Jump to content
Dogomania

Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir


Baski_Kropka

Recommended Posts

Wiesz co jeśli chodzi o koszyk to wydaje mi się żeby zrobić go na tak krótkiej smyczy w sęsie tak krótkie przypięcie do koszyka żeby nie mógł nawet bardziej się wychylić, wtedy powinno być bezpiecznie. Albo taki z kratką na górze. Ale akcję miałaś niezłą :evil_lol:

Tak przy brzegu bo to było tam trochę dalej na paprach przy tych kejach dla żagli tam robisz dwa kroki i masz po pas...też myślałam że tylko nogawki zmoczę...powtarzać tego nie chcę :diabloti:


OOOO a my tu gadu gadu a tu taka ładna setna strona się pojawiła galerii gratuluję :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak, tak, właśnie taka króciutka smycz i szelki obowiązkowo i byłoby bezpiecznie. ;)

A co do wejścia po pas to mogłabyś powtórzyć... :-( Nigdy nie widziałam na żywo akcji ratowniczej psa i chciałabym zobaczyć, jak to robią zawodowi ratownicy... :placz: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie nasmiewaj się juz z Ewelinki, wystarczy ze ja to nieustannie robie mając obraz tej sytuacji przed oczami...ale nie no, na spacerach zawsze coś ciekawego się wydarzy, jak nie akcja ratownicza alexa, to aleks próbuje przejśc jak duch przez siatkę, i doija do niej z rozpędu, chyba jej wogole nei zauważył :D

Link to comment
Share on other sites

Biedactwo...

A ja dziś moje psiury kąpałam. Myję, myję, szoruję, cala mokra jestem (bo ja je kąpiąc wlaźę razem z nimi do brodzika :D). Wyciągam Sarę, rozczesuję, wycieram a ta w podzięce za piękne, lśniące, pachnące futerko co zrobiła? Kupę na środku łazienki! ;( Toż to skandal... ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']Biedactwo...

A ja dziś moje psiury kąpałam. Myję, myję, szoruję, cala mokra jestem (bo ja je kąpiąc wlaźę razem z nimi do brodzika :D). Wyciągam Sarę, rozczesuję, wycieram a ta w podzięce za piękne, lśniące, pachnące futerko co zrobiła? Kupę na środku łazienki! ;( Toż to skandal... ;([/QUOTE]
:lol: ładnie :)

super rower :) :multi: sobie sprawiłaś :)

Link to comment
Share on other sites

O! Skąd ja to znam? Moi rodzice tak samo nie słysza jak im mówie nie karmić psów. Potzm przychodze do domu po pracy albo skądś inąd i co zastaje na środku przedpokoju?? Obfitą smierdzącą qpałe...:P Z tym że Baski jak nawali to to na prawde jest KUPA a nie taka kupeczka dwa knutki jak u Kropki...:P
Zreszta Kropka zawsze robi u mamy w pokoju jak ją przypyli, Baski zaraz na wejściu do domu....BLEAh...

Link to comment
Share on other sites

U mnie juz nie podkarmiają, tylko ja zawsze jak wychodzę gdzieś na popołudnie to mówię mamie, żeby dała psom jeść. Wczoraj pojadły już przed moim wyjściem i mówiłam mamie o tym, ale ona nie usłyszała i im dała... Ale co tam, za to dziś nie dostały, mają tylko suche od rana... :D

Link to comment
Share on other sites

U nas to już dobry wieczór, padam z nudów po dzisiejszym dniu! Dlaczego w tym Saturnie u nas nic się nie dzieje! Dlaczego ludzie nie biją drzwiami i oknami żeby podpisac umowę z Pleya Heyah lub TV n??
Jerunie...
Ale szykuje się miły przyszły tydzień, w niedziele przyjeżdża do mnie koleżanka z sunia z Mąkołowca, w Środę Angelika z Ginusiem i Ewelinka będzie :D

Link to comment
Share on other sites

Hehe, to albo ja mam szczęście spotykać miłe kity, albo ty masz pecha :P
Do amerykańskich nawet nie podchodzę, jedną mamy w klubie odwiedza nas czasami na treningach i to mi wystarczy...trzymam się z daleka :D

A tak BTW, dzisiaj zrobiliśmy sobie trening, tym razem 4 km trochę inną trasa ;) Strasznie nam tam jedną ścieżke zrąbali, bo ciężką maszyna przeciągali bale drzewa. Był hardcore... :P To w dalszym ciągu miała być rozbiegówka a się okazało że Baski musiał się nieźle siłowo napracować żeby mnie przez to bagno przeciągnąć. Ale było fajnie. W nagrodę oczywiście małe pływanko i do domu.
Krope też wzięłam na ten jej 1 km.
Ale coś czuje że nie wpłynie to na moje zdrowie korzystnie, jestem cholernie pociągająca. Smarkam smarkam i nic...katar dalej jest.
Tu ze dwa zdjęcie ze wczoraj no może trzy, a jak w pracy będę to podokładam :)

Przystojniaczek mój!
[IMG]http://a.imageshack.us/img832/7334/dsc0152s.jpg[/IMG]
W kwiatkach...:P
[IMG]http://a.imageshack.us/img831/9639/dsc0230z.jpg[/IMG]
Kropszczyl szukał pająka...
[IMG]http://a.imageshack.us/img816/2001/dsc0102f.jpg[/IMG]
Udanego 13'stego w piątek! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...