Jump to content
Dogomania

Kiedyś był owczarkiem - Moon za TM...


Frotka

Recommended Posts

Wątek moonka odwiedzam codziennie i codziennie trzymam kciuki za jego pomyślną adopcje, zaznaczam ze jak dostałam zgode na adopcje to i piętro i te kilka schodków były wporzadku, domek dwurodzinny z ogrodzonym ogrodem tez, duzo ludzi sie wypowiada a tak naprawde to nie zamienili ze mną ani słowa nie poznali mnie ani tego gdzie i jak mieszkam, a zapraszałam przecież, tylko dlatego zrezygnowano ze mnie wtedy że ponoć były inne domki blizej sprawdzone przez wolonariuszy i chetnę na adopcje moonka. Ździwiłam sie bardzo że znowu jest poruszany ten temat.
i znowu dwa miesiące szukanie domu i wzgledna cisza o fuksio a nastepnie znudzenie szukaniem domu i wałkowanie tematu fuksia.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Zastanawiam sie ile jest domow jednorodzinnych, do ktorych wchodząc z ogrodu nie trzeba pokonac kilku schodów??? Jesli tak zawęzimy selekcje, to Moon ma szanse na domek bliskie zeru.[/QUOTE]

wiesz.. ja byłam na etapie tego postu, gdzie Fuksio pisała,ze mieszka na pierwszym piętrze.. tam nie było mowy o kilku schodacha o całym piętrze.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Moze wystarczy napisac na forum o co chodzi i nikt nie bedzie załował ze przeszedł dobry domek koło nosa[/QUOTE]

A nie pomyślałaś, że czasem nie wypada czegoś pisać publicznie dla dobra sprawy? Rozumiem twoją ciekawość, ale nie musi ona zostać zaspokojona. Mnie wystarczy, że Frotka napisała to co napisała - ufam jej i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']A nie pomyślałaś, że czasem nie wypada czegoś pisać publicznie dla dobra sprawy? Rozumiem twoją ciekawość, ale nie musi ona zostać zaspokojona. Mnie wystarczy, że Frotka napisała to co napisała - ufam jej i tyle.[/QUOTE]
oo pięknie to ujęłaś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ojjj dziwne rzeczy dzieją sie na tym wątku,po wyrazeniu zgody na adopcje i kilku rozmowach widocznie stwierdzono że spełniam warunki i "to pietro tez" dopiero potem kiedy znalazały sie inne domki sprawdzone przez wolontariuszy i "pewne" zrezygnowano z mojego, a teraz padaja jakies dziwne stwierdzenia że dla dobra sprawy lepiej nie mówic dlaczego ze mnie zrezygnowano!!!!???
a tak szczerze to żadna z tych osób które juz mnie jakos oceniły nie zamieniły ze mna ani słowa, no cóż ....chciałam pomóc potrzebującemu pieskowi pomogłam, jest to piesek starszy który juz ma problemy ze słabnącym wzrokiem, masujemy łapki najczesciej rano, mieszakł w kojcu a teraz mieszka w domu na wersalce i wszyscy jestesmy szczęśliwi. jakos pracownicy, inspektorzy z tamtego schroniska nie maja i nie mieli zastrzezeń do mojej osoby i do przeprowadzenia procedury adopcyjnej.

to może dla dobra sprawy, skoro takie stwierdzenie juz padło, osoby które znają powody prawdziwe dla których zrezygnowano z mojego domku niech napiszą osobną wiadomosc do mnie, porozmawiajmy, może czas aby wyjasnić to wszystko, bo zaczyna sie znowu wywracanie tego wszystkiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta666']A jest ten wątek na forum?bo nie mogłam znaleźć...[/QUOTE]
Bo Fuksio nie chce, żeby go znaleźć i ma do tego pełne prawo. Sam bym się z tym nie afiszował w takiej sytuacji.

[B][COLOR=darkgreen]Przestancie wracać do tematu Fuksio. Ona zaadoptowała już innego psa. Ona już domu Moonowi nie da. Dlatego ostatecznie proszę o powstrzymanie się od komentowania tego i wałkowania na nowo. Wszelkie posty, które znó wrócęą do tematu zostaną skasowane.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Prosze także o skończenie z wklejaniem ciągle linków do innych tematów w tym wątku! Ludzie, przeczytajcie w końcu regulamin. Są inne sposoby na reklamowanie wątków, a tutaj taki spam i tak jest na bieżąco kasowany, a cały czas pojawiają się nowe linki. W końcu polecą za to ostrzeżenia.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksio123'][COLOR=Red]chciałam pomóc potrzebującemu[/COLOR] pieskowi [COLOR=Red]pomogłam[/COLOR], jest to piesek starszy który juz ma problemy ze słabnącym wzrokiem, masujemy łapki najczesciej rano, mieszakł w kojcu a teraz mieszka w domu na wersalce i [COLOR=Red]wszyscy jestesmy szczęśliwi.
[/COLOR]
[/QUOTE]


i wszyscy powinnismy sie cieszyc ze dobry dom nie zostal zmarnowany-powodzenia:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']Ale po co się nakręcacie - przecież Frotka parę stron temu napisała jasno i wyraźnie, że Moon ma iść do domu a nie do budy, na "świeże powietrze" - cofnijcie się na wątku :cool1:[/QUOTE]

Frotka również napisała kiedyś:

"Epe - dom [dla Moona] się nie rozmyśli, a gdyby jednak się rozmyślił mam na oku zapasowy dom, również w Krakowie. "

Sytuacja się zmienia, zdanie można zmienić. Tak bywa.
Ale osobom zainteresowanym losem Moona należą się chyba aktualne informacje i wyjaśnienie wątpliwości.
Tak przynajmniej mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']mowie zeby napisac czemu z domu fuksi zrezygnowano,ja jestem ciekaw[/QUOTE]

no ludzie, ILE RAZY już to było mówione?
Frotka podała konkretne powody. Nieważne czy się z nimi zgadzamy czy nie, było to już roztrząsane dziesiątki razy, wystarczy przejrzeć ten temat.
Naprawdę, po co klikać ciągle o tym samym? Jaki jest tego sens?

Przyznam że we mnie też wzbudził kontrowersje temat Fuksia i nie zgadzałam się osobiście z podjętymi decyzjami, ale na litość boską, jeszcze bardziej irytujące jest pytanie teraz po sto razy o to, co zostało już wyraźnie powiedziane i to niejeden raz.

edit: oo, Anashar mnie ubiegł ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...