Jump to content
Dogomania

Ślubna Galeria


Manu

Recommended Posts

Kochani, dziekuje Wam wszystkim za mile i wesole slowa :) :lol: :lol:
Odszukalam plyty ze zdjeciami i chetnie je ogladam BARDZO ...to takie fajne wspomnienia. Ja niestety po porodzie jestem juz troche bardziej apetyczna :oops: ....hahahha jak to mowi moj mezus, ale popatrezc mi tez milo.
Jesli nie bede Was zanudzac to z radoscia pokaze inne :wink: Pokazujcie tez Wasze!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 980
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Panula']Kochani, dziekuje Wam wszystkim za mile i wesole slowa :) :lol: :lol:
Odszukalam plyty ze zdjeciami i chetnie je ogladam BARDZO ...to takie fajne wspomnienia. Ja niestety po porodzie jestem juz troche bardziej apetyczna :oops: ....hahahha jak to mowi moj mezus, ale popatrezc mi tez milo. [/quote]Pokaż nam swoją "apetyczną" :wink: dzidzie. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Dalma&Maja']Pokaż nam kogoś, kto zrobił z Ciebie apetyczną kobietę... :lol: :D :)[/quote] [b]Przeca męża widziałyśmy[/b] :o :lol:[/quote] [b]Adda,
Dalma&Maja[/b] wyraznie nie jest do konca przekonana czy to byl maz :lol: , albo chce fotki tuz po poczeciu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Evelina'] [b]Adda, Dalma&Maja[/b] wyraznie nie jest do konca przekonana czy to byl maz :lol: , [b]albo chce fotki tuz po poczeciu[/b] :roll:[/quote] [b]Męża?[/b] :o[/quote]:hmmmm:
No nie. :roll:
Jesli nastapilo poczecie to fotki ojca chyba :hmmmm:

[quote name='Dalma&Maja']:lol: :lol: :lol:
Mąż jest głownym 'sprawcą' tego całego zamieszania... :wink:
Ale samo Dziecko sprawiło, iż mama się lekko zaokrągliła... :oops: :lol:[/quote]Ja jakoś się nie zaokrąglam biorąc dziecko za rękę :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Ja jakoś się nie zaokrąglam biorąc dziecko za rękę :roll:[/quote]

a ja gdy biorę dziecko za ręke , a w drugiej mam ciastko , którym się opycham to mam podejrzenia,ze jednak się zaokrąglam , hehehe :lol:

[size=1]tak se gadam bez sensu... [/size]:wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klara'][quote name='Evelina']Ja jakoś się nie zaokrąglam biorąc dziecko za rękę :roll:[/quote]

a ja gdy biorę dziecko za ręke , a w drugiej mam ciastko , którym się opycham to mam podejrzenia,ze jednak się zaokrąglam , hehehe :lol:[/quote]Aaaa, rozumiem to jest metoda na rodzenstwo dla Mikoslawa. :lol:
[quote name='Klara'][size=1]tak se gadam bez sensu... [/size]:wink:[/quote]Zamiast gadac bys swe slubne foty wkleila :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ufff przebrnełam przez cały temat :roll:

Ale miło popatrzeć na zdjęcia... Wszyscy tak śliczniasto wyglądają... Cudo!! :angel:

[quote name='adda'][quote name='Klara']a ja gdy biorę dziecko za ręke , a w drugiej mam ciastko , którym się opycham [/quote] O kurka, a ja tak bez żadnego dziecka mam ciastko, którym się opycham...[/quote]

Adda, to chyba znaczy że się zaokrąglasz, a na dodatek nie masz żadnego sensownego wytłumaczenia. Zupełnie jak ja :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina']Zamiast gadac bys swe slubne foty wkleila :roll:[/quote]

mowiszmasz :wink: ale tylko ja, bo ślubny nie wiem czy chce się na dogo afiszowac :hmmmm:
[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img171.exs.cx/img171/8873/pict0062portret3iq.jpg[/img][/URL]

a poniewaz nie widać dokładnie dodaję. ze oprocz pereł [b]mam na sobie ubranie [/b], a dokładnie gorset i spodnie 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klara'][URL=http://www.imageshack.us][img]http://img171.exs.cx/img171/8873/pict0062portret3iq.jpg[/img][/URL]

a poniewaz nie widać dokładnie dodaję. ze oprocz pereł [b]mam na sobie ubranie [/b], a dokładnie gorset i spodnie 8)[/quote]
No i po co to było dodawać??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[b]Anulka[/b] :iloveyou: nic dodać nic ująć. Już to pisałam, ale powtórzę. Wyglądacie na tych fotkach uroczo, pięknie, aż brak słów z zachwytu a Yokunia przed wami nonono. Ciekawa jestem czy Oskarek też posłuży jako "mop" na moim weselu. Ech kkiedy to będzie haha
P.S Anulka a gdzie foteczki ślicznej Amelki?? Pokazuj nam tutaj Twojego słodkiego półrocznego bobaska :) please

Pozostali równie pięknie się prezentują. Ja kcem jak najwięcej takich fot :) Ja jeżeli chcecie mogę Wam powklejać zdjęcia z Wesela mojego chrzesnego, gdzie była drużką. Było to 5l temu, ale wspomnienia zostaną do końca :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...