Jump to content
Dogomania

Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...


Frotka

Recommended Posts

Przeczytałam cały wątek od dechy do dechy i... nie będę komentować całej tej biurokratycznej polsko-schroniskowej sytuacji (wtajemniczenie wiedzą o co chodzi) , ale znalazłam wreszcie odpowiedź na pytanie które od zawsze mnie nurtowało, a mianowicie: skąd takie przepełnienia w schroniskach i ciągły brak miejsc?? ehhh...wszystko jasne...

MOONKU tyle krzywdy już w życiu doznałeś, a ja nadal wierzę, że dostaniesz swój wymarzony dom, pomimo śmiesznych schroniskowych procedur które były, są i ... mam nadzieję w końcu odejdą w zapomnienie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudaa1']Przeczytałam cały wątek od dechy do dechy i... nie będę komentować całej tej biurokratycznej polsko-schroniskowej sytuacji (wtajemniczenie wiedzą o co chodzi) , ale znalazłam wreszcie odpowiedź na pytanie które od zawsze mnie nurtowało, a mianowicie: skąd takie przepełnienia w schroniskach i ciągły brak miejsc?? ehhh...wszystko jasne...

MOONKU tyle krzywdy już w życiu doznałeś, a ja nadal wierzę, że dostaniesz swój wymarzony dom, pomimo śmiesznych schroniskowych procedur które były, są i ... mam nadzieję w końcu odejdą w zapomnienie...[/QUOTE]

i mam nadzieję, że przemyslicie to, jeżeli pojawi sięznowu potencjalny domek dla tego biednego psiaczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']se podczytałam i wcale się nie cieszę :eviltong: ... co się drzesz ;)
ale jemu to się ciepły, kochający domek należy na wczoraj ... jak koniowi owies :)[/QUOTE]

No właśnie, bez darcia ;)
[B]Fioneczka[/B] , dokładnie tak, jak piszesz, już czas najwyższy, mam nadzieję, że będą fotki....

Link to comment
Share on other sites

Niestety stosujemy polsko-biurokratyczno-schroniskową, śmieszną procedurę i co więcej jesteśmy z tego dumni :) .

Trzymajcie kciuki, dom coraz bliżej.

Oglądnęłam jeszcze raz film z you tube:

[url]http://www.youtube.com/watch?v=5s0d5oT3hZc[/url]

Jest to zdecydowanie najlepszy film adopcyjny jaki widziałam. Idealnie skomponowane zdjęcia, perfekcyjnie dobrana muzyka. Jeszcze raz gratulacje dla Autorki :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem kiedy znowu uda mi się wejść na ten wątek, bo nie umiem wyszukiwać tematów na forum więc w odpowiedzi na ewentualne pytania napiszę, że dom byłby w Krakowie. Mieszka tam już kilka kotów, które Moon musiałby zaakceptować. Ostatni pies odszedł kilka miesięcy temu, w sędziwym wieku. Pani w domu, Pan pracuje, wielki ogród. Ludzie za których mogę ręczyć. Jutro pomagam tym ludziom w wykupie spracowanego konia więc będzie okazja, żeby porozmawiać o szczegółach (zdjęcia konia wyślę Asior z prośbą o osobny wątek).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frotka']

[url]http://www.youtube.com/watch?v=5s0d5oT3hZc[/url]

Jest to zdecydowanie najlepszy film adopcyjny jaki widziałam. Idealnie skomponowane zdjęcia, perfekcyjnie dobrana muzyka. Jeszcze raz gratulacje dla Autorki :)[/QUOTE]
[B]Frotka -[/B] polecam sie na przyszłość , to wogóle pierwszy mój "film" :)

[B][COLOR=darkred]no i mocno trzymam kciuki za dom - oby wypaliło !!!!!!
[/COLOR][/B]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gochna35'][B]Frotka -[/B] polecam sie na przyszłość , to wogóle pierwszy mój "film" :)

[B][COLOR=darkred]no i mocno trzymam kciuki za dom - oby wypaliło !!!!!![/COLOR][/B]
[/QUOTE]


[B]Gochna[/B], wreszcie mam okazję Ci bardzo, bardzo serdecznie podziękować za Twoją nieocenioną pomoc.:loveu::loveu:
Ty już wiesz, o co chodzi.... :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie kupuje nigdy Tygodnika Powszechnego. Ale może przeczyta ten artykuł rzesza pseudokatoliów, których psy wisza na metrowych łańcuchach, nawet w taki mroźny dzien jak dzis.:-(
I tych, którzy zatrzaskuja okno piwnicy przed zmarzniętym na kośc kotem.:-(
W nawrócenie oprawców, nie wierzę. Ich może powstrzymac tylko surowa kara.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Nie kupuje nigdy Tygodnika Powszechnego. Ale może przeczyta ten artykuł rzesza pseudokatoliów, których psy wisza na metrowych łańcuchach, nawet w taki mroźny dzien jak dzis.:-( I tych, którzy zatrzaskuja okno piwnicy przed zmarzniętym na kośc kotem.:-(
W nawrócenie oprawców, nie wierzę. Ich może powstrzymac tylko surowa kara.:mad:[/QUOTE]

Też nie kupuję Tygodnika Powszechnego, choć zupełnie z innych względów. Belo to jak traktujemy naszych "braci mniejszych" jest miarą naszego człowieczeństwa nie katolicyzmu. Jestem człowiekiem wierzącym i boli mnie tak częsta "jazda na katolików" na dogomanii. Uważam, że najpierw i przede wszystkim trzeba być Człowiekiem, a dopiero później ewentualnie katolikiem, protestantem bądź niewierzącym.
Mizianko za uszkiem Moonku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Też nie kupuję Tygodnika Powszechnego, choć zupełnie z innych względów. Belo to jak traktujemy naszych "braci mniejszych" jest miarą naszego człowieczeństwa nie katolicyzmu. Jestem człowiekiem wierzącym i boli mnie tak częsta "jazda na katolików" na dogomanii. Uważam, że najpierw i przede wszystkim trzeba być Człowiekiem, a dopiero później ewentualnie katolikiem, protestantem bądź niewierzącym.
Mizianko za uszkiem Moonku.[/QUOTE]

Zgadzam sie z a.piurkiem ale kupilam 5 sztuk wiec 4 mam na zbyciu, po Nowym Roku chetnie wysle jak ktos chce.Artykul dobry moim zdaniem....

Jak Muneczek????

Link to comment
Share on other sites

Z tego co widac narazie nie znalazl sie domek dla Moonka, ja szukalam caly czas domek dla niego w niemczech. Jezeli byloby to mozliwe i nie mialby nikt przeciwko temu, moglby Moon przyjechac do nas. Znalazl sie domek, z bardzo duzym ogrodzonym ogrodkiem/podworkiem: Ta pani ma trzy psy i coreczke 5 cio letnia, do tej pory miala tez u siebie staruszka ktory tez byl niewidomy ale nie tak dawno zdechl ze starosci i byloby miejsce dla nastepnego psa. Ta pania bardzo wzruszyla chistoria Moonka i jego zdjecia i jest gotowa dac mu do konca zycia wspanialy dom i opieke lekarska. Jezeli byloby to mozliwe to prosze o prywatny kontakt ze mna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dalmibea']Z tego co widac narazie nie znalazl sie domek dla Moonka, ja szukalam caly czas domek dla niego w niemczech. Jezeli byloby to mozliwe i nie mialby nikt przeciwko temu, moglby Moon przyjechac do nas. Znalazl sie domek, z bardzo duzym ogrodzonym ogrodkiem/podworkiem: Ta pani ma trzy psy i coreczke 5 cio letnia, do tej pory miala tez u siebie staruszka ktory tez byl niewidomy ale nie tak dawno zdechl ze starosci i byloby miejsce dla nastepnego psa. Ta pania bardzo wzruszyla chistoria Moonka i jego zdjecia i jest gotowa dac mu do konca zycia wspanialy dom i opieke lekarska. Jezeli byloby to mozliwe to prosze o prywatny kontakt ze mna.[/QUOTE]



Oooooooooooooo!
Co za interesujaca propozycja !
A moze napiszesz gdzie w Niemczech taki wspanialy domek - Niemcy, wiadomo, wielki kraj .....
Czy gdzies w poblizu Ciebie moze ?
Mieszkasz w Marl, pod Recklinghausen, to niedaleko Dortmundu.
Schroniska tam podobno pustkami swieca...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...