Jump to content
Dogomania

Cudownie odmieniony Harley w hotelu pomóżcie w ogłaszaniu i szukaniu domu!


ewatonieja

Recommended Posts

Bardzo, bardzo prosimy o pomoc w kwestii karmy dla Harleya. :modla::modla::modla:
Narazie jesteśmy na minusie - 10.95. Helga karmi go już z własnej kieszeni, a sytuacja jej do najweselszych nie należy, przy czym do wyżywienia inne, potężne pychole.[SIZE=1] A teraz wiem, że Helga mnie ukatrupi po tym wpisie.[/SIZE] :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jo zaraz tam ukatrupi przecież Ty gdyby co dziedziczysz te wszystkie moje pychole i pamietaj jak zle wyadoptujesz to straszyć Cię będę :diabloti: rozmawiałam z Panem doktorem ten szalony apetyt to skutek psychotropu ale jego działanie ocenimy po jakiś 5 tygodniach. Mam nadzieję , że do tego czasu chłopak będzie już w swoim domku ... Majqa czy my zostałyśmy tu same dwie :placz:

Link to comment
Share on other sites

ponieważ nie będzie mnie chwilę, to wklejam tutaj kod: [COLOR=#cc0000]KGT52LT[/COLOR] - można go tylko raz wykorzystać i jest ważny dzisiaj do 18:46. należy przy składaniu zamówienia wpisać w odpowiednie okienko i automatycznie zostanie naliczona zniżka.
może ktoś będzie chciał skorzystać - 3% to nie kokosy ale zawsze jakiś extra smaczek dla Harleya ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Helga72'](...) mnie martwi fakt braku odzewu na ogłoszenia :-([/quote]
Mnie również.
Nie wiem, co jeszcze mogę zrobić, poza odczekaniem chwilę i puszczeniem ogłoszeń na mazowieckie. :-( Helgo, napisz tu na wątku, jak wygląda sytuacja z Twojej perspektywy, czy jest jakiś konkretny termin, do którego Harley powinien się z Tobą rozstać?
Planu awaryjnego, na ten przynajmniej moment, nie mam. :-(
Helga&Ares prosiła o Twoją kom, podałam numer.

Link to comment
Share on other sites

oki komórkę zawsze mam przy sobie a co do Harleya to w poniedziałek do dr no i musi sie to trochę zagoić . Póki co to od wczoraj sie nie załatwia zdjęłam mu garsonkę coby sie nie denerwował i nic łaże z nim a ten co dwa kroki kładzie się na ziemi a za chwilę oglada worek wspomnień po klejnotach :shake: Pan Doktor mówi ,że to histeria i ze w jego przypadku może to potrwać no ja to rozumiem ale ile mozna sie nie załatwiać jeżeli pochłania żarcie jak smok :crazyeye: Tabletki działają wprost cudownie tak sie wyciszył ,że go nie poznaje ...

Link to comment
Share on other sites

ufffffffffff ale ulga były 2 qpy na spacerku i siusiu :multi:antybiotyk się skończył teraz podaje tylko psychotrop a Harley jest spokojniejszy ale ja chyba nie jestem obiektywna :oops: poczekamy zatem do poniedzałku po wizycie u weta Majqa napisze swoje spostrzeżenia i przemyślenia :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...