Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cerber-Kaja to jak napisała pokurcz 46cm i 15 kg:D
Wiq-Kaja i Czarek sa z tego samego schroniska tyle ,ze kaje wziołem jako 6 miesięcznego szczyla-DEBILA no i Kaje mam od 2 lat dokładnie ! Dziś 2 rocznica :) A Czarka od prima aprilis tego roku :):D
Obydwopje maja kuku na muniu leją sie , szczekają wesoło jest ,ale kochaja się i bronią:)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilką dzwoniła moja wychowawczyni!
Bo powiedziałem nauczycielowi z maty jak mi wstawiał 5 kape ,ze się powiesze na sznurze od żelaska!!!!!!!!
I mam jutro pójsc do pedagog i poprosić o skierowanie do psychologa!!!!!!!!!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']Żaba-ja nie czaje maty , chodziłem na korepetycje i na korkach robiłem wszystko ,a w szkole ch... nic ;'/[/quote]


Ja tez maty nie czaje :roll: a jeszcze mamy taka babke, ze kompletnie nie tłuamczy, mam w klasie kumpele ktora jest bardzo dobra z maty i sama potrafi dojsc do tego o co babce chodzi, ale tez musi nad tym siasc i pomyslec ;)
i teraz postanowilam ze bede do niej czesciej wpadac a nie tylko przed sprawdzianem bo nawał tego jest :roll:
Opisz wizyte u psychologa ;) ja w czwartek pisze probna mature :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

To nie bedzie już mój pierwsza wizyta u psychologa :) bo mnie tak 2 razy w roku szkolnym od 1 gimnazjum wysyłają.
Trafiam na same głupie psycholoszki .
Raz jak mnie wysłali w celu dowiedzenia się dlatego zaczynam się uczyć w ostatnich 2 tyg szkoły :D
Odpowiedziałem ,ze dlatego bo lubie adrenaline itd.:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']To nie bedzie już mój pierwsza wizyta u psychologa :) bo mnie tak 2 razy w roku szkolnym od 1 gimnazjum wysyłają.
Trafiam na same głupie psycholoszki .
Raz jak mnie wysłali w celu dowiedzenia się dlatego zaczynam się uczyć w ostatnich 2 tyg szkoły :D
Odpowiedziałem ,ze dlatego bo lubie adrenaline itd.:D[/quote]
[I]:evil_lol:Oluś no to faktycznie z tą adrenalinką coś nie teges ;)

[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']To nie bedzie już mój pierwsza wizyta u psychologa :) bo mnie tak 2 razy w roku szkolnym od 1 gimnazjum wysyłają.
Trafiam na same głupie psycholoszki .
Raz jak mnie wysłali w celu dowiedzenia się dlatego zaczynam się uczyć w ostatnich 2 tyg szkoły :D
Odpowiedziałem ,ze dlatego bo lubie adrenaline itd.:D[/quote]


hehehe przynajmniej jesteś szczery hehehe :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...