Jump to content
Dogomania

KIELCE - Potrącony przez auto szczeniaczek! Juz w nowym domku!! :)


Linssi

Recommended Posts

[URL="http://img9.imageshack.us/i/kontoprzelew.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/855/kontoprzelew.th.jpg[/IMG][/URL]

a to przelew na stowarzyszenia na sume 50zł..za Tobisia i twoje telefony do mnie elizo(mam nadzieje ze wystarczy)..i mam nadzieje ze udowodniłam wszystkim którzy mnie tu oczerniali ze (jak to powiedziała eliza) "oszustką" nie jestem...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kto jest nadawcą pieniędzy ? Czy Łukasz K., zam. ul. P ..... ? Jeżeli tak, to pieniądze doszły, a nadwyżka była zupełnie niewskazana.

A czy pierwsza wpłata była robiona na poczcie ? Cały czas mówiłaś, że był to przelew bankowy, więc jeżeli to poczta to całkowicie tłumaczy czas oczekiwania na kasę.

Link to comment
Share on other sites

przeciez wstawiłam zdjecia przelewów ...tak nadawca jest Łukasz K
nie widziałam ze wysłał to poczta....nawet go nie spytałam ...poprostu zadzwonił i powiedział ze przelew zrobiony a jak dowiedziałam sie dopiero wczoraj jak do niego pojechałam....w takim razie jeśli pienidze z przelewu pocztowego dojda to bedziecie miec 80zł od "oszustki"
juz nie chce kontynuowac tego przykrego tematu...koniec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baghera']w takim razie jeśli pienidze z przelewu pocztowego dojda to bedziecie miec 80zł od "oszustki"
juz nie chce kontynuowac tego przykrego tematu...koniec[/quote]

Ja też nie chcę tego kontynuować, ani tym bardziej nie chcę nie naszych pieniędzy. Jeżeli 31,50 zł dojdzie to kieleckie psy mają u nas kredyt na 50 zł, jeżeli nie, to na 18,50 zł. Proszę tylko o wcześniejszy telefon, że będzie jakaś faktura na nas.

Link to comment
Share on other sites

Elizo_sk , nie wiem czy ja zaciekle broniłam Baghery, raczej Ty ją zaciekle atakowałaś .
Baghery broniłam, tak samo, jak broniłabym każdego atakowanego niesłusznie w niewybredny sposób.
Myślę, że zawsze należy ważyć słowa, a już przed publicznym oskarżaniem kogoś o oszustwo i naciąganie trzeba się poważnie zastanowić, bo można kogoś bardzo skrzywdzić.
Bagherę znam na tyle, żeby wiedzieć,że podejrzewanie jej o naciąganie Stowarzyszenia na 30 zł!:cool3: jest jakąs kompletną bzdurą.

Baghera zawsze służyła pomocą , kiedy jeszcze dysponowała samochodem była zawsze chętna do wożenia psiaków, nie biorąc nigdy pieniędzy za paliwo, przechowywała moją kolaczkę przez długi czas i nie było to płatne dt, a później na swój koszt zawiozłą ją do domu stałego do Krakowa.
Ratowała jeszcze wiele innych psiaków, szczepiąc je i lecząc na swój koszt.
Możecie sobie wyobrazić jak ona musiała się czuć, czytając i słuchając takich oskarżeń ,a że zareagowała nerwowo, to chyba każdy by tak zareagował na jej miejscu.

Co do posłużenia się kontem Stowarzyszenia, to Elizo_sk próbowałam Ci to wyjaśnić w rozmowie telefonicznej, a później w poście na dogo,że to ja podsunełam Bagerze ten niefortunny pomysł. Przeprosiłam Cię też za tą sytuację, ale jaki widać to nie wystarczyło, bo oburzałaś sie jeszcze przez kilka postów z tego powodu, obciążając tym Bagherę. Ale takie stwierdzenie , to chyba już niezłe przegięcie, nie uważasz?:cool1:

[quote name='eliza_sk']
Skoro ogólnie dostępne dane Stowarzyszenia są wykorzystywane na lewo i prawo to bardzo prosimy o publiczne wyjaśnienie.[/quote]

Któż to tak na prawo i lewo wykorzystuje dane Waszego Stowarzyszenia???:cool3:

O ile się nie mylę, ja tą zbrodnię popełniłam jeden raz:cool3:!
Już to wyjaśniałam Elizie, ale napiszę jeszcze raz, bo widocznie jakoś niezbyt wyraźnie:cool1: , a i inne osoby były tym zbulwersowane.
Baghera zadzwoniła do mnie pytając, jak tu przelać pieniądze za szczepienie szczeniaka, który jest na Dt u Jagody, bo Jagoda nie ma konta. Powiedziałam, to przelej na konto weta, ale ona powiedziała,że z jajkichs powodów jest to niemożlie, zapytałam, a jak dziewczyny z Jedrzejowa przelewały Jagodzie pieniądze za psiaka , który był tam wcześniej na Dt, ... a ona,że wet obciążał fakturą ich Stowarzyszenie.
Rozmowa przez komórke, w sklepie, na szybko wpadł mi pomysł i powiedziałm Bagherze wpłać w takim razie te pieniądze na konto Sowarzyszenia, a ten wet ma ich dane, to potem obciąży fakturą, a ja prozmawiam z Agnieszką, na pewno nie będzie problemu/:diabloti:/.

I zupełnie wyleciało mi to z głowy, wydaje mi się ,że wtedy raz zadzwoniłam do Potter , ale sie nie dodzwoniłam, a potem zupełnie zapomniałam o tej sprawie . No nie wiem, może wam nigdy nie zdarza się zapominać, ale mnie tak :cool1:.

O rozpętanej aferze dowiedziałam sie teraz od Baghery, dzwoniłam do Elizy, przeprosiłam, ale jak juz pisałam to chyba za mało, bo dalej w kółko w każdym poście oburzenie, "jak tak było można posłużyć się Naszym kontem".
W każdym bądź razie wora pokutnego z tego powodu przywdziewać nie zamierzam , ale obiecuję, że nigdy nikomu już nie podam numeru konta Waszego Stowarzyszenia.

Link to comment
Share on other sites

Erko, ale tu chodzi tylko i wyłącznie o to, ze nikt nie poinformował dziewczyn o tym, że faktura jest wystawiona na nie.

Postawmy się w ich sytuacji, kiedy nagle widzą fakturę za psa o którym nie mają żadnego pojęcia i za szczepienie o którym też nic nie wiedzą,a maja za to zapłacić, każdy by się zdenerwował :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Erko, ale tu chodzi tylko i wyłącznie o to, ze nikt nie poinformował dziewczyn o tym, że faktura jest wystawiona na nie.
[/quote]

Widzę, że nie tylko ja wiem o co chodzi w całej "aferze" :cool1:

Erko tak na koniec zaistniałej sytuacji - bo widocznie i ja wyrażam się mało precyzyjnie, chociaż większość chyba wie, o czym piszę ... Cały czas chodzi mi o to, że decyzja zapadła przed 25 lipca i do dnia 10 sierpnia nikt nie raczył się z nami skontaktować i poinformować ... To tyle i zakończmy tę jałową dyskusję, bo do porozumienia nie dojdziemy jak widzę.

A do Agnieszki nie dzwoniłaś, bo psi telefon od dawna mam ja ...

Link to comment
Share on other sites

za mój bład przepraszam..ale wynikł on z tego ze nigdy tak nie robiłam z zadnym psiakiem...a tu nie chodzi mi o to ze jestes elizo zła ze posłuzyłam sie danymi towarzystwa bo za to juz przeprosiłam dwa razy!!!
tylko o to ze nazwałaś mnie oszustką co było strasznie krzywdzące

a to ze sie nie skontaktowałam sie z wami to przez natłok wszystkich sytuacji a dodatkowo jagoda wogóle mnie nie poinformowała ile trzeba zapłacic za psa...i jak juz napisałam wczesniej dowiedziałam sie tego od elizy
Cytat:
Widzę, że nie tylko ja wiem o co chodzi w całej "aferze" -ewelinka wie tyle ile przeczytała na forum



a tak wogóle to bardzo prosze o zakonczenie tematu bo nie wnosi on w tej sprawie nic nowego ani dobrego pieniadze macie na koncie i je sobie weżcie na wasze psy...a jak bedzie potzreba na nasze kieleckie to ja sie dołoze
mam nadzieje ze to juz koniec bo jestem zmęczona tym wszystkim:shake:
bo zamiast sie zajmowac psiakami ja siedze na forum i odpowiadam publicznie na niesłuszne zarzuty....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baghera']
Cytat:
Widzę, że nie tylko ja wiem o co chodzi w całej "aferze" -ewelinka wie tyle ile przeczytała na forum

[/quote]
tak już w końcowych wyjaśnieniach to ja wiem trochę więcej niż piszę się na wątku:cool3: tym czy innym..jestem z Elizą w stałym kontakcie.

ale zakończmy już ten temat, każdy na przyszłość powinien wyciągnąć wnioski. każdy ma na głowie wiele spraw,ale czasem żeby uniknąć takich sytuacji wystarczy zwykła informacja, czy to telefoniczna czy meilowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Erko, ale tu chodzi tylko i wyłącznie o to, ze nikt nie poinformował dziewczyn o tym, że faktura jest wystawiona na nie.

Postawmy się w ich sytuacji, kiedy nagle widzą fakturę za psa o którym nie mają żadnego pojęcia i za szczepienie o którym też nic nie wiedzą,a maja za to zapłacić, każdy by się zdenerwował :cool1:[/quote]

Sądzę jednak,że albo nie potraficie czytać, albo czytacie wybiórczo, bo wyjaśniałam to już chyba trzy razy, [SIZE=3][COLOR=red][B]że to ja zapomniałam poinformować ! [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][/SIZE]
[COLOR=black]Czy to tak trudno pojąć??? Może w waszym wieku się niczego nie zapomina, ale w moim owszem, tym bardziej,że oprócz psich spraw mam jeszcze masę swoich .[/COLOR]
Zresztą myślałam,że najpierw dojdą pieniądze na konto, a dopiero później faktura. Przez jakieś tam okoliczności stało się inaczej.
Gdybym pamiętała o tej sprawie , pewnie bym to starała się wyjaśnić wcześniej, ale nie ... wyleciało mi z głowy, więc zabić i na stos najlepiej.:diabloti:. Bo jak widzę,żadne wyjaśnienia i przeprosiny nie pomogą:cool3:.


Elizo_sk, a o tym ,że to jest telefon psi dowiedziałam się zdziwiona, kiedy do mnie z tego numeru kiedyś zadzwoniłaś, myśłałam zawsze jest jest to numer prywatny Agnieszki i tak mam go zapisanego w komórce .
A czy na pewno dzwoniłam nie pamiętam , jak o całej tej sprawie, czytaj uważnie.

I nie sądzicie,że należało by się Bagherze jakieś "przepraszam".
Już nie mówię, że czerwoną , wielką czcionką, tak ja nazwano ją na forum "oszustką i naciągaczką", ale chociaż czarną , malutką....

Przykre jest to , że zupełnie nie dociera do Was, że ktoś został bardzo skrzywdzony. To nie jest ważne, ważne jest to ,że Stowarzyszenie nie zostało ponformowane:cool1:. I choć bym jeszcze ze sto razy pisała, jak doszło do tej sytuacji, to i tak nie pomoże, na stos ...:angryy:

Życzę Wam tylko,żebyście nigdy nie znalazły się w sytuacji niesłusznie oskarżanych, bo to naprawdę nic przyjemnego.

Link to comment
Share on other sites

Baghero, chciałam zapytać czy wyjaśniłaś sprawę z pocztą i przekazem na 31,50 ?

Pieniądze dalej nie wpłynęły, pytam, bo tak jak pisałam na wątku chcę przekazać Twoją nadwyżkę na kieleckie psy i poprosić kielczanki o fakturę: albo na 18,5 zł (na tę chwilę), albo jak tamta kasa wpłynie na 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...