Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=#c07218]GAMMOLEN - NA KŁOPOTY Z SIERŚCIĄ[/COLOR]
Kłopoty z sierścią u psów i kotów są bardzo częstym zjawiskiem. Prawie każdy właściciel czworonoga codziennie znajduje sierść na dywanie, meblach, ubraniach i w samochodzie, co w końcu może stać się prawdziwym utrapieniem.
Skóra jest największym narządem organizmu o bardzo intensywnym metabolizmie. Zmiany na skórze, jak również niewłaściwy wygląd sierści, są nie tylko odzwierciedleniem procesów bezpośrednio obejmujących skórę, ale także wynikiem zaburzeń całego ustroju. Dla właściciela czworonoga stan skóry i sierści jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny dobrego zdrowia psa lub kota, a takie objawy jak wyłysienia, nadmierne wypadanie włosa, złuszczanie naskórka są zarówno dla zwierzęcia jak i właściciela bardzo uciążliwe. Dlatego Tymofarm przygotował specjalną karmę dietetyczną dla psów i kotów - [COLOR=#c07218]Gammolen[/COLOR], która wspomaga funkcje skóry w przypadku stanów zapalnych i nadmiernego wypadania włosa.
[COLOR=#c07218][B]Gammolen:[/B][/COLOR]
[LIST]
[*]<LI class=bodyTxt>zmniejsza wypadanie sierści <LI class=bodyTxt>poprawia stan skóry
[*]poprawia wygląd okrywy włosowej.[/LIST][COLOR=#c07218]Gammolen[/COLOR] jest preparatem roślinnym przygotowanym w oparciu o oryginalną, sprawdzoną recepturę, zapewniającą uzyskanie trwałego efektu i zachowanie całkowitego bezpieczeństwa stosowania.
[CENTER][IMG]http://www.tymofarm.pl/images/gammolen/pigulka.jpg[/IMG][/CENTER]
Jedynie forma kapsułki zapobiega utlenianiu niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych i zapewnia działanie substancji aktywnych
[URL="http://www.tymofarm.pl/gammolen.php?id=4"][COLOR=red]http://www.tymofarm.pl/gammolen.php?id=4[/COLOR][/URL]

Jak podzielić taką kapsułkę ...?1 na 5kg wagi ciała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RitaGBD'][COLOR=#c07218]GAMMOLEN - NA KŁOPOTY Z SIERŚCIĄ[/COLOR]
Kłopoty z sierścią u psów i kotów są bardzo częstym zjawiskiem. Prawie każdy właściciel czworonoga codziennie znajduje sierść na dywanie, meblach, ubraniach i w samochodzie, co w końcu może stać się prawdziwym utrapieniem.
Skóra jest największym narządem organizmu o bardzo intensywnym metabolizmie. Zmiany na skórze, jak również niewłaściwy wygląd sierści, są nie tylko odzwierciedleniem procesów bezpośrednio obejmujących skórę, ale także wynikiem zaburzeń całego ustroju. Dla właściciela czworonoga stan skóry i sierści jest jednym z najważniejszych kryteriów oceny dobrego zdrowia psa lub kota, a takie objawy jak wyłysienia, nadmierne wypadanie włosa, złuszczanie naskórka są zarówno dla zwierzęcia jak i właściciela bardzo uciążliwe. Dlatego Tymofarm przygotował specjalną karmę dietetyczną dla psów i kotów - [COLOR=#c07218]Gammolen[/COLOR], która wspomaga funkcje skóry w przypadku stanów zapalnych i nadmiernego wypadania włosa.
[COLOR=#c07218][B]Gammolen:[/B][/COLOR]
[LIST]
[*]<LI class=bodyTxt>zmniejsza wypadanie sierści <LI class=bodyTxt>poprawia stan skóry
[*]poprawia wygląd okrywy włosowej.[/LIST][COLOR=#c07218]Gammolen[/COLOR] jest preparatem roślinnym przygotowanym w oparciu o oryginalną, sprawdzoną recepturę, zapewniającą uzyskanie trwałego efektu i zachowanie całkowitego bezpieczeństwa stosowania.
[CENTER][IMG]http://www.tymofarm.pl/images/gammolen/pigulka.jpg[/IMG][/CENTER]
Jedynie forma kapsułki zapobiega utlenianiu niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych i zapewnia działanie substancji aktywnych
[URL="http://www.tymofarm.pl/gammolen.php?id=4"][COLOR=red]http://www.tymofarm.pl/gammolen.php?id=4[/COLOR][/URL]

Jak podzielić taką kapsułkę ...?1 na 5kg wagi ciała[/quote]
Doskonałym przeparatem leczniczym na włosy i skóre jest preparat o nazwie Efa Olie -naturalny przeparat odżywczy.Wspoomaga leczenie wszekich chrób skóry i doskonale wpływa na sierść. jest w ktoplach i dzięki temu bardzo łatwy do użycia i odmierzenia właściwej ilości dla malutich piesków.Jest to produkt z Dani firmy chyba Skan Vet.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ADMED']Doskonałym przeparatem leczniczym na włosy i skóre jest preparat o nazwie Efa Olie -naturalny przeparat odżywczy.Wspoomaga leczenie wszekich chrób skóry i doskonale wpływa na sierść. jest w ktoplach i dzięki temu bardzo łatwy do użycia i odmierzenia właściwej ilości dla malutich piesków.Jest to produkt z Dani firmy chyba Skan Vet.[/quote]
To naturalne że włoski lecą , muszą się zmienić na zimowe futerko i już ,mamy taką rase :lol: :lol: ja mam jeszcze yorunia on nigdy nie zmienia na zimę i nie ma z nim pod tym względem kłopotu .My tylko kochane Dziecinki cieszmy się że nie mamy owczarków niemieckich te to dopiero zmieniają futerko :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']albo labradora:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
ja podawalam kiedys murnil bayernu:lol:[/quote]

[COLOR=red]Co u Was słychać zęby wymieniacie ? Rośniecie pewnie jak na drożdżach (oczywiście myśle o Yogim;) ) ....... A ważycie (oczywiście myśle o Yogim;) )...... Poprostu co słychać w labradorkowym swiecie?[/COLOR]
[COLOR=red][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

w labkowym swiecie jest tak:
-przod juz caly mamy wymieniony..ostatnio poszly kly i tylne zabki
(kla udalo mi sie zachowac)
-wczoraj tesciowa zapomniala ze ma w domu psa i polozyla kotlety 4 surowe w kuchni..a pies...zjadl wszystkie surowe! nauczyl sie przednie lapy opierac na krzeslo i wszedzie dosiegnie
-waga:21 kg :)
poza tym to Yoghi dzielnie znosi pobyt samemu bo zaczela mi sie uczelnia..
co jeszcze chcecie wiedziec z Yoghusiowego zycia? :)

p.s co z ta chihuahua ze schroniska? ktos cos wie?

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
tym razem i mnie coś się przytrafiło nikogo nic nie ominie w sprawach ciłowiczków mamy kłopoty z oczkami nagle zaczeły nam łzawić i rudzieje pod oczkami czym mogę przemywać co mam zrobić. Mam coprawda specjalne mydełka ale boję się bo to tak blisko oczka mydełko mam dla długowłosych i działa super ale Dexterek nie ma włosków czym mam mu te oczka myć .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ADMED']Bardzo dobre efekty daje przecieranie oczek środkiem o nazwie OPTIC-Zel firmy Herry.Do kupienia w sklepach przy lecznicach weterynaryjnych.[/quote]
Bardzo dziękuje ale powiedz czy to zachamuje łzawienie, czy tylko znikną odbarwienia tak czy siak kupie jasne jak przyjdzie zima z takimi oczkami zapłakanymi będzie źle zamarznie mu łeska na pyszczku a on i tak straszny zmarzlak już od dawna chodzi w sweterkach
:smilecol: :smilecol: :smilecol::smilecol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabi11']Bardzo dziękuje ale powiedz czy to zachamuje łzawienie, czy tylko znikną odbarwienia tak czy siak kupie jasne jak przyjdzie zima z takimi oczkami zapłakanymi będzie źle zamarznie mu łeska na pyszczku a on i tak straszny zmarzlak już od dawna chodzi w sweterkach
:smilecol: :smilecol: :smilecol::smilecol:[/quote]

Jeśli bardzo łazawią tzn, że z oczkami się coś dzieje. Polecam udać się do weta (najlepiej okulisty) po maść/krople itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Jeśli bardzo łazawią tzn, że z oczkami się coś dzieje. Polecam udać się do weta (najlepiej okulisty) po maść/krople itp.[/quote]
Nie aż tak kilka łez dziennie zwłaszcza jak wieje wiaterek albo jak Dextuś jest zmęczony wieczorkami widze że ma pod oczkami wilgotne , nie wygląda to na chorobę tak myślę :roll: :roll: :roll: bo gdyby tak było to by mu chyba ciekły łezki cały czas ,ale nie za ładnie to wygląda jak mu zaczyna rudzieć czasmi pod oczkami dla tego bym chciała już za wczasu zadbac o oczka a nie potem nie wiadomo co z tym zrobić jak badzie miał rude i nie ładne .[IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/nowosci20_small.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/galeria%20dexter%20galeria/DSC03615_small.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ADMED']Bardzo dobre efekty daje przecieranie oczek środkiem o nazwie OPTIC-Zel firmy Herry.Do kupienia w sklepach przy lecznicach weterynaryjnych.[/quote]
[B][COLOR=red]A co sądzisz o przemywaniu wodą borową???(Rita też ma smużki pod oczkami)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabi11'][IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/nowosci/nowosci20_small.jpg[/IMG] [IMG]http://newyorklazuryt1.republika.pl/galeria%20dexter%20galeria/DSC03615_small.jpg[/IMG][/quote]

Ale Dexter jest podobny do Tequili :-o

Link to comment
Share on other sites

Jeśli bardzo łzawią i wcześniej tego nie było, to idź do weta. A tak w mniejszych ilościach, to to jest normalne dla psów, któe mają oczy "na wierzchu" ;) Chiłki mają mniej lub bardziej wyłupiaste oczy i to normalne, że łzawią. Podobno przemywanie ciepłą wodą też daje niezłe efekty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ADMED']Może się myle ale oni są chyba po tym samym tatusiu.[/quote]

Są. Bardzo dużo piesków jest po Drabie. Jak czytam czasem katalog wystawowy to przynajmniej 2 są po Drabie. Co ile on tak mniej więcej kryje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Są. Bardzo dużo piesków jest po Drabie. Jak czytam czasem katalog wystawowy to przynajmniej 2 są po Drabie. Co ile on tak mniej więcej kryje?[/quote]
Z tego co widzę to bardzo czesto chyba pół polski ma dzieci Drabek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Są. Bardzo dużo piesków jest po Drabie. Jak czytam czasem katalog wystawowy to przynajmniej 2 są po Drabie. Co ile on tak mniej więcej kryje?[/quote]
Tak.Ostatnio moje sunie kryje głównie DRABEK. Daje w większości bardzo ładne dzieci. Poza tym,krył pare razy suncie moich przyjaciół.Ale tak naprawde to napewno więcej dzieci ma LUCKI,który też jeszcze kryje od czasu do czasu. Natomiast DRABKOWI rośnie konkurent,bo mam nadzieje,że w Zabrzu mój drugi piesek KONCZTO skończy wystawy potrzebne mu do tytułu reproduktora.Jest już zresztą Mł. Ch.Pl. i mam nadzieje,że nie będzie gorszy od mojego DRABKA. Obaj panowie zyją w wielkiej zgodzie i przyjażni.

Link to comment
Share on other sites

cało i zdrowo wrócilam w piatek z Tunezji
W sobote odebrałam pana lisa
cieszył się jak dziki dzik
a teraz ... nie pozwala mi zniknąć z zasięgu wzroku
no to ok, wszędzie chodzimy razem.

Opanował trudną sztuke siurania na trawę lub wyznaczone miejsce a nie tam gdzie aktualnie stoi
duma mnie rozpiera :)

wracając - złapałam gumę. Urok chi działa na panów na stacji beznz. porażająco tyle powiem hehehe. Pół godziny i juz jechałam dalej ;)

wczoraj był na wsi i przywiózł pchły
cie choroba
eksluzywny chi wytarzany w kupie i zapchlony :)
a jaki happy

zaraz fotki obrobię

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...