Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

...czekam i czekam i doczekać się nie mogłam tego tematu, a że ze mnie nieśmiała dziecinka :oops: sama nie zaczynałam :grins: !
może jednak są tu jacyś cziłałowscy dogomaniacy, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i pytaniami.
Mam nadzieję, że nie jesteśmy sami z Kendinką na dgm? :o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja bede miala Chihuahu-ke za 3 tygodnie!! :) juz nie moge sie doczekac!! bedzie taka mala kruszynka :D ojejciuuu jak sie ciesze :) masz moze jakies jeszcze fotki swojej Chi ? chetnie zobacze :) Pozdrowki!

Link to comment
Share on other sites

:puppydog: czyżby napławdę nie było nikuk z cziłką, oprócz Dzia? ...poczekam, poczekam... [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/bejzbol.gif[/IMG]
cierpliwam, a tu Kenduś i jego najlepszy psiapsiel wujek Gomez, który dochodzi do siebie po ciężkim tygodniu...
===============================

Link to comment
Share on other sites

witaj kayla "stara wyjadaczko cziłałowskiego chleba" :wink:
na Twoją stronkę zaglądam od prawie roku, teraz dzięki Amonkowi-Bono zrobiła się bardziej "real", ale z porad korzystam odkąd tylko pomyślałam, a możeby tak chihuahua? dzięki kayla za Twoją stronkę! :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Tylko nie stara, tylko nie stara!
:-D

A stronka bedzie zaktualizowana za pare dni, w ostatnim tygodniu mialam straszny zapiernicz i nie bylo kiedy, a tymczasem Bono-Amono rosnie i coraz bardziej przypomina chihuahua :-)

Link to comment
Share on other sites

Taak czekamy na nowe foteczki Bona!! :) jestem ciekawa jak teraz wyglada.. a ja rozmawialam ostatnio z pania od mojego (przyszlego) malucha.. i wiecie co ?? ma pol kilograma i 9 cm :] jejkkkuu musi byc mega slodziak :D
boje sie tylko ze nie dam rady z takim brzdacem... bo ja mialam zawsze duze psy ( np Bernardyn czy Wilk)
Czym na poczatu karmiliscie psiaki ?? i co zrobic(jak wy robilyscie) zeby nauczyc male Chi zeby same zostawaly w domku
Pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

Moj Bonusek prawie nigdy nie zostaje sam w domku, do tej pory dopiero jakies 3 razy, bo mieszka z nami Babcia.
Nie ma natomiast problemow z zostawaniem w innym pokoju.
Co do jedzonka to Bonusek je glownie suche, myslalam o BARFie, ale to jak podrosnie i skonczy kwarantanne.

Link to comment
Share on other sites

fajne foteczki :iloveyou: Bonka kayla!
Tekcia też jest mi znana, trochę pisałyśmy do siebie z Olą... :D
Dzia z tym zostawianiem w moim przypadku to ciężko jest... Kendy ma prawie 10 miechów i gdy wychodzę to strasznie płacze i lamentuje :bigcry: A, że mieszkam w kamienicy i mam "przecudwonych" :snipersm: :chainsaw: sąsiadów parę razy był u mnie dzielnicowy i policja... a on zostaje sam raz na dwa tygodnie...

Link to comment
Share on other sites

To nie tylko moja zasluga, kiedy go wzielam z hodowli byl juz taki samodzielny. Nawet zazdroscilam Oli, ze Tequila tak lamentuje, jak Ola zniknie jej z oczu, a Bono wydaje sie miec to w nosie :-)
Ale niepotrzebnie, bo chociaz nie placze, kiedy odchodze, na moj widok cieszy sie jak nikt inny w rodzinie :-)

Link to comment
Share on other sites

witam po Świętach!
mam nadzieję, że żadna cziłka nie przejadła się za bardzo! :eating:
kayla już biegnę na Twoją stronkę, z pewnością jest coś new, dłuuugo mnie nie było! [img]http://manu.dogomania.pl/emot/Drinkuje.gif[/img]
Kenduś jadł przez ostatnie dni jak mój 18kilowy Gomez, nawet wylizywał gomesiową miskę...chyba mu się przytyło :oops:
co do reakcji na inne psiaki, czasem się boi, a czasem nie mogę go oderwać od innego psiaka, jest bardzo towarzyski, powiedziałabym, że ciut natrętny :biggrina: ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kayla'] To zadziwiajace, jak bardzo mozna utuczyc i rozbestwic psa w 4 dni...[/quote] :evilbat:

:o nie wierzę...Twój Bonuś? rozbestwiony :shocked!:

toż to chluba rodu cziłałowskiego! ja Bonka stawiam Kendusiowi za wzór! :modla:

Link to comment
Share on other sites

:o Cavalierka, nio co Ty? przecież to cziłki są...ja jako właściciel czasem nie mogę sobie poradzić z moim urwisem, poza tym nasze psinki są "bardzo młode" (z tego co się orientuję 8) ) ale życzę powodzenia, byłaś w końcu w Bydgoszczy na Walentynkowej? pozdrawiam! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cavalierka']Przepraszam, że pisze w tym temacie, ale jakby ktoś mógł to czy pożyczyłby mi pieska na MP w Warszawie bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!! :modla:[/quote]


chwila.. chyba jestem niedoswiadczona w tych sprawach.. ale jak mozna pozyczyc psa?? nie rozumiem tego szczerze mowiac. nie spotkalam sie z tym zeby ktos komus pozyczal zwierzeta.. (jesli piszac to popelniam gafe czy cosik takiego to sorka.. :oops: :) )

Link to comment
Share on other sites

:lol: Dzia, tak czasem jest, że jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział w konkurencji Młody Prezenter, to właściciel może "użyczyć" swojego psiaka, bo n.p. jest bardzo posłuszny, pięknie się prezentuje itp. itd. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...