Jump to content
Dogomania

Cudownie odmieniony Harley w hotelu pomóżcie w ogłaszaniu i szukaniu domu!


ewatonieja

Recommended Posts

[quote name='ewatonieja']jest zapytanie od jakiegoś ludzia: czy Harley reaguje na imie dekster i czy brakuje mu zęba w dolnej szczęce na przedzie[/QUOTE]
Na imie Dekster nie reaguje.Sprawdzić stanu uzębienia sobie nie dał.Może Pani się Nim jednak zainteresuje skoro tak podobny do jej psa.Harleyek jest super i tak chce bardzo człowieka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

w sprawie Harleya tak jak poprzednio żadnego zainteresowania , żadnych telefonów. Specjalnie mnie to nie martwi ponieważ na tyle się poukładałam ze swoimi sprawami ( 4 słownie cztery przeprowadzki ) że Harley może do mnie wrócić. No i właśnie to jest problem już 2 razy łatwiłam transport i lipa normalnie pech. Dzwoniłam już wszędzie nikomu nie po drodze . Martwi mnie ta cała sytuacja bo pies zupełnie niepotrzebnie w hoteliku siedzi i innej bidzie miejsce zajmuje jeśli ktoś ma jakiś pomysł proszę o pomoc. Postaram się włazić na wątek codziennie coby nic nie przegapić...

Link to comment
Share on other sites

Harley poznał mnie od razu jak otworzyłam drzwi do samochodu to był wulkan radości wylizał mnie tak ,że wogóle nic nie widzilam przez okulary.W domu poczuł się od razu jak u siebie apetyt dopisuje śpi ze mną pod kołdrą tylko chrypę ma straszną podaję mu witamine C i środkek na gardło. A ogłoszenia jeśli nie było odzewu do tej pory to juz raczej nie będzie ale jak pisalam wcześniej wcale mnie to nie martwi jesteśmy na siebie skazani to przeznaczenie ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...