Jump to content
Dogomania

Galeria gończych polskich (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Hania

Recommended Posts

[quote name='weszynoska']małgosiu pomalutku ;) przyjemności ttrzeba dawkować :lol:

[B]DUKAT Herbu Węszynos[/B]
[IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8910/707060021rj.jpg[/IMG]

nie będzie w Warszawie, tylko w Tarnobrzegu ale u suuuuper ludzi ( zdradzę tajemnicę-będzie pływał na jachcie)[/quote]

A DUKACIK prababki jest najladniejszy..... szkoda ze nie bede miala go pod nosem.... ale za to babcia Amberkowa TAK, i bardzo dobrze... babcine oko wskazane. O prosby o cd. zdjec ja tez sie przylaczam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Świerczyniec jest w okolicach Pszczyny, 40km od Bielska-Białej i ok.50km od Katowic. Wczoraj wieczorem nowa rodzinka Węszynoska zabrała do domu. A ja już planuję jako babcia "inspekcję" i grillowanie ;)
Pozdrawiam wszystkich i zaraz nauczę się wklejać fotki na dogomanię :) Pokażę Wam moją DRAKĘ ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JinnyAl']Mmmmyyy, jakie cudofne :D Mają takie oczka mądre i wymowne :loveu: (w końcu to gończe!!!)
A Węszynosko powiedz mi, gdzie trafią maluchy? Tzn jeden do Żor, a może gdzieś jeszcze na Śląsk?[/QUOTE]
JinnyAl a Ty skad jestes?? Kiedy odbierasz ROSĘ od Edka??
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amberek']JinnyAl a Ty skad jestes?? Kiedy odbierasz ROSĘ od Edka??
Pozdrawiam[/quote]
Jestem z Gliwic :) Rosa skończy 8 tygodni 10tego sierpnia. Dokładnie jeszcze nie wiem, kiedy odbiorę, w okolicach tego 10tego właśnie :)
OdPozdrawiam :)


A [B]węszynosko[/B], to ten sam Świerczyniec :) Zazdroszczę im okropnie, że mają już swojego malucha w domu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

witam
czy czerta cnotliwy nos to siostra cytry cnotliwy nos (choc to pewnie nieco glupie pytanie ale wole sie upewnic)?
tytaj kopiuje czerte z po przednich stron watku

[IMG]http://img320.imageshack.us/img320/9848/czerta59ol.jpg[/IMG]

jesli tak to smiesznie bo cytra mieszka kolo mnie i sa podobne :lol:, wczoraj sie spotkalysmy na spacerku i dziewczyny troche razem poszalaly,a le akurat nie wzielam aparatu:roll:, moze nastepnym razem
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...