Jump to content
Dogomania

Helena - 3 letnia suczka rasy Landseer czeka w przytulisku!


Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karolcia -o ile wiemy ,to sunia chyba nie bardzo ma tam warunki i opiekę ,by ją tam miala sterylkę -bo tam wet chyba wcale się tymi psami nie zajmuje i nie bywa w tym przytulisku. Chyba,że nastapila zmiana sytuacji i weta-ale to raczej nie grozi. Czy na temat tego domu pod Krakowem wiesz może cos więcej ? Mamy nadzieję,że to solidny i bezpieczny dom dla suni i zostanie b.dobrze sprawdzony przed i w trakcie adopcji -takze .
Zatem te pieniadze na sterylkę moglyby pojsc na transport -a pani pokryje koszty sterylki -jesli ta sunie bedzie odpowiednia do tego domu oraz dzieci i zwierząt . Oby tylko to byl dobry domek i dobrzy ,kochajacy psy ludzie !:p

Link to comment
Share on other sites

Nie sprawdzi się zachowania psa na odleglosc .Inaczej pies zachowuje się w schronie ,gdzie ujadają inne psy a inaczej wsród 2-3 psow domowych w rodzinie, czy wobec dzieci w tej rodzinie . Najlepiej psa moze sprawdzić gdzieś blisko tego schronu ,w okolicy może.Takie sprawdzanie psa i tak nie jest zupelnie miarodajne.

Link to comment
Share on other sites

Najprawdopodobniej dzis lub jutro Hela bedzie juz u Michała. Sterylka jest umówiona na przyszły tydzień, oczywiście jesli zdrowie Heli na to pozwoli. Mam nadzieję, że przez najbliższy tydzień Michałowi uda sie na tyle poobserwowac sunię, ze będzie wiadomo coś więcej na temat jej charakteru.

Link to comment
Share on other sites

Może by tak zrobić Heli ogloszenia na terenie Wielkopolski ,żeby suni nie wozić przez pol Polski -w razie czego . Skąd jest ten Michal- z Wlkp. ? To istotne też. Szkoda męczyć psa no i transport tez nie jest taki prosty.
Oby tylko sunia trafila do normalnego i dobrego domu -ludzi o dobrych sercach.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny napiszcie gdzie mieszka ten Michał, może warto ją do niego zawieść zrobi jej zabieg i sprawdzi jak reaguje na zwierzęta dzieci, wtedy będzie można udzielić pani więcej informacji na temat psa... w razie gdyby się nie zdecydowała, pies będzie miał miejsce u tego Michała. A ja napisze do niej że sprawdzimy itd.. żeby czekała na odp.. czy coś takiego. Co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

My nie mamy informacji dotyczacych tego Michala,ktory chce pomóc w adopcji suni ,aby można z obserwacji powiedzieć zainteresowanym ludziom ,jaki jest ten pies wobec zwierząt tak na codzień. Dobrze ,że chlopak chce w tym pomóc a Fruzia jakby pośredniczy w tym .Oby tylko pies znalazł dobrych opiekunów i dom. Nasze pytania wynikają nie z ciekawosci ,tylko z troski i chęci pomocy także.

Link to comment
Share on other sites

Olga, nie szukaj prosze dziury w całym. Dla Twojej informacji: NIE JESTEM UKRYTYM HANDLARZEM PSÓW Z KRUPÓWEK! Michał został mi polecony przez moją znajomą, nie wiem dokładnie gdzie mieszka, wiem tylko że 10km od Konina. Przekazuję te informacje, które od niego otrzymuję. Jak mi napisze gdzie mieszka to nie omieszkam Was o tym poinformować:p Na razie czekam na informację co z Helą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolcia_ko5']Dziewczyny napiszcie gdzie mieszka ten Michał, może warto ją do niego zawieść zrobi jej zabieg i sprawdzi jak reaguje na zwierzęta dzieci, wtedy będzie można udzielić pani więcej informacji na temat psa... w razie gdyby się nie zdecydowała, pies będzie miał miejsce u tego Michała. A ja napisze do niej że sprawdzimy itd.. żeby czekała na odp.. czy coś takiego. Co wy na to?[/quote]
Karolciu, dokładnie o tym pisałam w moim poprzednim poście.

Link to comment
Share on other sites

O taką inf. nam chodziło:skad i kto to jest ten Michał ,żeby wiedzieć ,czy on sam może w czymś pomóc psu ,czy też jest b.mlody i nie ma za bardzo pola do dzialania a my niepotrzebnie robimy sobie nadzieję.Martwimy się ,żeby sunia miala pozniej lepszy los i nie miala ciężkiego życia .

Link to comment
Share on other sites

Sunia Hela została przejęta przez fundację Emir z Wlkp.
Pies jest w bardzo zlym stanie :wychudzony ,b.zaniedbany,wycieńczony niemal. Jest podejrzenie o dysplazję-zatem koszty leczenia i doprowadzenia suni do dobrego stanu zdrowia i kondycji będą chyba dość duże i zajmie to sporo czasu. Nie wiadomo jeszcze ,czy nie ma innych chorób -tych wewn.bo tam nie bylo i nie ma żadnych szczepień psów .
Sierść psa wymaga wręcz ostrzyżenia -tak jest skołtuniona.
Jeśli Fruzia się zgodzi -to jest prośba ,by pieniądze uzyskane na sterylkę Heli przekazać na jej sterylke tam -w jej obecnym DT.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, a Michał dziś pojechał po sunię i był głęboko rozczarowany jej nieobecnością, a ja pól dnia się zastanawiałam, co się z nia stało i jak ja się teraz wytłumaczę przed Wami:oops: Dobrze, ze Hela trafiła w odpowiednie ręce. Oczywiście, ze przekażę pieniądze, które zostały zebrane, to przeciez nie moje pieniądze tylko Heli :-) Proszę kogoś z tej fundacji o kontakt. Mój mail:
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze się stalo ,że ten pies trafil pod opiekę fundacji i będzie leczony by wrócił do dobrej formy. Nie każdemu psu dane jest dostać się pod opiekę takiej czy innej fundacji -potrzebujących jest duzo bardzo ,ale fundacje nie są w stanie wszystkim psom pomóc-niestety.Hela ma to szczęscie i szansę .

Link to comment
Share on other sites

Gdyby ta sunia pobyla tam jeszcze 2-3 m-ce pewnie by tam ledwo miala sily wyjsc -tak jest zabiedzona ,wychudzona i zaniedbana a moze by tam stracila zycie nawet ,bo ani tam weta ani opieki normalnej psy nie mają -siedzą jak w wiezieniu -w tych klatkach - zaniedbane,zapomniane i zostawione same sobie.To przytułek -nie przytulisko .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...