Jump to content
Dogomania

"PIES" - Prenumerata


gwiezdny-wyslannik

Recommended Posts

  • Replies 467
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja o tym juz wiedziałam od wakacji 2008, że tak będzie, ale szczerze myślałam, ze to jakies plotki były ... że o 10zł wzrasta składka członkowska, żeby ten PIES był za darmo... i tak czekałam, czekałam... już prawie kwiecień 2009, a tu nagle w skrzynce gazetka :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

W moim oddziale osobiście odebrałam gazete. Spytałam jak będzie z kolejnymi numerami, Pani powiedziała mi że jeśli sama nie przyjdę odebrać gazety to oni po czasie wyślą pocztą. [B]Katik[/B] - więc jeśli nie możesz się doczekać gazety najlepiej przedzwoń i spytaj czy oni czekają aż sie zjawisz po gazete czy mają zamiar ją wysłać.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='ROOFI']"PIES"jest kwartalnikiem nie ukazuje sie co miesiąc.[/QUOTE]

chodziło mi o to czy ukazał się najnowszy numer który miał być ponoć w czerwcu. Nie kupowałam ostatniego psa więc nie wiem kiedy wyszeł i jaki to był numer. Ciekawi mnie najnowszy numer bo ma być w nim artykuł o czeskiej wystawie seterów. A u mnie w mieście w ogóle nie ma psa. W lublinie szukałam i narazie nigdzie nie ma...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...