Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

Bozzka -nie pańcia zamnkneła, sama wlazła, pańcia była na Mazurach w ten czas

trzymam kciuki za Chojnice

a ktoś się wybiera może do Torunia 18 czy tam 19 sierpnia?

Piesulka a znalazłas wreszcie to centrum york w Warszawie? może tam? Myślę, ze może warto do tej z Niemiec napisać maila do tego belladog czy jak jej tam u której kupiłam moja torbę i poprosic o przesłanie ofert z czerwonymi i tyle lub spytać czy może ci zalatwić model "X" czy "Y" w tym kolorze
o tak wymysliłam
4 tygodnie -zdąży coś znaleźć
ty ciotka transporter mkup przede wszystkim i "pampersy" na drogę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]miumiu [/B]dzięki :)))) wiem, wszystko muszę kupić ale zaczynam od torby jak przystało na mała psiommmm panienkieee :)))
napisałam meila do kobitki z Niemiec i czekam na info
jak się czuje pieska tapczanowa? :))) juz chyba każdy bedzie o niej zawsze i wszędzie pamietać? :) ważne ze jest cała, pieski zawsze kochają swoje pańcie nawet jak ich nie zabierają na mazury :)))

Link to comment
Share on other sites

A wiec juz zadecydowane i zaklepane (jest w trakcie rejestracji):
[URL="http://www.dogsclub.eu"]www.dogsclub.eu[/URL]
Zaczne teraz myslec nad projektem - choc pewnie dopiero w drodze do pl..
Jestem tez ciekawa nowych zdjec z wystawy

Link to comment
Share on other sites

Przed momentem wróciliśmy z Chojnic.
Ogólnie mówiąc wystawa super zorganizowana (jubileusz w końcu ;) ), pogoda dopisywała, atmosfera bardzo miła, a i wyniki jak dla nas również niezłe (Don Fernando- Zw. Rasy, Akiko- dosk., lokata I). Sędziowała pani Junikiewicz; chihuahua krótkowłose o ile się nie mylę wygrał EMIR z Istropolytanu. Mam wyniki długowłosych chi, ale nie wiem czy mogę je zdradzać :roll: Powiem ogólnie- na sześć psów dorosłych 3 oceny doskonałe, 1 bdb i 2 dobre. Była tez jedna sunia- szczenię (BELLA Super Style), ale niestety nie wiem jak jej poszło ani nie mam jej fotek.

DIAMOND LADY z Garlicy Duchownej
[IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4130/chojnice004kopiaqz9.jpg[/IMG]

DON FERNANDO Gwiazdki z Białego Domu
[IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1095/chojnice031kopiazb2.jpg[/IMG]

suczki kl. młodzieży: AYALA Vena, DIAMOND LADY z Garlicy Duchownej, HAPPY Mini Pasja
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/9310/chojnice034kopiawv0.jpg[/IMG]

BRIXI Zivy Sperk:
[IMG]http://img239.imageshack.us/img239/5687/chojnice040kopiaxy5.jpg[/IMG]

chi krótkowłose:
KEVIN Hrdy Sperk:
[IMG]http://img297.imageshack.us/img297/7990/chojnice059kopiapi7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

EMIR z Istropolytanu:
[IMG]http://img253.imageshack.us/img253/2638/chojnice066kopiari8.jpg[/IMG]

MELANIE MY LOVE z Antuszy (szczeniak krótkowłosy :loveu: )
[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5383/chojnice077kopiays9.jpg[/IMG]

i jeszcze raz MELANIE MY LOVE:
[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/2233/chojnice084kopiaub0.jpg[/IMG]

DAKŁAS Kujawski Czar:
[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/8991/chojnice089kopiaxo3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]madziaa[/B] obśmiałam się z fotki a dokładanie podpisu "suczki klasa młodzieży" i chi trzymają same młode dziewczyny ;)

gratulki nieustająco!
czyli Akiko ozłocona?
Fredek to zawsze kosi wszystko to już człowiek przyzwyczajony ;)

Melanie z Atuszy jest boska moim skromnym nieznającym się na krótkościch zdaniem

[B]bozzka[/B] super domena

czemu krótkie takie pokulone? wiało?

czy ktośm wybiera się do Torunia ponawiam pytanko!

Link to comment
Share on other sites

[quote][B]madziaa[/B] obśmiałam się z fotki a dokładanie podpisu "suczki klasa młodzieży" i chi trzymają same młode dziewczyny ;-)[/quote]

:grin: faktycznie, nawet uwagi nie zwróciłam.

[quote]gratulki nieustająco!
czyli Akiko ozłocona?
Fredek to zawsze kosi wszystko to już człowiek przyzwyczajony ;-)
[/quote]

Dziękuję! Akiko ozłocona, zgadza się :p

[quote]czemu krótkie takie pokulone? wiało?[/quote]

Czy ja wiem, raczej nie wiało. Naprawdę pogoda była niezła, zwłaszcza że w tym roku na wystawach- albo lało jak z cebra albo upał nie do wytrzymania.

Link to comment
Share on other sites

Madziaa gratulacje!!!
Jakie piekne te chilki!!!! :-)))))))) :loveu:

[quote]
bozzka super domena
[/quote]
[B]miumiu:[/B] dzieki, juz chyba jest w necie - oczywiscie na razie pusta - zobacze czy przed wyjazdem uda mi sie tam wstawic choc pol zdjecia [B]:lol:[/B]
Kurcze ale jestem wsciekla bo wlasnie wylalam szklanke soku na klawiature i klawisze sie zassaly :angryy: goraczka przedwyjazdowa czy co

Link to comment
Share on other sites

[quote][B]Bozzka [/B]moja " druga wloska połowa" czyli połowa mojej rodziny, bo moj tata jest Włochem, a ja Włoszka w połowie :smile: mieszka w Novarze tj. ok 80 km od Mediolanu, ale ja urodziłam sie w Neapolu.[/quote]

zazdroszczę.. (w jak najlepszym tego słowa znaczeniu ;) ). I do tego pani- wet i hodowca pięknych chihuahua :loveu: Spełnienie moich marzeń.

[quote]Kurcze ale jestem wsciekla bo wlasnie wylalam szklanke soku na klawiature i klawisze sie zassaly :angryy: goraczka przedwyjazdowa czy co[/quote]

[B]Bozzka[/B] ochłoniesz jak już tutaj dojedziesz ;) - pogoda makabryczna. totalnie sfiksowała, raz upał zaraz potem deszcz. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziaaa']

[B]Bozzka[/B] ochłoniesz jak już tutaj dojedziesz ;) - pogoda makabryczna. totalnie sfiksowała, raz upał zaraz potem deszcz. :shake:[/quote]
[B]Madziaa[/B] nawet nie wiesz jak bardzo chce mi sie jakiegos deszczu... Ale jeszcze jutro, caly dzien pracy i upalu, a w srode bede juz probowac czy uda mi sie wyszykowac na nocna droge... A mala jakby cos czula: nie odstepuje mnie na krok...

[B]Carolina[/B]: "zobaczyc Neapol i umrzec" - nawet nie wiem skad ten cytat, ale miasto jest piekne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote][B]Bozzka[/B] pogoda w PL zupełnie jesienna, przywież troche słońca :smile:))[/quote]

Zdecydowanie jestem zaaa. Mój dream team nie chce wychodzić za bardzo na dwór w taki deszcz. Akiko na przykład jest starsznym leniem i najchętniej spędziłaby życie śpiąc na poduszce. Ale jak przyjdzie co do czego- nie ma na świecie lepszego terrorysty kur i perliczek :lol:

Link to comment
Share on other sites

może mi ktos poradzi
przymierzam się do kupienia kuwety psiej czyli puppy trainera
firmy Savic,
czy ktoś wie czy na chiłki wystarczy mi rozmiar medium 35 na 48 cm
czy large lepsze - 48 na 60 cm
i czy ewentualnie można do niej mcowac inne podkłady bo firmowe pieluchy dość drogie (Savic)
Szarik jeździ po całym domu z gazetami czy ręczniczkami, użądza sobie z nich domki, gazety tnie jak niszczarka :(
na podkładach surfing :(
do normalnej kuwety nie chce wskakiwać "za wysoko" ma lala
no i ewentualnie z myślą, że jeśli kiedykolwiek byłyby szczeniaki (a czarno to widzę szczerze mówiąc heheeh) to przyda się jak znalazł taki trener siuśkowy (jak nie mi to mojej siostrze) - więc może lepiej wziąść wiekszą kuwetę? Więsza kuweta to konieczność uwywania większych i droższych pieluch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miumiu']może mi ktos poradzi
...to przyda się jak znalazł taki trener siuśkowy (jak nie mi to mojej siostrze) - więc może lepiej wziąść wiekszą kuwetę? Więsza kuweta to konieczność uwywania większych i droższych pieluch.[/quote]
[B]miumiu[/B]: co to jest trener siuskowy?
Moja mala sika na pieluchy bez kuwety, takie z ceratka pod spodem. Nauczyla sie szybko - tu jest tez taki preparat (naturalny) ktory "zacheca" do robienia wlasnie tam gdzie TY chcesz... Bede przed wyjazdem w tym sklepie - moze chcesz zeby ci to przywiezc?..:oops:
U nas wczoraj byla potworna wichura, chcialo wyrwac mi okna, myslalam, ze troche popada ale skad. Jesli u was pada to pewnie jak zawsze Alpy odgradzaja dwa klimaty :cool1: Nie wiem czy uda mi sie przywiezc wam troche slonca :cool1: zazwyczaj jest tak, ze jak przyjezdzam to tam tez jest upal... No ale nie taki jak tutaj...

Link to comment
Share on other sites

dokładnie!!!!!!
plusy - nie nosi pieluchy/gazety po całym świecie, pod spodem (podłoga) nie moknie ;)
chefrenek - wiesz czy można tam inne pieluchy/podkłady wkładać wkładać? I dla buldożka jaki rozmiar planujesz? medium?
No i Paco przyznam całą zeszłą zimę siusiał w domu, na reczniczek. Ale on nie ciągał go, nie bawił się - to była toaleta, a Szarik odstawia takie numery że hoho
Paco eychodzil raz, dla sportu w srodku dnia i to jak nie padało, nie sypało, jak był snieg nie bardzo mógł też wychodzić bo u nas sypali solą chodniki nie piaskiem i to był horror, musiałby w butach chodzić ...
byl co prawda młodszy zimą o 2 mce, bo Szarik jest z kwietnia a on z czerwca...
ale też wolałabym, zeby tą zimę przesikała do kuwetki...

bozzka u nas też są te preparaty, jeszcze nie słyszałam, zeby komuś pomogły hehehe ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Chefrenek[/B]: dzieki!

[B]miumiu[/B] zobacz tutaj:
[URL]http://www.allegro.pl/item220870509_pieluchy_dla_zwierzat.html[/URL]
z tym ja sie obywam bez kuwetki - ale chyba musisz policzyc co ci taniej wyjdzie - ja ide troche na latwizne bo w sumie takie tanie nie sa ale jestem zadowolona
pees te sa 60x90, ja uzywam 60x60 (i mysle, ze dla ciebie nawet przy dwoch psiakach ten rozmiar smialo by wystarczyl)
aha i ma je rozlozone w dwoch miejscach poki co - na poczatku bylo w czterech, potem stopniowo dwie zlikwidowalam. Przez ceratke pod spodem nic nie przesiaknie. U nas tez kosztuje mniej wiecej tyle samo - moze ciut drozej - za paczke (10szt) place 5,50 euro
Smiesznie sie z tym zrobilo bo mala nie chce sikac na spacerze (raz zrobila i to jakby ukradkiem) tylko do domu niesie hahaha

[quote]
bozzka u nas też są te preparaty, jeszcze nie słyszałam, zeby komuś pomogły hehehe ;-)
[/quote]
No wlasnie tak sobie mysle, ze w Polsce juz od dawna wszystko jest a moze i wczesniej niz tu u mnie i pewnie sie narzucam z jakimis propozycjami (sorry).. :oops:
Ja ten preparat zastosowalam na poczatku kiedy mala byla jeszcze bardzo mala i troche zagubiona w nowym domu i wydaje mi sie, ze dzieki temu chetniej szla wlasnie tam i szybciej (szybciej - nie wiem, dla mnie bardzo szybko) nauczyla sie

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]plusy - nie nosi pieluchy/gazety po całym świecie, pod spodem (podłoga) nie moknie ;-)[/QUOTE]

Znajoma miała dla swojej psiny, ale tylko pieluchy (bez kuwety).
Mimo wszystko wychodziła z nią na dwór i pieluchy praktycznie były nieużywane.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądnąłem bom nie wytrzymał i pozdrawiam....:evil_lol:

Miumiu ja posiadam ten mniejszy rozmiar kuwetki i na małego szczeniaka jest OK, ale na takie "wielkie bydle" jak Spiro to tylko tylko....:cool3: ....można wkładać inne pieluchy byle rozmiar był podobny, ponieważ całą górną połowę jak ramkę zdejmujesz....niestety Spiro zaczął pazuramy drzeć pieluchy i zrobił sobie w tym legowisko....:placz:



Bozzka w przyszłym tygodniu w Polsce będą upały, więc za bardzo nie zmarzniesz....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziaaa']Znajoma miała dla swojej psiny, ale tylko pieluchy (bez kuwety).
Mimo wszystko wychodziła z nią na dwór i pieluchy praktycznie były nieużywane.[/quote]
no wlasnie, chyba jest najlepiej (jesli chodzi o koszt) polaczyc spacery + pieluchy... :evil_lol:

[quote]
Zaglądnąłem bom nie wytrzymał i pozdrawiam....:evil_lol:

...Bozzka w przyszłym tygodniu w Polsce będą upały, więc za bardzo nie zmarzniesz....:diabloti:
[/quote]

Ahahahah [B]Nierob[/B] dzien dobry, jak fajnie ze jednak wpadles :lol: Tak sobie wlasnie mysle, ze jesli tam bede miala problemy z netem to tez nie wytrzymam (tylko co wtedy? hahahahahh)
...Juz chcialam zabierac ciuchy zimowe a teraz znowu nie wiem :evil_lol:

pees2: przed wyjazdem jestem non-stop obserwowana...

[IMG]http://www.dogsclub.eu/BLUE/IMG_7679.jpg[/IMG]

aha, wkleilam zdjecie Blue na okladke dogsclub - tak na razie, zeby nie bylo pustej strony: dziewczyny (i nie tylko :evil_lol: ) szykujcie najpiekniejsze zdjeciowki - moze nie o wszystkich wiem!
Wlasnie odebralam auto bylo na przegladzie przed podroza ide zobaczyc czy tam czegos ten mechanik nie zepsul hahahah bo jak mi stanie gdzies po drodze w nocy to bedzie dopiero zabawa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...