Jump to content
Dogomania

Ślubna Galeria


Manu

Recommended Posts

No jestem po 29 stronach czytania i patrzenia.
Zdjęcia cudne :lol: . Bardzo mi sie podoba bukiet Panuli, chyba tez taki sobie zażycze. Topic jak dla mnie bardzo na czasie , bo w czerwcu bierzemy ślub, a ja jakos weny nie mam do tego wcale. Wszystkie moje psiapsiółki powyjerzdzały mi za granice i nikt mnie nie mobilizuje. A instynkt slubny mam zerowy :( .

Jednak jak patrze na piekne dogomaniackie Panny Młode to cos sie we mnie budzi :D . Musze suknie wybrac i fryzure i makijarz i zaproszenia i menu i buty. Kurcze tyle spraw na głowie :evil: a tylko 3 miesiące czasu.

Z TZ mieszkamy razem od dwóch lat i w moim własnym domu jak otwieram drzwi to tez pytaja czy ktos dorosły jest :evil: i wołam TZ :wink: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[b]Olund[/b] - wielkie gratulacje!!! Sluze rada i pomoca!
Do naszego wesela podeszlam z pasja i rodoscia ...i uwierz, najwazniejsze bys sie wspaniale nastawila i cieszyla na Swoj Wielki Dzien. My oczywiscie tez mieszkalismy razem ...cztery lata przed slubem :lol: :lol: ale zobaczysz, potem jest jakos inaczej i ...jakos tak jeszcze lepiej! Nie wierzylam.... a jednak ;) Dla nas nasze wesele bylo przygoda i radoscia ..no i super impreza!
Bez sensu jest robic np.wesele jesli nie ma sie ktos z niego cieszyc - lepiej skromny, ale uroczysty obiad a potem sami dla siebie! ...no, to tez moze byc wspaniale!!
[b]Evelina[/b] - zdjecia maja klimat i wczesniejsze z nocy .... :lol: :lol: :lol: fajne masz poczucie humoru! Udziela sie!

Link to comment
Share on other sites

Panula dzięki za chęc okazania pomocy :buzi: , juz zaraz skorzystam i poprosze o jakies zdjęcie na którym bukiet jest bardzo dobrze widoczny, żebym mogła go pokazać kwiaciarzowi :D tudzież żeby TZ mógł go pokazać.

Co do wesela to wybraliśmy ta drugą wersje, czyli uroczysty obiad dla najbliższej rodziny i świadków. Bo uparliśmy sie że sami sobie wszystko zorganizujemy, a rodzice bedą gośćmi na naszym weselku, a nie zabieganymi organizatorami. Dzieki pewnej oszczędnosci bede mogła wydać więcej na suknie :wink: , musze sie wybrac w końcu do jakiegoś salonu. No i kurcze mam trzy miesiące żeby schudnąc :evil: bo przez te dwa lata w bloku to normalnie urosłam po obwodzie baaardzo.

Ja sie własnie jakoś dziwnie boje że coś sie zmieni, po tym ślubie miedzy mną , a TZ wolałabym żeby nic sie nie zmieniało. Tak jak sobie żyjemy jest ok i ja sie tego ślubu troche boje :roll: .

Adda może masz racje , a że wiosenka juz powoli sie zbliża i nawet snieg zaczął tajać to są szanse że uda mi sie na czas wszystko załatwić.

I oczywiście proszę wiecej zdjęć, bo nic tak nie inspiruje i nie mobilizuje jak widok szczęśliwych Państwa Młodych. :D

Link to comment
Share on other sites

Patka dzieki :)

Cola u mnie to nie przejdzie :D mój TZ nawet jak go wyganiam to nie chce iść, zawsze mówi że bezemnie to on nie idzie :roll: i tym sposobem spędzam szalenie intrygujące wieczory w towarzystwie jego kolegów 8) . I nauczyłam sie juz pic po męsku mam strasznie mocną głowe :D , co sprawia że jestem okropnie nie ekonomiczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olund'] mój TZ nawet jak go wyganiam to nie chce iść, zawsze mówi że bezemnie to on nie idzie :roll: [/quote] To samo co u mnie :o Ale chyba wiem o co mu chodzi, niedosyć, że jestem ekonomiczna (nie piję) to on ma kierowcę, który go odwiezie do domu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Tylko proszę się nie śmiać. :oops:

W sierpniu 2005 stuknie nam 8 lat zaobrączkowania :D

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/slub02.jpg[/img]

Tak zbierałam pieniążki :D

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/slub01.jpg[/img]

Miałam wtedy długie włosy...

Może cosik jeszcze zeskanuję ...

Link to comment
Share on other sites

[b]Katerinas,[/b]

Skanuj i nie daj sie dluzej prosic! :-)
Sliczne foty i pieknie na nich wygladasz! :-)

BTW jestem pod wrazeniem tego, ile pieknych Dogomaniaczek jest u nas na Forum! I szkoda, ze tak rzadko ujawniaja sie swoimi zdjeciami :(

Link to comment
Share on other sites

Jak tak oglądam ślubne fotki to aż samej chce się już już.... ;-)
Tak ładnie wyglądacie, takie szczęśliwe, radosne :) nie mówcie, że tylko w tym magicznym dniu ? :D
Dawno nie byłam na żadnym weselu, więc jakby co chętnie się zjawię :wink: :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Katerinas,[/b]
Skanuj i nie daj sie dluzej prosic! :-) [/quote] No skanuję ... :) Tyle, że czasu brak :roll:

[quote name='Wind'][b]Katerinas,[/b]
Sliczne foty i pieknie na nich wygladasz! :-) [/quote] [b]Wind[/b] - Dzięki za miłe słowa :D
Ja sama uważam, że jestem bardzo mało fotogeniczna... :roll:
Ale proszę jeszcze dwa. Tym razem tak zwane pozowane... bo to wówczas robiło się takie zdjęcia w studiach. Teraz podobno modne są plenerowe.

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/slub03.jpg[/img]

[img]http://www.katerinas.neostrada.pl/slub04.jpg[/img]

Jak się jeszcze nie zraziliście to może coś wrzucę na skanerek...

Link to comment
Share on other sites

Alez piekne zdjecia......chyba zaczne tego mojego "przyszego meza" napastowac..... 8) ..zeby sie troszke pospieszyl.....albo sama wezme sprawy w swoje rece..a jak bylow w
waszych przypadkach?
Tradycyjne zareczyny, w gronie rodziny.... pan mlody stoi w drzwiach z kwiatami dla przyszel zony i waszej mamy..... uroczysty obiad....a moze jakies calkiem inne miejsce, ktore was zaskopczylo?

8) pisac pisac.
Evelina...piekne zdjecia..zreszta wszystkie sa przecudne:)

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Piękne fotki. I fakt, ta radość, promienność sprawia, że dziewczyny wyglądają cudownie.


Moje kofanie oświadczyło mi się podczas spaceru na zamku.... ach... wygłośił piekna wzruszajacą pogadanke i usłyszał: tak :D

Choc muszę przyznać pogoniłam go troche. Byłam na zakupach i chodziłam sobie po sklepach jubilerskich. Znalazłam pierścionek który bardzo mi sie pobdobał, więc po jego powrocie do domu powiedziałam, że widziałam taki sliczny pierścionek wsam raz na zaręczyny :wink: i na jego kieszeń. Tego samego popołudnia na spacerku pierścionek był juz mój :evilbat:

A rodziców spikneliśmy tylko na wieczorek zapoznawczy. Nie obrazili sie, że nie było oficjalnych zaręczyn.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olund']Moje kofanie oświadczyło mi się podczas spaceru na zamku.... ach... wygłośił piekna wzruszajacą pogadanke i usłyszał: tak :D

Choc muszę przyznać pogoniłam go troche. Byłam na zakupach i chodziłam sobie po sklepach jubilerskich. Znalazłam pierścionek który bardzo mi sie pobdobał, więc po jego powrocie do domu powiedziałam, że widziałam taki sliczny pierścionek wsam raz na zaręczyny :wink: i na jego kieszeń. Tego samego popołudnia na spacerku pierścionek był juz mój :evilbat:

A rodziców spikneliśmy tylko na wieczorek zapoznawczy. Nie obrazili sie, że nie było oficjalnych zaręczyn.[/quote]

Ze tez wiedzial dokladnie do ktorego sklepu jubilerskiego udezyc!!!!! :o :lol:

eh..robi sie romantycznie 8)

Link to comment
Share on other sites

Eeeee....no... został odpowiednio nakierowany :evilbat:


A znaliśmy sie ok 4,5 roku bo niebawem 5 latek nam minie, a zarękowiny we wrześniu były. Poznaliśmy sie na weselu mojej kuzynki. Poznałam swojego TZ chyba z 10 min przed północą, a potem byliśmy nowa para młoda bo on złapał muche , a ja welon. Jakieś dwa tygodnie po tym weselu zadzwonił prosząc o spotkanie. I od wtedy jakoś nam się kula, choć na początku nie było łatwo. Prawie rok walczyliśmy z rodzicami, którzy uważali że jestem za młoda tudziez on za stary. No ale jakoś poszło. Normalnie scenariusz telenoweli można by napisać :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...