Jump to content
Dogomania

Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)


fufu

Recommended Posts

O boszzz...:roll:
Ratunku!!!:placz: Ten "Wariat" znikną:placz:!!
Nie ma go w całym domu....:-(, na klatce też nie:-(

Biorę buty i idę go szukać!!! (co za kretyn go wypuścił z klatki !!! :angryy: )

ok. Spokojnie AgnS ubieraj buty i wychodź na pole... hmmm tylko gdzie on mógł pójść??:-o Zapytam kogoś może widział małego jasnego Pieska... - nie.

Zaraz , muszę drzwi zamknąć... wracam się...

Ok wychodzę z klatki i się rozglądam... wołam...

Nagle widzę z klatki obok wychodzi jaka Babka a za nią Tofik? hmm..
Podejdę bliżej...
Pani pyta czy to mój , wiec odpowiedziałam ze muszę bliżej podejść bo nie widzę dokładnie, ale po podejściu okazało się , ze ON :loveu::multi: Ufff:multi:

Pani powiedziała , ze znalazła go pod swoimi drzwiami...

Ten "Wariat" wyszedł sobie sam na spacer i chciał wrócić tylko pomylił Klatki:crazyeye:

Rafał!!! Te Drzwi się same otwierają , wkórzać mnie to zaczyna!!!:mad:
Teraz to już na pewno będę je zamykać od środka!!!! UFFFFFFF:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']ło matko zawalu prawie dostalam, ostatnio tyle psow dalo dyla:shake:
ehhh Tofik :mad::mad:jak do cholery mogles pomylic klatki:mad::diabloti: szczescie ze sie znalazl gupol maly:loveu::loveu::loveu:ufffff[/QUOTE]
Jak w ogóle mógł sam sobie wyjść!!!:mad::loveu: Ja też ... uhhh , trochę już ochłonęłam:cool3: , ale przez to nic nie zjadłam , i znów się muszę ratować czymkolwiek...:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

DT mogą chipowac psa, później tylko dane się zmienia na właściciela, a czasem nawet nie :p bo niektórym się szukać nie chcę...:roll:
W Krk nie wiem jak z chipowaniem jest, schroniskowe są za darmo chipowanie, tzn. nie płaci się jak się psa odbiera..
Spytam wolontariuszki i dam znać.
[SIZE=1]
p.s.
dziękuję za obiad :)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Od Ciebie?:grins:
sama z nim RAZ spałaś, to musisz poczekać.. za siebie ledwie wymiziałam. Wulkan energii i radości.:loveu:[/QUOTE]

nie wymizialas bos zazdrosna ze spalam z nim:diabloti::shiny: niby RAZ ale jaki:loveu::diabloti:
ale fotki i tak moglabys wrzucic:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']a grzeczni chlopcy o tej porze to siedza na dogo :evil_lol::shiny:

Tofik jak sie robi uciekinier to faktycznie chip moglby tu sporo zdzialac:cool1:[/QUOTE]
Taa Geniuszu przestanie uciekać :eviltong:
mam pocztę, podziwiam pocztę :loveu: niestety TŻ nie może ze mną oglądnąć.. ale się napatrzy..:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Taa Geniuszu przestanie uciekać :eviltong:
mam pocztę, podziwiam pocztę :loveu: niestety TŻ nie może ze mną oglądnąć.. ale się napatrzy..:razz:[/QUOTE]

nom jak go zaczna straszyc ze znowu przyjedziesz na poadopcyjna to przestanie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...