Jump to content
Dogomania

UWAGA! ab-agnieszka z Gliwic to oszustka! okradła bezdomne psiaki!NIE MOŻNA JEJ UFAĆ!


agaga21

Recommended Posts

Ja bym powiedziała że jeszcze niedawno Aga była dla mnie super osobą, bardzo zaangażowaną w pomoc psom... i chyba nie tylko dla mnie, a co dopiero dla dziewczyn które znały ją dłużej.
Kiepsko się dzieje ostatnio, już był szok kiedy jakaś 16-latka naciągała ludzi z dogo na grube pieniądze. A co dopiero, kiedy w takie coś zamieszana jest osoba dorosła i uważana za poważną i odpowiedzialną.

Co będzie z waszymi psami, aż boję się myśleć... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agaga21']ab-agnieszka zadzwoniła do mnie przed chwilą. powiedziała, że dostałą informację z banku, że przelew dojdzie jutro ok 12.[/QUOTE]


noooo a do mnie dzwonił dziś naczelnik poczty i powiedział ze list który jutro zostanie wysłany z Komprachcic dojdzie do mnie w sobotę
qr...a ja też mam konto w mbanku i nikt do mnie nie dzwoni że przelew do gazowni dojdzie siedemnastego o dziesiątej

no szlag mnie zaraz trafi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']A czy przelewy z tego banku idą może od Ciebie też po trzy tygodnie?[/QUOTE]

Aniu ja na to konto dostaję wypłatę, z tego konta robię wszystkie przelewy bo są bezpłatne ... pieniądze wysłane jednego dnia dochodzą następnego dnia pierwsza sesją tam gdzie miały dojść
wypłata przelana do godz 12 z DB PBC po 16 jest na koncie
nigdy nie mam z kontem problemów ... NIGDY

Link to comment
Share on other sites

jestem w ogromnym szoku... jeszcze nie tak dawno co druga osoba znająca agnieszkę dała by sobie rękę za nia obciąć i co??? agnieszka nie wstyd tobie? jak przechulałas te pieniądze to sie przyznaj! zaproponuj jakis mądry sposób spłaty... nie interesuje ciebie los psów? po co robić sobie kłopoty? i wrogów wszędzie dookoła... no comments [EMAIL="....!@#$%^&*()_)(*^%$"]....!@#$%^&*()_)(*^%$[/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

[quote]no to agnieszka bedziesz pewnie juz w sobote miała pierwszą ofiarę na sumieniu....[/quote]

nie rozumiem jak można nie widzieć, że to nie jest zabawa gdzie można sobie coś palnąć ot tak a potem przedłużać w nieskończoność, tylko że zaniedbania (tak, również zaniedbania i niepilnowanie terminów - a nie tylko kradzież skoro Aga twierdzi że nie ukradła pieniędzy) mogą mieć tak tragiczne skutki!

Link to comment
Share on other sites

03.12. po moim wpisie Ab-agnieszka napisała,że mi udowodni,że nie jest oszustką!!!!!!

Ab-Agnieszka , oszustka to mało.....Jesteś pospolitą ZLODZIEJKA!!!

Nie mogę przyjąć żadnego psa w okresie świątecznym, bo wszystkie miejsca mam zarezerwowane.
Normalnie doba w boksie na powietrzu kosztuje u mnie 10pln a w boksach ogrzewanych 15.

Cena 200pln/ miesiąc to cena dla fundacji i psów z Dogo. Wpłata z góry,niezależnie od tego, czy pies pójdzie do adopcji w ciągu tego miesiąca, płaci się za cały miesiąc.

Zakładam więc własną kasę za amstaffy ,które są u mnie a potem Agata mi to reguluje ale jak długo tak pociągniemy bez kasy od Ab-agnieszki- nie wiem......

Link to comment
Share on other sites

c.d.
Kasa z hotelu idzie na bieżące wydatki, czyli smycze, obroże, legowiska, karmę dla kotów wolno żyjących itd......
Muszę dbać o wszystkie psy jednakowo.
Jeśli podpiszę umowę z jakąś gminą ościenną, nie będę miała już żadnego miejsca dla psów z Dogo.
A mój szef coraz bardziej się ku temu skłania.Nie bez przyczyny są też nie regularne wpłaty a przede wszystkim poszło o te nieszczęsne dwie faktury przelewowe, które w końcu zapłaciłam z konta stowarzyszenia z ponad miesięczną zwłoką.
Ja mam nad sobą Prezesa i główną księgową i mam dość słuchania : tak nie może być......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']doszła wpłata za grudzień i styczeń od pani grażyny n. [B]200zł na bb.[/B]
dziękuję pani grażyno!
mariamc, wieczorem zrobię ci przelew, przynajmniej częściowy jeśli pieniądze nadal nie dojdą.[/QUOTE]

weszłam na wątek przeczytałam doszła wpłata i już chciałam odetchnąć ....

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Wybaczcie, wątek podesłała mi Danusia do przeczytania jako ostrzeżenie.
Bardzo Was proszę napiszcie na każdym wątku psa na którego ta panienka zbierała pieniądze o [COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma]zaistniałej[/FONT][/COLOR] sytuacji.Jak dobrze rozumiem, pieniądze mogą nadal być do niej przelewane?
Po drugie , nie ma co czekać, zgłaszajcie sprawę do prokuratora. Już zbyt długo czekacie.
Jeżeli potrzebujecie pomocy prawnej, to dajcie znać. Współpracuję z prawnikami.
A po trzecie, polecam wizytę domową u tej panienki i wspólną wycieczkę do banku w celu wypłaty środków które jest Wam winna.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno dziewczyny!
Pamiętam, że wpłacałam pieniądze na Etnę. Czy wtedy było podawane konto tej panienki?
Nie mogę się doszukać w moich przelewach.
Gdybyście mi to mogły sprawdzić, to jako osoba pokrzywdzona, zrobię doniesienie.
Kocham psy, ale dla ludzi którzy w ten sposób postępują a mieli ratować i pomagać jestem [FONT=Tahoma]bezwzględna[/FONT].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']
Pamiętam, że wpłacałam pieniądze na Etnę. Czy wtedy było podawane konto tej panienki?
Nie mogę się doszukać w moich przelewach.
[/QUOTE]

Nie, Irenko, na Etnę było podane moje konto, jak uda Ci się przekopać przez wątek w którymś poście wkleiłam rachunek z lecznicy i zrobiłam rozliczenie, jesteś w nim uwzględniona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']właśnie sprawdzałam, [B]NIE MA PRZELEWU![/B][/QUOTE]

[FONT=Arial][B]CZyli się NIE POMYLIŁYŚMY co do Agnieszki ...tego co dziś zrobi







[SIZE=4][COLOR=Red]Agnieszko M. .....masz na sumieniu już nie tylko tego psa który odejdzie w sobote jeśli nie bedzie za co mu pomóc ... masz na sumieniu te psy które przygarnęłyśmy pod skrzydła pod nazwą BB ....masz na sumieniu niedole oszukanego DZIECKA ....OBIECAŁAŚ ...przynajmniej 500zł małej pogryzionej przez Ambo .... miałam coś jeszcze napisać ale poczekam ... aż się pojawisz [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

wspołczuje tej sytuacji
na wasze psiaki placilam raz, juz nie wiem na czyje konto, na pewno na Barona

ale odnosze wrazenie ze to deja vu, ten kto jest na dogo dłuzej moze zn sprawe Nadziei dobermana i Dagi27, nasza kochana kolezanka-ba! przyjaciolka-tak nas wyrolowala, ze az milo
nagle zerwaly sie kontakty, powyłaczane telefony, przeprowadzka...ja stracilam na tej dogo-znajomosci jakies 1000 zl prywatnie, a nasze dobermany .....to nawet nie chce liczyc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzodzo']wspołczuje tej sytuacji
na wasze psiaki placilam raz, juz nie wiem na czyje konto, na pewno na Barona

ale odnosze wrazenie ze to deja vu, ten kto jest na dogo dłuzej moze zn sprawe Nadziei dobermana i Dagi27, nasza kochana kolezanka-ba! przyjaciolka-tak nas wyrolowala, ze az milo
nagle zerwaly sie kontakty, powyłaczane telefony, przeprowadzka...ja stracilam na tej dogo-znajomosci jakies 1000 zl prywatnie, a nasze dobermany .....to nawet nie chce liczyc[/QUOTE]

[B]
pamiętam tą sprawę i o ironio ....opowiadałam o tym ,,naszej koleżance " ab-agnieszce ...jako ciekawostke jakimi swiniami są ludzie ...i co powiedziała ...jak można ... przeciez nie wolno okradać zwierzat [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...