Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agamewa']Bella rosa???[/QUOTE]
Bella Rosa Aurum FCI :) . Tak może suczka się nazywać .
[quote name='Gucci13']ile jeszcze brakuje??:razz:[/QUOTE]
W sumie to mam 3 .. Jedno odjęłam po tym jak spojrzałam na moją księgę imion na literke A :oops: nie pasowało coś mi .
Dobra mogę te 3 napisać :)
nr 1. Rosa Aurum
nr.2 Protiso
nr.3 Procanella

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Fajnie :) Mi się też bardzo podoba :loveu:

[SIZE=1][COLOR=lightblue]Dziewczyny, Wy to macie głowę :) Też się do was kiedyś zgłoszę po radę :p[/COLOR][/SIZE]

Martyna, podasz tą stronkę do sprawdzania przydomków? Kiedyś gdzieś miałam, ale mi się zapodziała...[/QUOTE]
[URL]http://www.fci.be/affixes.aspx[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Martyna, dzięki Mila, później sprawdzę, bo teraz kurcze, coś mi internet nie chodzi, tylko dogo działa :roll:

A jak to jest z tymi przydomkami, oddzielnie się je rejestruje w FCI, oddzielnie w ZKwP, czy rejestruje się w ZKwP, i wtedy automatycznie jest się zarejestrowanym w FCi, czy jeszcze jakoś inaczej? I co to za różnica, czy hodowla ma w swojej nazwie FCI, czy nie? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Dzięki Martyna, dzięki Mila, później sprawdzę, bo teraz kurcze, coś mi internet nie chodzi, tylko dogo działa :roll:

A jak to jest z tymi przydomkami, oddzielnie się je rejestruje w FCI, oddzielnie w ZKwP, czy rejestruje się w ZKwP, i wtedy automatycznie jest się zarejestrowanym w FCi, czy jeszcze jakoś inaczej? I co to za różnica, czy hodowla ma w swojej nazwie FCI, czy nie? :)[/QUOTE]
Rejestrujesz normalnie w związku i wtedy idzie automatycznie do bazy danych, czasami trza troche poczekać ,ale no cóz zagraniczna stronka:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja to jutro sie zapytam o co chodzi z ZK i FCI ,ale jak gdzieś czytałam to rejestrujesz się w ZK i możesz też do FCI od razu .. :lol: .

W książkach pisze że lepiej aby psa kupić z przydomkiem z FCI ,nie wiem na czym różnica polega .. PRzecież jeżeli się rejestruje w ZK to jest to taka sama hodowla jak w FCI .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']Ja to jutro sie zapytam o co chodzi z ZK i FCI ,ale jak gdzieś czytałam to rejestrujesz się w ZK i możesz też do FCI od razu .. :lol: .

W książkach pisze że lepiej aby psa kupić z przydomkiem z FCI ,nie wiem na czym różnica polega .. PRzecież jeżeli się rejestruje w ZK to jest to taka sama hodowla jak w FCI .[/QUOTE]
Wiesz ja się rejestrowałam tylko w ZKwP ,a jestem automatycznie na stronce FCI [URL]http://www.fci.be/affixes.aspx[/URL] . Myśle że rejestracja w ZK wystarczy :lol:
Przypuszczam że chodzi o różnice ZKwP i PKPR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ladyyork']Rejestrujesz normalnie w związku i wtedy idzie automatycznie do bazy danych, czasami trza troche poczekać ,ale no cóz zagraniczna stronka:evil_lol:[/QUOTE]

Noo, słyszałam właśnie że trochę na przydomek trzeba poczekać :evil_lol: I że lepiej zabrać się za to wcześniej, bo czeka się kilka m-cy, a najgorzej jak jeszcze ci nie przyjmą, to musisz czekać znowu kilka m-cy :roll:

[quote name='Princess_York']Ja to jutro sie zapytam o co chodzi z ZK i FCI ,ale jak gdzieś czytałam to rejestrujesz się w ZK i możesz też do FCI od razu .. :lol: .

W książkach pisze że lepiej aby psa kupić z przydomkiem z FCI ,nie wiem na czym różnica polega .. PRzecież jeżeli się rejestruje w ZK to jest to taka sama hodowla jak w FCI .[/QUOTE]

Gdzieś czytałam chyba, ale nie wiem czy dobrze pamiętam, że jeśli chce się mieć hodowlę fci to trzeba dodatkowo dopłacić? Ale może coś źle kojarzę... [SIZE=1]Kurcze, nawet nie mogę tego sprawdzić, bo dogo mi działa a inne strony nie... wrr, nie wiem co się dzieje, ale nie podoba mi się to :mad:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Noo, słyszałam właśnie że trochę na przydomek trzeba poczekać :evil_lol: I że lepiej zabrać się za to wcześniej, bo czeka się kilka m-cy, a najgorzej jak jeszcze ci nie przyjmą, to musisz czekać znowu kilka m-cy :roll:



Gdzieś czytałam chyba, ale nie wiem czy dobrze kojarzę, że jeśli chce się mieć hodowlę fci to trzeba dodatkowo dopłacić? Ale może coś źle kojarzę... [SIZE=1]Kurcze, nawet nie mogę tego sprawdzić, bo dogo mi działa a inne strony nie... wrr, nie wiem co się dzieje, ale nie podoba mi się to :mad:[/SIZE][/QUOTE]

Za przydomek chyba płacisz,tam zresztą za wszystko prawie płacisz...a ciekawa jestem jak to z repami wygląda??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Noo, słyszałam właśnie że trochę na przydomek trzeba poczekać :evil_lol: I że lepiej zabrać się za to wcześniej, bo czeka się kilka m-cy, a najgorzej jak jeszcze ci nie przyjmą, to musisz czekać znowu kilka m-cy :roll:

Gdzieś czytałam chyba, ale nie wiem czy dobrze pamiętam, że jeśli chce się mieć hodowlę fci to trzeba dodatkowo dopłacić? Ale może coś źle kojarzę... [SIZE=1]Kurcze, nawet nie mogę tego sprawdzić, bo dogo mi działa a inne strony nie... wrr, nie wiem co się dzieje, ale nie podoba mi się to :mad:[/SIZE][/QUOTE]
Dlatego chce założyć jak najwcześniej żeby potem nikt mi nazwy nie podkradł i mieć już pewność że przydomek jest :) .
Trzba dopłacić bo dzisiaj czytałam ,chyba 50 zł .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...