Jump to content
Dogomania

Jamniczek Filipek znowu szuka domku.. :-(


leni356

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yunona']A jakieś wiadomości ?[/QUOTE]

Bez zmian. W schronisku posłuszny,łakomy. Chociaz wg mnie posmutniał od ostatniej adopcji,czesto lezy zakopany w kocyk,a kiedys oszczekiwał psy. Na pewno nic mu nie dolega,trzyma masę.Tylko mam wrażenie,ze on juz się zorientował,ze stąd nie wyjdzie,ze zawsze wróci z powrotem. Ale co zrobić,kiedy gryzie. Zaprzyjaznił sie z nowa opiekunka w schronisku,pytała,dlaczego on tu jest, przecież taki miły i fajny. Była zdziwiona,że Filip jest recydywistą.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Śliczny przystojniak z Filipka. Obejrzałam wszystkie filmiki, zdjęcia, wątku drugi raz nie mam czasu przekopywać. Brązowa czy Filip lata z nabiałem czy jest już ciachnięty? Śmieję się, że zamiast gotować obiad , siedzę i wypatruję jajek Filipa, już chyba i mnie dekiel lekko się przekrzywił!:stupid::megagrin::megagrin::megagrin:
Filipek, buziaki i ściskanka w pasie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z myśli mi ten diabełek nie schodzi ale w przypadku kiedy już mu męskość zabrano, to szukamy innych możliwości. Namawiam cały czas sąsiada , opowiadałam mu o nim (też miał pięknego jamnika Filipa), ale zrobił się wygodnicki, że jeszcze nie, jak na emeryture - to dopiero za 8 lat - to mu powiedziałam -a ugryź się pan w doopę, jest fajnym sąsiadem , wesołkiem i uwielbia moje gluty, a Harutek to first dog bo uratował jego kartofle:eviltong::evil_lol: (upolował szczura).
Gdybym miała tyle kasy, że nie musiałabym pracować to zaryzykowałabym. Harutek jest fajnie wyciszony, myślę, że dałoby radę, ale jest jak jest. Co nie znaczy, że poddaję się - o nie!.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 months later...

[quote name='yunona']Zagladam do Filipka, wiem że na FB ktoś go ogłaszał. Brązi napisz coś o robaczku , co się z nim dzieje? Nadal siedzi w schronie?[/QUOTE]
Siedzi robaczek.Bez zmian ani na gorsze,ani na lepsze,bo ciagle siedzi,ale w kondycji fizycznej dobrej,psychicznie tez trudno powiedziec,zeby był jakis zdepresjonowany. Jest wbrew jego ciężkoadopcyjnej opinii,lubianym w schronisku psem.Nie sprawia klopotów,czysty,posluszny.Słowem bez zmian.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za niusy , co prawda złe nie są , ale dobre też nie, bo bidak cały czas bezchałupny;) . Jak bedziesz miała jakieś zdjątka to wpuść proszę. :) Że też ludziska teraz to na łatwiznę idą. A popracować z psiakiem nie ma komu. Coraz gorzej się dzieje. Szkoda mi drania rudego :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...