Jump to content
Dogomania

---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.


pj.

Recommended Posts

ooo Wera w DT? ale fajnie! a jak sobie radzi? w jakich warunkach jest? w mieszkaniu? nie ma w allegro aktualnych info a może by jej pomogły? typu czy zachowuje czystość, jaka jest w domu? no chyba że w kojcu jest? ona miała lęk separacyjny nie? jak z tym sobie radzi?

nowe fotki mam - są sliczne wreszcie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']ooo Wera w DT? ale fajnie! a jak sobie radzi? w jakich warunkach jest? w mieszkaniu? nie ma w allegro aktualnych info a może by jej pomogły? typu czy zachowuje czystość, jaka jest w domu? no chyba że w kojcu jest? ona miała lęk separacyjny nie? jak z tym sobie radzi? nowe fotki mam - są sliczne wreszcie :)[/QUOTE]

Werka kochana przebywa już od grudnia zeszłego roku w tym dt, pokochała ją i w końcu zabrała dziewczynka, która przychodziła wraz z mamą do schroniska, żeby wyprowadzać psiaki na spacery.
Ostatnio nawet pytałam, czy dt stał się może już ds jak to często się dzieje, ale jeszcze nie. Mam nadzieję, że w końcu tak się stanie.

Werka mieszka w mieszkaniu, z innym psiakiem rezydentem, nie ma problemu z lękiem separacyjnym.

Teraz nadchodzi czas wiosennych burz...i trochę się tego obawiamy, bo wiemy jak Wera boi się właśnie burz...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Algida - b. przyjacielska choć trochę nieśmiała suńka (mamusia czwórki szczeniaków, które już w domach) zamieszkała z Saturnem. Fajnie ją przyjął. Bo w ogóle to jest taki fajny pies, bezproblemowy, a tak jakby niewidoczny, praktycznie niezauważany w schronisku...[B]apeluję do wszystkich wolontariuszy, żeby zwrócili na niego uwagę no i bardzo by mu się przydała nowa sesja zdjęciowa.[/B]

W nowych domach Arion, Szarik i ...:-) Po Juliana przyszli popołudniu, na spacer zabrali, zastanawiali się ale mają kotka w domu....

Link to comment
Share on other sites

O, jak fajnie z Fuksem. I jak się sprawuje w domu? Nie niszczy?

Co do Saturna - przyłączam się do prośby Bumel, to jest cudowny pies, bardzo spragniony kontaktu z człowiekiem :loveu: Myślałam nawet jakiś czas temu nad założeniem mu wątku, może ktoś by go wtedy zauważył i porobił ogłoszeń - tylko do tego bardzo przydałyby się nowe zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

To podeślij mi proszę na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . A jakie ogłoszenia już ma? Czy mogę wykorzystać tekst z allegro?

[quote]Saturn

Wyrok- schronisko, bo urodził się kundlem...?


Witajcie.

Mam na imię Saturn, to moje pierwsze imię w życiu, bo mimo 4 lat życia nigdy nie miałem domu. Od zawsze byłem bezdomnym psem, tułałem się z kolegami, to tu, to tam... Bywało ciężko, ale jakoś dawałem sobie radę. Od ludzi raczej stroniłem, zazwyczaj mnie przeganiali już z daleka. Może wyglądam na groźnego, bo jestem duży? Nie wiem, ale naprawdę nie ma we mnie cienia agresji. Trafiłem do Azylu pod Psim Aniołem po pogryzieniu - nie ustąpiłem jakiemuś podwórkowemu psu (nie pamiętam o co poszło ) i nieźle mnie poturbował... Dlatego nie mam teraz kawałka ucha. Ale i tak miałem szczęście, najpierw długo dochodziłem do siebie w lecznicy, miałem depresję i nie zwracałem na nic uwagi. Do ludzi byłem obojętny,bo nigdy nie zaznałem od nich nic dobrego. Ale szybko doszedłem do wniosku, że człowiek jest całkiem fajny: zawsze mam pełną miskę, dobrą opiekę i głaskanie, które uwielbiam! Jestem niesamowicie wdzięczny za każdą chwilę uwagi, podkładam pyszczek pod ręce, przecież nie zmarnuję okazji ludzkiego dotyku. Jestem przyjazny do wszystkich, w miarę spokojny (czasem jak ktoś mnie zachęca do zabawy to ze szczęścia zaczynam biegać i skakać - niegroźnie) mimo swej wielkości jestem delikatny i potrzebuję dużo miłości. Toleruję suczki, z psami bywa różnie, ale pierwszy nie prowokuję. Chyba należy mi się coś za lata życia na ulicy? W głodzie, zimnie, z pchłami i kleszczami... Marzę o swoim domu. W Azylu jest tak głośno, nikt nie ma dla mnie czasu, nikt nie chce mnie adoptować bo... nie wiem, nie jestem zbyt ładny? Ot zwykły, czarny kundel... Ale mam wielkie serce! Będę wspaniałym przyjacielem i obrońcą. Tylko daj mi szansę!

Jestem zaszczepiony, odrobaczony i zdrowy. Gotowy do adopcji!

Kontakt w sprawie adopcji:
501-258-303
502-385-252
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koosiek']Wątek Saturna: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184051-Saturn-kanapowiec-w-ciele-wiejskiego-burka.-Do%C5%BCywocie-w-schronisku[/URL]

Może być, czy coś zmienić?[/QUOTE]


Jest super, tylko dodaj jego tekst do ogłoszeń, może ktoś pomoże przy ogłoszeniach.

Dzięki wielkie za ten wątek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariolka']bumel, możesz też juz chyba wstawić z powrotem BONO. Właściciele zostawili go na tymczasie (mieli odebrac, przyjezdzac itd) i się niestety nie odzywaja.Nawet karmy mu nie zostawili, ani misek.
Trzeba mu pilnie!!! szukac domu[/QUOTE]

a Bono ma wątek na dogo?

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam Wszystkich na odświeżony wątek Arnolda, są nowe zdjęcia i nowy opis:

[URL="http://www.dogomania.137384-Zakatowali-go-prawie-na-%C5%9Bmier%C4%87%21-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach-dla-Arnolda?p=12263596#post12263596"] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/137384-Zakatowali-go-prawie-na-%C5%9Bmier%C4%87%21-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach-dla-Arnolda"]http://www.dogomania.pl/threads/137384-Zakatowali-go-prawie-na-%C5%9Bmier%C4%87!-Prosz%C4%99-o-pomoc-w-og%C5%82oszeniach-dla-Arnolda[/URL]
[/URL]

Dzięki.

Link to comment
Share on other sites

Śliczna Wania i Skipper w nowych domach...trzymajcie za nie kciuki!

No i kciuki za dobre domki przydadzą się bardzo również jutro, bo na Dniu Ziemi będą prezentować się starszaki: Fago, Gumiś, Princessa, Nelly (na załączonym obrazku) oraz być może Górniak (też nowy psiak).

[CENTER][IMG]http://images36.fotosik.pl/174/be4b4c964b1dc931.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...