Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marta Chmielewska']No, zobaczymy, zgłoszenie wysłałam po terminie, czyli w tym przedłużonym. Będę dzwonić od poniedziałku, mam nadzieję, że przyjęli. :-?
Parsonrk, jedziemy razem pociągiem? 8) :D[/quote]
Raczej razem, bo jadę z dwoma psiakami, a w pociągu to różnie bywa :lol: Będziemy w 3 osoby - jeszcze koleżanka z silką :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']Trochę spóźnione ale nie mniej szczere :) OGROMNE GRATULACJE dla wszystkich Polskich piesków :) A przy okazji ładnie uśmiecham się o stawkę posokowców bawarskich (ciekawe czy jakieś były)[/quote]

Psylla był zgłoszony i pokazywany tylko jeden
IDEA Vatrova - suka w klasie otwartej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']A to jakaś tajemnica, że nie chcą podać jakie psy zgłoszone????? :o
Bo jeszcze rozumiem że im się [b]nie chce [/b]takiego katalogu na stronie umieszczać.... ale robić z tego tajemnicę[/quote]

Nie jest to obowiązkowe, więc nie muszą umieszczać katalogu - tylko mogą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika'][quote name='Martyna']wow gratuluje wszystkim osiagniec :-)) napiszcie cos wiecej o podrozy i wogole ;-)) a byly moze jakies flat coated retrievery??[/quote]

BRAK!!!!

Podróż super, nocleg super, wystawa super! :D[/quote]

Dopiero teraz przeczytałam o Waszym sukcesie. Super, super!!! :D :D :D Gratuluję kropkowanej interki! :wink:

Ziemia rumuńska pewnie corgi nie widziała, prawda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']No, zobaczymy, zgłoszenie wysłałam po terminie, czyli w tym przedłużonym. Będę dzwonić od poniedziałku, mam nadzieję, że przyjęli. :-?
Parsonrk, jedziemy razem pociągiem? 8) :D[/quote]

ja tez jestem w takiej sytuacji.. mi kazali dzwonić we wtorek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']No, zobaczymy, zgłoszenie wysłałam po terminie, czyli w tym przedłużonym. Będę dzwonić od poniedziałku, mam nadzieję, że przyjęli. :-?
Parsonrk, jedziemy razem pociągiem? 8) :D[/quote]

Lepiej od wtorku, bo w poniedziałki Związek jest nieczynny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='Kika'][quote name='Martyna']wow gratuluje wszystkim osiagniec :-)) napiszcie cos wiecej o podrozy i wogole ;-)) a byly moze jakies flat coated retrievery??[/quote]

BRAK!!!!

Podróż super, nocleg super, wystawa super! :D[/quote]

Dopiero teraz przeczytałam o Waszym sukcesie. Super, super!!! :D :D :D Gratuluję kropkowanej interki! :wink:

Ziemia rumuńska pewnie corgi nie widziała, prawda?[/quote]

Zabić bym sie dała, że widziałam corgi na finałach, ale coś w katalogu nie widzę 8)

Dziękujemy za gratulacje - to był super wyjazd. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']Byl jakis corgi z Rosji - byc moze nie bylo go w katalogu, bo wielu psow nie bylo......ale wystawiany byl na 100% :wink:[/quote]

Tak właśnie zdawało mi się- to prawda,że wilu psów zwłaszcza z Rosji nie było w katalogu.

Link to comment
Share on other sites

Dzwonię i dzwonię do oddziału, ale mimo tego że dziś powinni być, oczywiście nikt nie odbiera :evil: A ja nie wiem w którym dniu mamy być a hotel trzeba już mi rezerwować.... W sobotę mamy zawody, więc nie wiem czy też trzeba zostać na niedzielę, czy nie.. Wrrrr.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truflaistrucel']
Czy wysylalyscie juz do Rumunskiego ZK wnioski o championat? [/quote]
No wlasnie, wyslalyscie? Bo ja jeszcze nie :oops:
No ale mam zamiar wyslac kopie kart ocen z obu dni, krotki tekscik typu "Uprzejmie prosze..", no i kopie rodowodu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']To nie chcę myśleć co tam sie będzie działo.. Cięcie kosztów, cholera jasna, ale wziąć kasę taką samą jak wszyscy za wystawę, to można... :evil:[/quote]

No, ale nie przesadzajmy.... :roll:
Na terenie Targów Poznańskich jest hali, jak mrówków- nie pamiętam, żeby psia wystawa była kiedykolwiek w stanie zapełnić je wszystkie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani'][quote name='truflaistrucel']
Czy wysylalyscie juz do Rumunskiego ZK wnioski o championat? [/quote]
No wlasnie, wyslalyscie? Bo ja jeszcze nie :oops:
No ale mam zamiar wyslac kopie kart ocen z obu dni, krotki tekscik typu "Uprzejmie prosze..", no i kopie rodowodu :D[/quote]

I my też :D

Sądzę jednak,że musimy im jeszcze dać ciut czasu,żeby sprawozdanie z wystawy mogli z Aradu do Bukaresztu wysłać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...