Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

[quote name='olekg89']A no np. wyjeżdża mi tekstem ,żebym zajął się swoją seksualnością:evil_lol: tak jakby to ,że jestem pedałem miało jakieś znaczenie:lol:
A powiem szczerze ,że to jest 1 osoba przy kości ,która jest tak wredna i zawistna.Zawsze mi się wydawało ,że[B] ludzie przy kości są sympatyczni ,mili i weseli i co najważniejsze mają dystans do wszystkiego.[/B]A tu taka niespodzianka.
Zresztą szkoda na nią klawiaturki mojego laptopiczusia.;)[/QUOTE]
To o mnie...?
Chyba nie, bo ja jestem wredna i zawistna... ale można mnie krytykować, pisac w mojej Galerii co się podoba. Tylko fotek moich nieprzyjaciół proszę nie wstawiać do mojej Galerii, OK?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a ja jestem przy kości i jestem zaje2bista także różnie to bywa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Przy kości i z dużą nadwagą ludzie są mega sympatyczni ,bo się cieszą życiem:multi::multi:
Jedzą i piją na co mają ochotę :eviltong: w sumie raz się żyje:lol:


DOBRY WIECZOREK .....:loveu::loveu:
Muszę dać Twój wątek do zakladek ,bo przez banerek nie podlinkowany:mad:i szukam z obłędem w oczach Ciebie ;) cokolwiek to oznacza hihihihihihihihihihihihihiih:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewcia38']Przy kości i z dużą nadwagą ludzie są mega sympatyczni ,bo się cieszą życiem:multi::multi:
Jedzą i piją na co mają ochotę :eviltong: w sumie raz się żyje:lol:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:evil_lol::evil_lol: nie no aż tak kolorowo nie jest bo bym wyglądała jeszcze dwa razy tak jak teraz ;)
no ale cóż nie pochlastam się i tyle :p
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek nie o tobie tylko o pewnej Afrykańskiej pannie.
Ewcia38-właśnie takie miałem zawsze obserwacje.Np. w mojej klasie była taka dość gruba dziewczyna ,ale miała tak super charakter ,że nikomu nigdy do łba nie przyszło jej powiedzieć coś chamskiego.Chlała z nami ,paliła w kiblach ,jechała nauczycieli.I w ogóle wesoła dziołcha ,aktualnie hajtnieta z tak zaje2bistym kolesiem ,ze szok.
Madzia-oć przytulkam cię gdzie to cię nie chcą?
Ano dżafrykańskie auto kce najlepiej z kratą z tyłu bez tylnych siedzeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a ja jestem przy kości i jestem zaje2bista także różnie to bywa :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
bo to u nas rodzinne ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no w sumie zaje2bistość u nas rodzinna :evil_lol::evil_lol:

Olek, ja również nigdy nie spotkałam się z chamskimi odzywkami od osób, które choć troszkę mnie poznały a innych mam za kompletnych ograniczonych kretynów. Grunt to mieć pozytywny charakter i ludzie wtedy zaczynają na Ciebie patrzeć z zupełnie innej perspektywy.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Tak po dłuższym zastanowieniu to ni cholery nie wiem o co chodziło Asiaczek?Jak ja w życiu u niej nie pisałem.[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B][FONT=Arial]no właśnie zdziwił mnie bardzo post Asiaczka .... i też pomimo czynności wytęż mózg , nie wiem o co biega:shake:[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Na szczęście nikt nie rodzi się doskonały:lol::lol:
Jeden za gruby,drugi za chudy trzeci garbaty ,a jeszcze inny po prostu beznadziejny:eviltong:
Mam kumpele w moim wieku...ona nawet śmieci nie idzie wywalić jak pełnego MAKE UP-u nie zrobi:evil_lol::evil_lol: Taki kobita ma kompleks:eviltong: A na początku jak poznala swojego przyszłego męża do wieczorem do łóżka z nim chodziła w pełnym makijażu po czym budzik nastawiała godzinę wcześniej przed jego budzikiem tylko po to ,żeby odnowić makijaż :roll: Chyba by się z nią nie ożenił jakby ją zobaczył bez tapety:eek2::eek2::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']
Madzia-oć przytulkam cię gdzie to cię nie chcą?
[/QUOTE]
no jak to gdzie ? u Deer !!!:placz::placz::placz::placz: Niech mnie ktoś przytuuuliiii :placz::placz::placz:
Jestem kłamliwa poza tym :roll: Chyba sie pochlastam :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Przywioze ci żyletke.Ojej widziesz jesteś członkinią żałosnego funclubu to potem tak jest :( Do tego pewnie jesteś lesbą ,albo cholera wie czym i zamiast zająć się swoiją seksualnością latasz po dogo i piszesz posty:(
A oglądam fajny serial Queer as folk o wiadomo czym. ZAJE2BISTY.Polecam na zabicie nudy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']no jak to gdzie ? u Deer !!!:placz::placz::placz::placz: Niech mnie ktoś przytuuuliiii :placz::placz::placz:
Jestem kłamliwa poza tym :roll: Chyba sie pochlastam :laugh2_2:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
podać mojkę ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.queerasfolk.pl/ogladaj_queer_as_folk_online.htm[/url] tu masz ,ale tylko 1 serie i pare z drugiej a jest chyba 5. I limit co 72h ,na 54min.Ale dzięki temu jest czas coś w domu zrobić.Bo inaczej to siedze i mam ryja w monitorze.Lesby tam są ,pedały.Ogólnie fajny i fajna fabuła mimo ,że kipi sexem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...