Jump to content
Dogomania

Jamniczek Filipek znowu szuka domku.. :-(


leni356

Recommended Posts

Brązi, pamiętaj, że nie wolno również źle rokować, bo się przeważnie sprawdza.
Wyobraź sobie Filipka przytulonego do pańcia w wielkiej komitywie. Znasz na pewno coś takiego jak wizualizacja - ja sprawdziłam to działa.:p
I czekamy na dobre wieści.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danka1234']Bedzie dobrze ,musi być.Juz czas by Filipek zaznał szczęścia.
Tytuł trzeba zmienić.[/quote]

Ostatnio jak zmieniłam od razu tytuł to Filipek wrócił :diabloti: Dajmy mu jeszcze kilka dni na zasiedzenie się w nowym domku :p

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, dramat - może mieliście jakieś domki chętne na jamniki?? Te klusie oddają do schroniska :placz: :placz:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1166/staruszki-jamniki-po-smierci-pani-musza-znalezc-dom-inaczej-pojda-do-schroniska-142963/index7.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

No tak, jakbym coś przeczuwała, że z Filipkiem nie jest za dobrze. Od Brazowej1 wiem, że wrócił do schroniska, bo poszczypał dziada ząbkami. Ciekawe co by zrobił jakby go upier......ł Harutek. Może i lepiej, bo widać, że nie zna jamników i nie potrafił sobie go podporządkować. Poza tym nie pogryzł do krwi, nie to co mój ukochany królewicz i czarodziej Harry.
Brązi apeluję do Ciebie zrób dokładny wywiad co i jak z Filipkiem. Pisałam też do Leni, która zakładała wątek.
Czekam na wieści.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']no wlasnie dzis jamnik zostal adoptowany.Starszy pan,samotny i obiecywal,ze nie ma dzieci.Powiedziano mu wszystko,był zdecydowany,teraz tylko trzymac kciuki....a potem za kontrole poadopcyjna również.

[COLOR=cyan]ciekawe czy juz go ugryzł czy zamierza jutro[/COLOR][/QUOTE]

Brązowa i wykrakałaś, widać że dziad Ci się nie podobał od początku

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem,czy nie pogryzł do krwi.Wiem natomiast,ze jest od wiele "łatwiejszy" od Harrego.Nie oskarżam faceta,wytrzymał do czwartego capnięcia,ale wiadomo było,ze facet nie wie nic o psach problematycznych.Obecnie nie mam pomysłu na Filipa.W schronisku jest super,ale nie ma tam sytuacji dla niego konfliktowych.Jest oczywiscie w osobnym boksie.

Link to comment
Share on other sites

Z relacji brązi Filipek chapnął dziadka jak sięgał po gazetę. Być może pierwsza właścicielka karała Filipka gazetą i źle mu się skojarzyło. Napisała też , że prawdopodobnie wychowała małego terrorystę, czyli we wszystkim dała mu wolną rękę.
Ma się skontaktować z ostatnim właścicielem i dowiedziec dokładnie co się działo, jak wyglądały te ugryzienia, ma również zrobić Filipkowi nowe fotki. A wątek trzeba by chyba przenieść na do adopcji w tytule znów wrócił do schronu i szukamy domku jamniczego ze znajomościa zachowań.
Czekamy na relację Brązowej1 i prośba do Leni przenieść wątek na do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...