Jump to content
Dogomania

Galeria gończych polskich (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Hania

Recommended Posts

  • Replies 336
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hihi, ona pozowanie ma we krwi chyba, zawsze robi dziwne minki na hasło uwaga fotka :)

ale z tych ważniejszych rzeczy to Dominika nigdy nie zrobiła krzywdy żadnemu naszemu zwierzęciu, maluszki delikatnie głaska i przytula

starsze zwierzęta codziennie karmi suchą karmą (;) podaje po jednym groszku) karmi rodzynkami szynszyla

przypomina żeby nalać mleka kiciowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszynoska']...starsze zwierzęta codziennie karmi suchą karmą (;) podaje po jednym groszku) ...[/quote]
Jakbym czytała o mojej Gabiśce :lol:
I tak pies uczy się cierpliwości :lol: Początkowo jak Gabi karmiła w ten sposób Kumpla to on tańczył wokół niej ze zniecierpliwienia, teraz czeka cierpliwie :p (Napiszę jednak, że tak podaj mu tylko nagrody żeby nie było, że się znęcamy nad psem ;) , posiłki główne je bez pomocy córy :cool3: )
To geny hodowcy Dominiczka wyssała z mlekiem :razz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesli to ma być KONTROLA to tylko niespodziewana!!!!!
Wiem ze obecnie preferuje się "kontrole zapowiedziane" w każdej sferze dzialaności ale moj PESEL nie jest trendy, wiec... BABCIU "żyj w niepewnosci" a adrenalinka dobrze konserwuje urodę - hihihihi!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amberek']Amberkowa jest ZA!! Tylko kiedy??[/QUOTE]

jesli to ma byc niespodzianka to musimy sprawe obgadac na priv!!!!!!!!! Niech sie Babcia Beatka "podenerwuje" hahaha...... w koncu musimy sprawdzic czy naszym wnukom i prawnukom nie dzieje sie krzywda!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malgosia_1']jesli to ma byc niespodzianka to musimy sprawe obgadac na priv!!!!!!!!! Niech sie Babcia Beatka "podenerwuje" hahaha...... w koncu musimy sprawdzic czy naszym wnukom i prawnukom nie dzieje sie krzywda!!!!![/QUOTE]
Ja już raz byłam, widziałam i naszym maluchom NIC złego się nie dzieje, cała rodzinka pilnuje, dogląda i pielęgnuje :) Maluszki są urocze, rosną jak na drożdżach, a dziś kończą 4 tygodnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']:loveu: Jakie słodkie maleństwa[/QUOTE]
Kumpelko!!! Widzę, że jesteś z Żor, a jeden nasz mały Węszynosek będzie mieszkać w Żorach :) Skontaktujemy Cię z właścicielami i będziemy mieli prośbę o mobilizację właścicieli na spacery, wystawy i konkursy :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amberek']Ja już raz byłam, widziałam i naszym maluchom NIC złego się nie dzieje, cała rodzinka pilnuje, dogląda i pielęgnuje :) Maluszki są urocze, rosną jak na drożdżach, a dziś kończą 4 tygodnie ;)[/QUOTE]

"Oko Babcine" jest na pewno "tuczące", ale "Oko Prababki" jeszcze bardziej... haha...

Link to comment
Share on other sites

no ładnie :lol: chyba trzeba będzie nowy temat założyć :lol:

ale skoro to galeria to lecę ze zdjęciami żeby nie było że tylko gadamy
umiemy się już bawić
[img]http://img503.imageshack.us/img503/7890/29060059rr.jpg[/img]
ale jak bardzo gorąco to najczęściej spimy pod drzewkiem
[img]http://img503.imageshack.us/img503/1549/29060060hr.jpg[/img]

teraz idę je pozbierać do domu bo będziemy kosić a dla takich maluchów kosiarka to chyba jeszcze za straszne urządzenie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amberek']Kumpelko!!! Widzę, że jesteś z Żor, a jeden nasz mały Węszynosek będzie mieszkać w Żorach :) Skontaktujemy Cię z właścicielami i będziemy mieli prośbę o mobilizację właścicieli na spacery, wystawy i konkursy :)
Pozdrawiam[/quote]
My, z przyjemnością zaopiekujemy się małym gończusiem w Żorach :multi:
Tylko amberku, w Żorach jest już jeden młody gończy, nie było jednak jeszcze okazji żeby pogadać :roll: i spytać z jakiej hodowli - czy to też od Ciebie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KUMPELka']My, z przyjemnością zaopiekujemy się małym gończusiem w Żorach :multi:
Tylko amberku, w Żorach jest już jeden młody gończy, nie było jednak jeszcze okazji żeby pogadać :roll: i spytać z jakiej hodowli - czy to też od Ciebie??[/QUOTE]
Witaj!!!
BArdzo się cieszę, że weźmiecie małego gończusia pod swoje skrzydła :) Gończuś będzie w Żorach dopiero w drugiej połowie lipca. Napewno dam znać :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

małgosiu pomalutku ;) przyjemności ttrzeba dawkować :lol:

[B]DUKAT Herbu Węszynos[/B]
[img]http://img156.imageshack.us/img156/8910/707060021rj.jpg[/img]

nie będzie w Warszawie, tylko w Tarnobrzegu ale u suuuuper ludzi ( zdradzę tajemnicę-będzie pływał na jachcie)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...