Jump to content
Dogomania

Pies ,który nigdy nie wychodzi z budy!!!!JUZ W CUDOWNYM DOMU


funia

Recommended Posts

[quote name='funia']Ja swoim psom tez co dzień nie gotuję .;)Ja bym powiedziała ,ze na suchej wręcz tyja ...Chyba ,ze u Atosa czynnikiem było rozstanie z Toba ...[/QUOTE]
Tu czynnikiem mogła być dieta. Bo ja AToskowi gotuję ryżyk, warzywka i mięsko i do tego codziennie po 2 łyżki oleju z pestek winogron. Mówię wam on ma po tym tak jedwabistą siersć że aż miło głaskać. A brat im dawał suchą karmę. Atos to jest smakosz i on lubi sobie zjeść troszeczkę jak dostaje około 19 a po tem całą michę wcina po wieczornym spacerze około 21,22. A u rodziców tak się nie da bo Czarnidło mu wszystko zeżre. Zostawiłam go 12 VIII a odebrałam 31 VIII (został dłużej na prośbę rodziców). Plus tego rozstania jest taki, że ATos coraz codziennie kładzie się na swoim posłaniu. Wcześniej zdarzało się raz na miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Lipizzan wchodzi na dogo tylko, że na ogół ma mało czasu. Co u Atoska słychać? Schudł mi znowu. W ostatni czwartek i piątek nie zjadł NIC do tego był osowiały. Więc trochę się zaniepokoiłam. W sobotę odwiozłam go do rodziców pod troskliwą opiekę mamy i koleżanki Czary. W sobotę zjadł 2 łyżki ryżu z gotowanym mięsem i był dalej osowiały. W niedzielę wmiótł wszystko co dostał i był zainteresowany dokładką . Był już znacznie weselszy. Ale mama powiedziała mi, że mi go jeszcze nie odda bo ona się nim lepiej zajmie. Tak nawiasem mówiąc ma rację bo ja wychodzę do pracy i nie ma mnie 8 godzin. A tak mama jest prawie cały czas więc ma czas żeby się nim troskliwie zając, a przy okazji Atos może pobiegać po ogrodzie z Czarą. Przy okazji wspomnę, że Atos na weekendy jest u rodziców i wtedy ma raj na ziemi (prawie). Otóż sąsiedzi kochają głaskać nasze psy. Po drugie sąsiadka jakiś czas temu straciła swojego kochanego psa, więc jak Atos jest u rodziców to ona codziennie przynosi reklamówkę pełną gotowanego mięska cielęcinka, wołowinka kurczaczek, indyczek i ona im to daje przez płot. Chociaż na czas choroby mama miała poprosić sąsiadkę aby nie karmiła Atosa. oczywiście na krótko bo na długo to u niej nie przejdzie [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Uwaga Uwaga
13 lutego minął dokładnie rok jak Atos jest u mnie!!!!!!
:loveu::loveu::laugh2_2::angel::angel:

Leyla pamiętasz jak po niego pojechałyśmy. Nie mogę uwierzyć, że to już rok minął. Jutro postaram się powiedzieć więcej co u ATosa słychać. Wszystkim którzy pomogli ATosowi najpierw wyciągnęły go ze schroniska potem zawiozły do jamora a potem pomogły znaleźć się u mnie DZIĘKUJĘ za tak CUDOWNEGO PSA....
:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lipizzan']Uwaga Uwaga
13 lutego minął dokładnie rok jak Atos jest u mnie!!!!!!
:loveu::loveu::laugh2_2::angel::angel:

Leyla pamiętasz jak po niego pojechałyśmy. Nie mogę uwierzyć, że to już rok minął. Jutro postaram się powiedzieć więcej co u ATosa słychać. Wszystkim którzy pomogli ATosowi najpierw wyciągnęły go ze schroniska potem zawiozły do jamora a potem pomogły znaleźć się u mnie DZIĘKUJĘ za tak CUDOWNEGO PSA....
:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:[/QUOTE]


supererrr


a foteczki to gdzie ???/aby nasze oczystka mogły sie nacieszyć

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam wstawić zdjęcia ATosa z Facebooka, ale niestety nie chcą się pokazać. Więc jeżeli chcecie je obejrzeć to przykro mi, ale ktoś musi je za mnie wstawić. To jest próba poniżej.

[IMG]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1794427336378&set=a.1794424896317.102611.1110514635[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Błagam Was zajrzyjcie:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/204528-Bernardyny_matka-w-wysokiej-ci%C4%85%C5%BCy-i-syn_-W-TRAGICZNYCH-WARUNKACH_-POMYS%C5%81Y_dt_-PILNE[/url]!

Może coś wymyślicie...
Ryczę nad psiakami od kilku dni...
Potrzebny dom z ogródkiem; dobry, cierpliwy człowiek i towarzyszka-sunia...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Kochane cioteczki i wujkowie
Atos generalnie ma się dobrze. Obiecuję więcej napisać 1 stycznia bo w pracy niestety i mam śledzony komputer więc nie bardzo mogę pisać. Wszystkim kochanym Atos i ja składamy spóźnione życzenia Wesołych i Spokojnych Świąt. W zeszłym tygodniu miałam nielada przeżycie bo Atos pożarł się z drugim psem. Niestety po raz pierwszy musiałam go odrywać od drugiego psa. Nigdy więcej nie chcę przeżyć czego takiego!! Jeżeli dochodziło do jakiejś bójki to Atosowi na ogół wystarczył jeden skok i jedno warknięcie i na tym się kończyło. A tym razem trzeba je było rozdzielać. Koszmar. Po za tym Atosisko jest zadowolone z życia, macha ogonem i na weekendy wyjeżdża na dwódniowe wakacje do Czary. Czara jak nas zobaczy najpierw wita Atosa a potem mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola'][URL="http://img42.imageshack.us/my.php?image=dsc01300640x480.jpg"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4750/dsc01300640x480.jpg[/IMG][/URL]

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6238/21472884.jpg[/IMG][URL="http://img525.imageshack.us/img525/6238/21472884.jpg"][/URL][/QUOTE]



agresywny .....................

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kochane cioteczki i wujkowie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Obiecałam wam opowiedzieć o Atosie i stycznia, ale mi trochę nie wyszło, więc naprawiam to teraz. Ciągle nie mogę się nadziwić, że nikt nie chciał tak cudownego psa. Dla mnie jest to niepojęte i niezrozumiałe. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Generalnie Atos jest bardzo przyjaznym psem i tak jak na początku mówił jamor, że Atos nigdy nie zaatakuje jako pierwszy najwyżej odpowie. Czasami są w związku z tym różne śmieszne sytuacje. Na przykład jakiś czas temu wracamy sobie z ostatniego wieczornego spaceru dochodzę już do furtki (żeby wejść na teren przed moim blokiem) i nagle widzę śmieszną sytuacje. Atos coś tam wącha i w pewnym momencie suczka pekińczyka do niego podbiega i nagle następuje atak z jej strony:angryy: A Atos tym razem odpowiedział : nastąpił skok otwarcie paszczy z odpowiednim woow. Na szczęście ta suczka była na smyczy i właścicielka ją odciągnęła a ten mały kurdupel cały czas szczekał bojowniczo.:mad: Jak Atos odpowiedział atakiem prawie zeszłam na zawał. Oczywiście natychmiast rzuciłam się w stronę Atosa aby go przytrzymać, ale na szczęście moja interwencja nie była już potrzebna bo Atos przybiegł do mnie. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Atos śmiesznie zachowuje się w autobusie. Po pierwsze stara się, zawsze tak usiąść żeby móc popatrzeć sobie albo przez okno albo przez szklane drzwi. Po drugie bardzo wiele osób do niego cmoka albo w jakiś inny sposób woła żeby móc go pogłaskać. W czasie jednego przejazdu zdarza się, że nawet pięć osób go głaszcze :p bywa, że dwie jednocześnie :evil_lol: Generalnie stwierdzam, że umie się chłopak ustawić, żeby mu było dobrze i żeby wszyscy go głaskali. :diabloti::diabloti:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W zeszłym roku jak jechałam autobusem też miałam śmieszną sytuacje bo siedziałam sobie z psem koło drzwi, a za mną było siedzenie, które było usytuowane znacznie wyżej i na tym siedziała sobie dziewczyna i jadła chipsy. Atos poczuł ładny zapach i nie odkleił od niej oczu bez przerwy się na nią patrzył. Dziewczyna po pewnym czasie nie wytrzymała tego spojrzenia i schowała te chipsy.:evil_lol: [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tu wiele osób chce zdjęć Atosa a to niestety nie jest proste bo Atos jak zobaczy aparat to od razu daje dyla mówiąc mi jednoznacznie bujaj się.:angryy:[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...