Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='maga18']a ja sie wzielam na sposob i wysylam meile 8)
moze nie jest to 100% ze spelnia moja prosbe, ale odpowiedzi dostaje, wiec chyba bedzie ok :lol:[/quote]

No dokładnie.... ja dzisiaj też próbowałam się dodzwonić. Niestety ciągle zajęte.

Wysłałam maila i odpowiedź dostałam po 10 minutach :D

Link to comment
Share on other sites

dzien dobry a wlasciwie dobry wieczor....


mam pytanie dla osob z Łodzi ktore jada do Poznania... czy sa jacys chetni ..??

Chciala bym bardzo pojechac do POznania i organizuje wyjazd jakas wieksza paczka ...

Poki co jeszcze nie mam sie z kim zabrac ( ja nie wystawiam psa jade tylko jako widzi- kibic) ....

Mam nadzieje ze uda mi sie namowic kolezanke i z nia zasilimy szeregi kibicow....

CZy jest ktos z Łodzi ..?? aby w klilka samochodów ( busow czy innych srodkow transportu) pojechac ??
{ a moze ma ktos 1 wolne miejsce w samochodzie - ja sie dorzuce do paliwa i moge zorganizowac prowiant - nie chce robic klopotu ale bardzo chciala bym pojechac z kims kto nie zginie w poznaniui wrazie jak by m isie nie udalo namowi kolezanki }

Ja postaram sie kolezanke namowic bysmy razem potransportowaly sie autkiem ale to nic pewnego wiec szukam " na wszelki wypadek " jakiejs dobrej duszy

Jesli sa chetni wybrac sie gdzies razem to prosze o odpowiedz...

Link to comment
Share on other sites

ja pierwsza odpowiedz dostalam na nst dzien... powiedzieli ze sprawdza i poprawia (zle zaznaczylam klase wystawowa jednemu psu :lol: )

myslalam ze na tym koniec, a tu prosze... :D dzis dostalam odpowiedz ze sprawdzili, poprawili i zebym sie nie martwila - a od pierwszego meila minelo pare dni :lol: :D

dziekuje im za to :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner'] czyzby jeszcze przyjmowali zgloszenia? :roll:[/quote]
pozwole sobie odpowiedziec co nie co na to pytanie, oczywiście że Oddział Poznań nie przyjmuje już zgłoszen, termin był zgłaszania, i "mój" oddział sie go trzyma. Powodem przez który nie mogłas sie dowiedziec tego ile psów masz w klasie, jest prosty. Po prostu jeszcze trwa zliczanie zgłoszen, i wogóle ogólne sprawy papierkowe :wink:
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote]ale nie przewidują niestety opóźnienia wystawy :(([/quote]

I tu sie wcale nie dziwie, bo trudno wszystkim dogodzic.
Godzina rozpoczecia jest standardowa, ja bym np. wolala zeby rozpoczelo sie o 13, bo wtedy dojechalabym tego samego dnia, a nie dzien wczesniej, z noclegiem.
Ale coz, takie zycie i jechac trzeba dzien wczesniej. Tz. nic nie trzeba, bo nikt mnie nie zmusza, wiec wychodzi na to, ze chce ;)

Savannah, dzieki za odpowiedz.
Swoja droga to szkoda, ze nie ma np. programu, ktory mialyby wszystkie oddzialy. Program taki automatycznie zliczalby zgloszenia nadsylane wylacznie droga elektroniczna (jak ktos komputera w domu nie ma, to moglby w swoim oddziale przeslac zgloszenie), szeregowal wedlug ras, klas... marzenia ;)

No i duzy plus dla poznanskiego oddzialu za szybkie reagowanie na maile - odpowiedz dostalam bodaj po dwoch godzinach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a wlasnie kochaniutkie a za te championaty rumunskie cos sie placi czy nie???[/quote]
[b]dorotal[/b] dnia 29 Lip, 2005 o godz. 13:23 napisala:

[i]"Wysylalam mail do rumunskiego zwiazku i certyfikaty championow maja byc za darmo "[/i]

wiec licze ze tak wlasnie jest. Dzisiaj wyslalam poleconym "podanie" o championat. Zobaczymy czy i za jaki czas go dostane ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...