Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='miumiu']cało i zdrowo wrócilam w piatek z Tunezji
W sobote odebrałam pana lisa
cieszył się jak dziki dzik
a teraz ... nie pozwala mi zniknąć z zasięgu wzroku
no to ok, wszędzie chodzimy razem.

Opanował trudną sztuke siurania na trawę lub wyznaczone miejsce a nie tam gdzie aktualnie stoi
duma mnie rozpiera :)

wracając - złapałam gumę. Urok chi działa na panów na stacji beznz. porażająco tyle powiem hehehe. Pół godziny i juz jechałam dalej ;)

wczoraj był na wsi i przywiózł pchły
cie choroba
eksluzywny chi wytarzany w kupie i zapchlony :)
a jaki happy

zaraz fotki obrobię[/quote]
Również cieszymy się, że już wróciłaś!
[B]Sikanie[/B] - super, że sie nauczył!
[B]Guma [/B]- tak, tak. Panowie na stacjach benzynowych generalnie są OK!
[B]Pchły[/B] - proponuję Frontline i po bólu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrawiam dogomaniaków:lol: :lol:

Ja tez ostatnio mało tu zagladała, ale widze że tu tak ogólnie pusto

było tu kiedys wiecej osób, a widze ze od kilku miesiecy sie nie odzywają

ciekawi mnie czemu pani elżbietarusus sie nie odzywa , czy stało sie cos o czym nie wiem ?
a tak w ogóle to ostatnio pomyslałam o "orzeszku", ciekawe jak wyrósł, kiedys był tu powodem do dyskusji

:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ADMED']Tak.Ostatnio moje sunie kryje głównie DRABEK. Daje w większości bardzo ładne dzieci. Poza tym,krył pare razy suncie moich przyjaciół.Ale tak naprawde to napewno więcej dzieci ma LUCKI,który też jeszcze kryje od czasu do czasu. Natomiast DRABKOWI rośnie konkurent,bo mam nadzieje,że w Zabrzu mój drugi piesek KONCZTO skończy wystawy potrzebne mu do tytułu reproduktora.Jest już zresztą Mł. Ch.Pl. i mam nadzieje,że nie będzie gorszy od mojego DRABKA. Obaj panowie zyją w wielkiej zgodzie i przyjażni.[/quote]
A ha nie tylko Konczito ale i jeszcze jeden rośnie konkuręt i będzie na wystawie w Zabrzu Dexter syn słynnego Drabka kolejne śliczne chi muszę się sama pochwalić bo nikt mnie tu nie chwali :placz: :placz: :placz:
a to nasza pierwsza w życiu wystawa więc mamy tremę ,nie mam pojęcia jak się wystawia te maleństwa .
Mam mase super zdjęć umieszcze je na mojej stronie zapraszam do NOWOŚCI.

Link to comment
Share on other sites

DEXTER POGROMCA DINOZAURÓW
najmniejszy na świecie z największym

[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04071.jpg[/IMG]

[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04134.jpg[/IMG]

[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04097.jpg[/IMG]

[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04151.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabi11']DEXTER POGROMCA DINOZAURÓW
najmniejszy na świecie z największym

[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04071.jpg[/IMG]

[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/DSC04097.jpg[/IMG][/quote]



Fajny sweterek, możesz zrobić mu zdjęcia w sweterku tak żeby pokazać z boku?

Link to comment
Share on other sites

Sabi, boskie foty!
Ta druga zwłaszcza -ta sama poza :)

Dex jest prześliczny.
Te cziłki to jakieś uzalezniające ne sadzicie.
ja mam wielką ochotę na nastepną.

Bardzo chciałabym mieć suczkę. ale chyba to "nie przejdzie"? Czy są (na pewno -hodowcy), którzy mają w domu dwie płcie? Jak rozwiazują sprawę cieczek? Izolują psy, jak?

Mojemu włosiska się puściły za uszami. Fajnie! Ale zęby coś nie wypadają. Mam schiz więc obserwuję, ale nowych też nie widzę.

Ale gryzoń się zrobił, więc może coś mu tam się już rusza (ma 4 mce)

Mój pies straszny wywołuje intensywne emocje. Kazdy chce go pogłaskać :)

No i każdy nistety pyta "ile kosztował"? Zdarzają się wam takie pytania? Mi nagminnie. Nie wiem co odpowiadać. Radośnie mówię prawdę.

Dziś mój biedny pies miał bliskie spotkanie z DON-kiem teścia. Obszczekał dzielnie ale jak tamten chciał powąchać to zamiast rytualny taniec "jestem małym niegroźnym szczonkiem" to ten mój boorak się przestraszył, zapiszczał i na kolanka mi wskoczył. a z kolanek, pewny, ze go obronię zaczął szczekać okrutnie i powarkiwać. DON-ek oburzony był i to na jego terytorium.

Jest bardzo z\e mną związany. Gdy jestem blisko jest dzielny i pewny siebie. Ze mną siusia na spacerkach. Dziś poszedl na spacer z panem i ... mega stres (choc teren ten sam). Zero siusiania, trzymanie się przy nogach, trzęsiawka. 15 minut byli, bo nie było sensu dłużej.

Zaczynam intensywnie przekonywać się do gladkich chi, które (przepraszam właścicieli) do niedawna wydawały mi się zbyt pinczerkowate. Marzę o bialym/łej (jak Dexter) i czarnym podpalanym :)

Link to comment
Share on other sites

Miumiu, ja mam psa i sukę tej samej rasy (ale nie chi) i to jest potwornie uciążliwe. W czasie cieczki trzeba izolować, nie ma rady, możesz ewentualnie pozbawić jedno z nich zdolności prokreacyjnych, ale jak mniemam, to nie przejdzie :evil_lol: Teraz moja suka ma cieczkę, psy są po wszystkich mozliwych kątach porozdzielane, bo suki się żrą, a psy gwałcą :shake: Figaro potrafi kilka godzin spędzić na dworzu u suki, mimo chłodu i szybkiego wyziębienia :shake: Jak wypuszczam na siku, to za pięć minut trzeba stać i wołać, bo za pierwszym razem nie przybiegnie. A w ekstremalnych sytuacjach iśc do kojca i psa siłą wyciągać :razz: W chihuahua chyba łatwiej, bo wystarczy w dwóch pokojach na drzwi zamykanych, ale to i tak mało sympatyczne patrzeć ciągle czy nie wybiega jedno do drugiego jak przechodzisz z pokoju do pokoju. W chi doświadczenia nie mam, nie wiem jak to wygląda naprawdę. :oops:

Link to comment
Share on other sites

[B]Właśnie![/B]

[B]Pani Elżbieto! Co u ORZESZKA???[/B]

[B]--------------------------------------------------------[/B]

[B]Sabi11[/B]

[B]Ale :crazyeye: jak patrzę na Dexterka to widzę Tequilę :crazyeye: [/B]

[B]W jakim on jest teraz wieku? Nie dzieje mu się nic z nóżkami? Uważaj na niego! [/B]

[B]POWODZENIA NA WYSTAWIE! Na pewno będzie wybitnie obiecująca ocena :razz: TRZYMAM KCIUKI![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha'][B]Właśnie![/B]

[B]Pani Elżbieto! Co u ORZESZKA???[/B]

[B]--------------------------------------------------------[/B]

[B]Sabi11[/B]

[B]Ale :crazyeye: jak patrzę na Dexterka to widzę Tequilę :crazyeye: [/B]

[B]W jakim on jest teraz wieku? Nie dzieje mu się nic z nóżkami? Uważaj na niego! [/B]

[B]POWODZENIA NA WYSTAWIE! Na pewno będzie wybitnie obiecująca ocena :razz: TRZYMAM KCIUKI![/B][/quote]
Witaj na razie jest ok z nóżkami biega skacze nie wiedze nic groźnego
pewnie że uwaga moja jest ciągła jego wszędzie jest pełno i jest taki zabawny że jak nie patrzę na jego figle to mi się nudzi - a co się dzieje z nóżkami Teqilci
Dekuś ma 6 miesięcy
Hi na wystawie było superowo Dekuś zaprezentował się świetnie sędzia MIRISLAW GUNIS Z CZECH
był nim zachwycony dostał piękny opis i oczywiście ocene wybitnie obiecującą ale to nie wszystko zostaliśmy na wybory najpiękniejszego szczenięcia wystawy na BEST IN SHOW ihihi
i tu też mały pokazał swoją klasę wykosił mase psiaków i zajoł IV lokatę chyba ich było ze 40 szczeniaczków nie policzyłam byłam sama tak zachwycona i bałam się żeby jakiś ogromniasty pies go na nadeptał zrobiłam przerwę żeby się nie wystraszył a on zaczoł ich gonic nie martwił się wielkością tylko chciał iśc że wszystkimi ihihih chyba tej wystwy nigdy nie zapomnę było superowo zwłaszcza że to była nasza pierwsza .

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Gratulujemy bardzo bardzo mocno Dexterkowi !!!!!!!![/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Życzymy wiele , wiele takich sukcesów......[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]Wspaniały początek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Jeszcze raz gratulujemy!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[COLOR=red][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to uściski dla maluszka!
Obyście z każdej wystawy wracali tak zadowoleni!!!:lol:
Pzdr.[/quote]
Dziękuje bardzo :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
bardzo bym tak chciała aby tak było ale wiem że nie zawsze tak jest
Asiaczek takie dinozaury można oglądać w Bałtowie w jurajskim parku
rewelacja polecam prze -fajowo tam jest jak ktoś lubi dinusie .
My byliśmy zachwyceni zapraszam na moją stronkę do NOWOŚĆ tam jest więcej fotek z parku a mam jeszcze ich mase w kompie swoim :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RitaGBD'][COLOR=red][B]Gratulujemy bardzo bardzo mocno Dexterkowi !!!!!!!![/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]Życzymy wiele , wiele takich sukcesów......[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000]Wspaniały początek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Jeszcze raz gratulujemy!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B]
[/quote]
Jeju jeju jak miło bardzo dziękuję :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Gratulacje dla Dexterka :multi:
Dostał coś w nagrodę? :evil_lol:[/quote]
Jasne że dostał nową kurteczkę polarkową on uwielbia mieć coś na sobie jak mu ściągam jak idzie spać to się złości lubi być ubrany :lol:

OJ jacy jesteście kochani dziękuje za ogrom gratulacji od Was wszystkich
bardzo bardzo dziękuje jeszcze raz :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: jest to ogromnie miłe nie tylko tak wysoko dojśc z takim malcem ( a on tam był chyba najmłodszy a na pewno najmniejszy ) hihihi ale równie miłe są te gratulacje od WaS . Buziaczki :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...