Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

[quote name='*anusia&ajlu*']psy chyba lubia kasztany, moja to swiata poza nimi nie widzi, mi prawie sie zapasy w domu koncza:D
haha smiesznie musialo to wygladac jak ja gonilas :D[/QUOTE]

Oj tak w piątek jak byłam na spacerku z Ewą i Nerem to z kupki starych podśniegowych liści wygrzebała coś martwego, co kiedyś miało futro. Ogólnie spłaszczona, wyschnięta resztka ciała... a ja oczywiście w pogoń za nią i dre sie na pół parku "zostaw, zostaw to! Zostaw to coś, coś... KURDE, to cos zdechłego!!!"

Ewa po prostu sikała ze śmiechu a ja uprawiałam skoki przez krzaczki:P

Link to comment
Share on other sites

nie moza biegac, bo Shira uznaje to za zabawe, dlatego szuka bo wie ze zwrocisz na nia uwage i bedziesz biegala i ganiala,
ja zawsze uciekam w druga strone, kiedys babka na podworku sie ze mnie smiala bo myslala ze uciekam przed nia i jej psiakiem a Ajlu za bardzo nie przepada za tym jej psiakiem a jak ja puszczam luzem czesto trafiam na ta pania, ale wytlumaczylam ze jak uciekam Ajlu mysli ze zapoluje na mnie i mnie dogoni zawsze to dziala a pozniej dostaje pochwaly ze przybiegla;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tonacja']Witamy się :) i przepraszamy za długą nieobecność!
Shira wyrosła...jest taka piękna! :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Miło Wasgargulce widzieć ponownie, dziękuję :multi:

[quote name='Essence of Raspberries ♥']Moja ulubiona rasa <3
Zapytam się , czym focicie ? ;]
Kocham takie umarszczenia husky , moja też ma taką xD
ale oczy ma brązowe , a twoja takie , takie czarujące ;*
Szybko znajdzie chłopaka xD Będziemy wapadać[/QUOTE]
telefonem... no moja ma srebrne UMARSZCZENIE, znajdziemy-alenam się nie spieszy...

[quote name='GaBi12']Witanko :D
Coś dawno nas nie bylo ;(
Nadrabiamy ;)
Buziaki;*[/QUOTE]
:)

[quote name='wiki4']Hejka Kochane :loveu:[/QUOTE]
Przekochane rudzielce :eviltong:

[quote name='ames'][URL]http://i40.tinypic.com/de1uv5.jpg[/URL] no jak dwie krople wody;)fajną macie tą fotkę:)[/QUOTE]

Hheheh dzięki :D ...takie dwa gupole:lol:

[quote name='lenka13']Hej Shirki...
widziałaś [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/31919852[/URL] ?[/QUOTE]
Widziałam:(
[quote name='Foxowa']Witamy się pierwszy raz u Was w galerii :)
Piękne psisko masz :loveu:[/QUOTE]
Dziękujemy i zapraszamy ponownie:Da wy nie macie galerii?:)

[quote name='Cavy']Super razem wyglądacie. ;-)[/QUOTE]
Dzięki Tofiki:*

[quote name='*anusia&ajlu*']nie moza biegac, bo Shira uznaje to za zabawe, dlatego szuka bo wie ze zwrocisz na nia uwage i bedziesz biegala i ganiala,
ja zawsze uciekam w druga strone, kiedys babka na podworku sie ze mnie smiala bo myslala ze uciekam przed nia i jej psiakiem a Ajlu za bardzo nie przepada za tym jej psiakiem a jak ja puszczam luzem czesto trafiam na ta pania, ale wytlumaczylam ze jak uciekam Ajlu mysli ze zapoluje na mnie i mnie dogoni zawsze to dziala a pozniej dostaje pochwaly ze przybiegla;)[/QUOTE]
EEEeee nie u niej:D. Zprzychodzeniem nie mamy żadnego problemu, i nigdy nie miałyśmy:eviltong:

Gonienie jej w tym momencie ma celu to, żeby ona wypuściła to z mordki i nie zjadła:). Generalnie jak zbiera śmiecia to wystarczy zostaw i zostawia, ale tu było "coś zdechłego" więc wiesz...:mad: A jak ja bym zaczeła uciekać, ona by mnie olała i zjadła sobie "w spokoju"to i dopiero zaczeła gonić... mam zbyt inteligentną bestię:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GaBi12']Haha. Jakie wariacje ;) I do tego ta myzyka :D Świetna Shirka :loveu:[/QUOTE]
Dzieki:D
[quote name='Ewa&Duffel']Ale wariatka z tej Shiry ! :evil_lol:
Świetna muzyka :)
Pozdrawiamy już wiosennie ;)[/QUOTE]
Dziekujemy i równiez pozdrawiamy :D

[quote name='przeszlus']Film świetny!!!!!Dałem gwiazdek na youtube'ie. Inne filmy z shirą też są świetme!!!!!!!:):):)

Jak nauczyłaś ją aportować!!!!![/QUOTE]
Dzięki Maxowy, co tam w ogóle u was jak sobie radzicie?:)

[quote name='Daga & Maks']ale szaleństwa :)[/QUOTE]

[quote name='Shel']Super filmik! :-) Ale ta Shirka rozbrykana :-)[/QUOTE]

Oj tak jest rozbrykana, dlatego mam z nią tyle radości a to namiastka tylko...ona tak non stop:P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...