Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dawaj zdjęcia!!!


Co do przydomków to nie pomogę - mogę podpowiedzieć ino, żebyś sobie wzięła atlasik, jakąś mapkę i poszukała ciekawych nazw. :razz: Ja jako że jestem na profilu hum., i mam rozszerzoną historię, to mam dosyć obszerną książkę do tego przedmiotu. I na lekcjach zawsze jak omawiamy dany temat, to przy nim są mapeczki z różnymi nazwami. Wtedy zawsze zamiast nudzić się na lekcji, to czytam te nazwy, i zapisuję sobie co lepszego mi się podoba :cool3: Mam już chyba z 3 czy 4 takie nazwy, które spokojnie by się nadawały na przydomek, może jak mi się nie odmieni to wykorzystam którąś z nich. Więc polecam przejrzeć swoje podręczniki do szkoły w poszukiwaniu inspiracji! :lol: (tylko stroniłabym raczej od chemii - taki przydomek [I]Mrówczan sodu[/I] czy [I]Chlorek wapnia[/I] będzie tylko odstraszał potencjalnych nabywców szczeniąt :evil_lol: )

Link to comment
Share on other sites

Karolina- Hahahahaha ,tak od razu dam nazwe od chemi :evil_lol: np. Bąbel chlorek wapnia :diabloti:

Pomysły mam ,ale wszystkie podobne do siebie ..generalnie moim głównym była nazwa Protise ,ale na stronie FCI jest podobna nazwa Prothaise i nie wiem czy by ją przyjęli więc zaczęłam wymyślać i dodawać literki ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Rosa to słowo mi się podoba ,ale canina już mniej .. Może czymś to zastąpić ? :cool3:[/QUOTE]

to jest z laciny i pasuje do psów bo to psia róża ale moze byc ROSA RUGOSA róża pomarszczona ;)
szukam dalej, mi sie ogolnie lacina nawet podoba w brzmieniu wiec w tym szukam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Karolina- Hahahahaha ,tak od razu dam nazwe od chemi :evil_lol: np. Bąbel chlorek wapnia :diabloti:
[/QUOTE]

Tyyyyy.... to niezły pomysł! Lepiej by pasowało: "z chlorku wapnia".
Patrz:
[B]Bąbelek z chlorku wapnia[/B]
[B]Kropelka z chlorku wapnia
Okruszek z chlorku wapnia[/B]

Ale czad!!! :diabloti: Super to brzmi :evil_lol: Ale ja mam głowę :diabloti: :loveu:

[quote name='Princess_York']
Tak żeby nazwa była kojarzona [B]z odwagą i z Yorkiem[/B] :lol: .[/QUOTE]

Możeeee... "Odważny york" ??? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']ORO ROSA to po hiszpańsku zlota róża tak mniej wiecej bo nigdy tlumaczenie nie jest idealne[/QUOTE]
To wiem ,już tłumaczyłam ;) Obok mam prawie hiszpana :-D
[quote name='ladyyork']Może;
[B]Mały wojownik[/B]
[B]Wojownicze szczęście[/B]
[B]Odważna dusza[/B]
[B]Bezmyślna odwaga[/B]

[B]mała Rossa[/B]
[B]Szczęśliwa Rossa[/B]
[B]Rossa z duszą[/B]

[B]Rycerskie szczęście[/B]

Czy musi być imię dwuczłonowe ??[/QUOTE]
Nie musi być ,ale wolałabym nie polskie i niekoniecznie coś znaczące ;)
[quote name='agamewa']Cześć Martyna...Rose Aurum fajnie brzmi;)jeszcze z dopiskiem Fci..fajnie..[/QUOTE]
Bardzo fajne ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...