Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

[quote name='olekg18']Puli- prosić kaje uczyłem podkładając pod przednie łapki rozgrzaną blachę i mówiłem poproś :D:D[/quote]
A trzymałeś tę blachę we własnych łapkach?:eviltong::multi:
Fajnie działa tez drut kolczasty przeciągnięty pod pachami.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czekaj kacpru teraz przypalam papierosem narządy kopulacyjne:D
Nie ,a tak serio to ostatnio kaja nie umiała zabrać czarkowi piłke , wiec uraczyła go uryzieniem w fiutka :D biedactwo nie wiedział co zrobić stał i płakał . A teraz leża naprzeciw siebie i warczą .:D ot tak sado maso lubią :D

Link to comment
Share on other sites

ale to przynajmniej dobrze,ze znaja i rozumieja swoje potrzeby.W zwiazku Gucia i Nurii totalna nuda,zero doznan erotycznych chociaz na poczatku znajomosci,trzeba przyznac....bywalo ostro.Niestety...do czego moze doprowadzic monotonia w zwiazku... to takie przykre :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']No widzisz :D Kacpru :D A twoi starsi tak bez problemu na Nurie się zgodzili?[/quote]

oczywiscie,ze z problemem.Moi rodzice nie naleza do tych bezwzglednych i konsekwentnych zeby wziac psa przyniesionego przeze mnie i odwiezc go np. do schroniska, ale nie obylo sie tez bez ostrej wymiany zdan i to nie jednej.Ogolnie poczatku Nurii u nas byly skomplikowane bo byla tylko tymczasowo a teraz juz wszyscy przyzwyczaili sie do mysli,ze jest naszym psem i nikomu jej nie oddamy :)

Link to comment
Share on other sites

Psy w sumie obwarczy , apotem o ile się nie bawia to olewa ,a jak się bawią to rozgania hołote.Czasem się zetnie z jakimś ,ale raczej takie ponizej swojego wzrostu zostawia w spokoju.
Suce zrobi łomot jeżeli tamta zetnie się z Kają. Wiec w sumie jest ok.Było gorzej jak do mnie trafił.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za dojechanie małej gówniary za gadanie głupot m.in takiej ,ze jak pies olewa własciciela na rzecz innych psów to powinno mu sie zwiększyć kontakty z psami:D To tak jakby narkomanowi na odwyku dawać działki:D
A foty niewiem jak się zbiore w sobie :P
Dużo nauki wiec pisze sciągi:D Kopiuje referaty z neta itp :D
Zamówiłem dziś Czarkowi fajną obroze :D skórzaną :D 4cm szerokosci:)już się niemoge doczekac kiedy będzie gotowa do odbioru :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Tygra 18zł na miarę podajesz obwód szyji psa.bardzo wytrzymała znajoma ma dla ON od marca i obroża jak nowa.

Na allegro [URL]http://allegro.pl/item157457515_obroza_gladka_szer_40_mm.html[/URL] proszę:)[/quote]
Tu też Ci podziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...