cz.2


dog_master

Recommended Posts

glowa wydaje sie za duza ze wzgledu na ulozenie ciala, mial byc uchwycony moment kiedy kon lekko skrecajac idzie w strone patrzacego, czyli glowa blizej niz reszta ciala dlatego wieksza... niestety nie udalo mi sie zlapac do konca momentu i zamiast glebi wyszla mi nienaturalnie wygladajaca proporcja...

Link to comment
Share on other sites

Pinesk@ nieźle:) oczy chyba ciut za duże?


elinka a skąd go masz i skąd pewność, że w ogóle ma jakiś tytuł? i dlaczego on jest zalaminowany?:mad: To chyba najgorsza rzecz jaką można zrobić rysunkowi, folia pęknie, wejdzie woda pod spód i po rysunku. Z tego co widzę po zdjęciach to chyba juz tak się stało.

Link to comment
Share on other sites

Tak, ze zdjęcia ;)
Hmm może i za duże oczy.. nie znam się szczerze powiedziawszy ;)
Koniec. Zdj z telefonu i trochę rozjaśnione w photoscape' ie wiec słabo widać :/

[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/P040612_1809.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elinka']Dostałam ten obraz od żony po zmarłym właścicielu mojego tymczasika Anatolka (TM*:-(). Najprawdopodobniej jest to stary obrazek. I masz rację, są już na nim widoczne ślady zalania. Chcę go sprzedać, aby uzbierać na karmę dla zaadoptowanych piesków mojej sąsiadki, ale nie wiem, czy on w ogóle przedstawia jakąś wartość???[/QUOTE]

Mozliwe, że to co zaraz napiszę to jakieś herezje, nie znam się aż tak żeby jakiejś tu profesjonalnej oceny dokonywać, jedynie moje subiektywne zdanie przedstawiam.
Obrazek mi się bardzo podoba, i ogólnie bardzo lubię styl w jakim jest namalowany, który teraz ciężko znaleźć, kojarzy mi się ze starych książeczek z dzieciństwa i rysunkami babci. Talki obrazek ,,z duszą'' to jest. Gdybym urządzała pokój w ,,babcinym'' stylu to koniecznie musiałbym mieć coś podobnego na ścianie:loveu: Sprzedawaj śmiało, na pewno znajdzie sie jakiś amator starych obrazków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga3006']Teraz jest super. Też do kalendarza?
Co do oczu to lepiej byłoby ze zdjęciem porównać, może jest dobrze bo to psiak taki nieforemny:evil_lol: Boksery i bokseropodobne to czasem przedziwne kształty mają:evil_lol:[/QUOTE]


Nie, to akurat nie do kalendarza ;)
zdjęcie zaraz pokażę :)

EDIT:

z tego zdjecia:
[IMG]http://i641.photobucket.com/albums/uu138/Pineska_92/58.jpg[/IMG]

Edited by Pinesk@
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...