Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka!!!
Kika OGROMNE GRATULACJE za te grupe!!!
a jak Ci w niedziele poszlo?
A reszta jak????zaraz poczytam:)))
na wszelki wypadek GRATULACJE dla wszystkich:))))))
ja jestem padnieta:(((ale zadowolona, bo mam Mlodziezowe Zwyc. Klubu Rumunii, Mlodziezowe Zwyciestwo Europy Srodk.i Wschodniej, Mlodziezowe Zwyc. Rumunii a to mi dalo Mlodziezowy Championat Rumunii.
Bylo fajnie z przygodami, ale warto bylo.
Ja tam jeszcze wroce na te Rumunie:)))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']a ja zadzwoniłam i mam wieści dla osób które jadą pociągem z Warszawy..
jak za pewne wiecie jedyny sensowny pociąg w niedziele rano przyjeżdża o 10:17 (jedzie niecałe 3 h), a wcześniejszy przyjeżdża po 9, ale jedzie ok 9h ma 3 przesiadki, gdzie trzeba czekać ok 2 godzin.. już kilka osób dzwoniło w tej sprawie do związku i najprawdopodobniej ocenianie zostanie przesunięte, żeby Ci wystawcy z tego pociągu mogli zdążyć... tak mi pani w związku dziś powiedziała[/quote]

To super. Choć i tak podejrzewam, że parsony będą oceniane pod koniec dnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']jak ja im powiedziałam, że słyszałam że przedłużyli termin, to mi pani powiedziała że termin nie został przedłużony, ale ulgowo potraktowali tych którzy jeszcze wysyłali zgłoszenia[/quote]

ale np. w niedziele na wystawie we Wrocławiu byl o/Poznan i zbieral zgloszenia i opłaty - i to tak jak w I terminie, a nie po 150 zl od psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Hejka!!!
Kika OGROMNE GRATULACJE za te grupe!!!
a jak Ci w niedziele poszlo?
A reszta jak????zaraz poczytam:)))
na wszelki wypadek GRATULACJE dla wszystkich:))))))
ja jestem padnieta:(((ale zadowolona, bo mam Mlodziezowe Zwyc. Klubu Rumunii, Mlodziezowe Zwyciestwo Europy Srodk.i Wschodniej, Mlodziezowe Zwyc. Rumunii a to mi dalo Mlodziezowy Championat Rumunii.
Bylo fajnie z przygodami, ale warto bylo.
Ja tam jeszcze wroce na te Rumunie:)))))))[/quote]
Już się zastanawiałam gdzie się podziałaś?

W drugi dzień był CACIB, rasy już nam Muller nie dał i dzięki temu mogłyśmy szybciej do domu wrócić :D :wink:

Gratuluję osiągnięć- prawda,że warto było jechać i nikt nas nie pożarł!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='Agappe']a ja zadzwoniłam i mam wieści dla osób które jadą pociągem z Warszawy..
jak za pewne wiecie jedyny sensowny pociąg w niedziele rano przyjeżdża o 10:17 (jedzie niecałe 3 h), a wcześniejszy przyjeżdża po 9, ale jedzie ok 9h ma 3 przesiadki, gdzie trzeba czekać ok 2 godzin.. już kilka osób dzwoniło w tej sprawie do związku i najprawdopodobniej ocenianie zostanie przesunięte, żeby Ci wystawcy z tego pociągu mogli zdążyć... tak mi pani w związku dziś powiedziała[/quote]

To super. Choć i tak podejrzewam, że parsony będą oceniane pod koniec dnia.[/quote]

no to masz dobrze.. akity chyba będą o 10 :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Agappe']jak ja im powiedziałam, że słyszałam że przedłużyli termin, to mi pani powiedziała że termin nie został przedłużony, ale ulgowo potraktowali tych którzy jeszcze wysyłali zgłoszenia[/quote]

ale np. w niedziele na wystawie we Wrocławiu byl o/Poznan i zbieral zgloszenia i opłaty - i to tak jak w I terminie, a nie po 150 zl od psa...[/quote]

ale na wystawach to troche inaczej wygląda.. przecież czasami można zgłaszać psy tylko na jakiejś wystawie, gdzie termin zgłoszeń minał tydzień wcześniej..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][quote name='Ludek']
To super. Choć i tak podejrzewam, że parsony będą oceniane pod koniec dnia.[/quote]

no to masz dobrze.. akity chyba będą o 10 :/[/quote]

Należy kupować psa, którego rasa zaczyna się na dalszą literę alfabetu :wink:.

A tak poważnie zawsze mnie wkurza ta późna godz. I tak przyjeżdżam wcześniej, bo sie denerwuję, a do tego zawsze jest opóźnienie np. w Sopocie było to ok. 3 godz. :evil: Konkurencje finałowe już się rozpoczęły, a my jeszcze nie zostaliśmy ocenieni :evil: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][quote name='Agappe'][quote name='Ludek']
To super. Choć i tak podejrzewam, że parsony będą oceniane pod koniec dnia.[/quote]

no to masz dobrze.. akity chyba będą o 10 :/[/quote]

Należy kupować psa, którego rasa zaczyna się na dalszą literę alfabetu :wink:.

A tak poważnie zawsze mnie wkurza ta późna godz. I tak przyjeżdżam wcześniej, bo sie denerwuję, a do tego zawsze jest opóźnienie np. w Sopocie było to ok. 3 godz. :evil: Konkurencje finałowe już się rozpoczęły, a my jeszcze nie zostaliśmy ocenieni :evil: .[/quote]

haha czyli chyba z dwojga złego lepiej wybrać rase na litere a :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovi']A ja chciałabym poprosić jakąś Dobrą Duszkę z katalogami o stawki Białych Owczarków Szwajcarskich ( Berger Blanc Suisse ), bardzo chętnie na prv lub mój e-mail :D[/quote]

[quote name='orsini']nie mam katalogu tu ale zaryzykuje stwierdzenie, ze nie bylo ani jednego [/quote]

A ja katalog mam , ale też nie ma ani jednego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Też chciałabym ten przedwystawowy spis zobaczyć,ale nie wiem czy będzie tak na 100%(choć Decoris obiecała :wink: ).Z wcześniejszych moich informacji wynika ,że katalogu w necie miało nie być.Przynajmniej tak mi odpowiedziała Pani w oddziale Poznań ,gdy dzwoniłam ,żeby potwierdzić zgłoszenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...