Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kenduś']nie mogę przesłać priv z linkiem do strony i zaraz mnie coś strzeli! :stormy-sad: :helo:[/quote]

Funiaste maja zabezpieczenie przed takimi praktykami. Trzeba nagrac sobie zdjecie i umiescic gdzie indziej.

Hodowczyni Bonuska zgodzila sie nazwac jedna z jego siostrzyczek "Bonita" na czesc braciszka. Fajnie, nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']A ja od kilku godzin próbuję wysłać priv i też nie mogę wrrrr

Poza tym ...ktoś ...nie ma uruchomionej opcji dzięki której można wysyłać maile bezpośrednio z dogomani :roll: :shake:[/quote]

ktoś się poprawi :fadein: :eviltong:


Bonita, wow jakie psiexy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kayla']Ona jest jeszcze malutka, Ty psi podrywaczu!!!
:-D[/quote]

:oops: :eviltong: Kenuni poczeka, poczeka...:diabloti:

używacie czegoś do ząbków (psich oczywiście:cool1: )? pasty, żele itp., ja zastanawiam się co stosować :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=red]JA JĄ CHCE!!! [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=black]Podobno trzeba pomiziać psiaka policzkiem jak ma szorstkawą sierść to krótkowłosy, jak delikatną to długowłosy (ale pewnie i tak trzeba mieć dwa do porównania)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Ksara śliczna sunia! Zostawiasz ją sobie czy chcesz sprzedać?

Wyjeżdżam na tydzień. Papapapapapappaa wracam w piątek... Będę za wami tęsknić ;([/quote]

HURRA! :multi:
wreszcie trochę spokoju! :eviltong: :lol:

żartuje łi łil bi mis ju! :placz:

Link to comment
Share on other sites

Mała ma już 3 dni.
[IMG]http://www.glogosia.pl/srodek/nowosci/corka%20bell%20009-a.jpg[/IMG]

Ma też już imię
[COLOR=blue]HITORI-MUSUME[/COLOR] Truskawkowe Dzwoneczki (znaczy to - jedynaczka :) )

OLCHA - bijemy się z myślami (sprzedać -zostawić).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...