Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Nie, bo "wciskam" mu dzieciaka i wchodzę na dogo :evil_lol:[/QUOTE]

hahahahhaa dobre , ja dzisiaj usycham z nudów a męża mam w domu , nawet na lody nie szło go wyciągnąć taki gbur , siedzi i czyta książkę :roll: chyba czas zmienić męża :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magdabroy']Szybko chcesz go wymienić na nowszy model :diabloti:

Od 2 lat Bogdan nie miał drugiej zmiany, więc ten tydzień chyba wykituję, zanim się przyzwyczaję, że wieczory spędzam sama :([/QUOTE]

bo sie nudze :eviltong:

przyzwyczaisz sie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']hejka ;)

u nas w galerii jest taki sklep "szachownica" i tez niedawno kupiłam tam zajebiaszcze spodenki za 15 zł , nadaja sie nawet żeby na miasto w nich wyjść :razz:[/QUOTE]
Te moje to też normalne spodenki takie ciemne beżowe z materiału jakby jeans, tylko ja na co dzień nie chodzę w krótkich bo wiecznie mam nogi podrapane, albo w siniakach dlatego napisałam, że to z Nuką na spacery :evil_lol:
[quote name='magdabroy']A ja chyba jutro zrobię wypad na shoping, bo Bogdan ma 2 zmianę i będę się nudzić popołudniu :p[/QUOTE]
Ja chyba się jutro przejdę po jakiś szampon do włosów
[quote name='dOgLoV']a jak on jest to sie nie nudzisz ?:eviltong:[/QUOTE]
[quote name='magdabroy']Nie, bo "wciskam" mu dzieciaka i wchodzę na dogo :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='dOgLoV']hahahahhaa dobre , ja dzisiaj usycham z nudów a męża mam w domu , nawet na lody nie szło go wyciągnąć taki gbur , siedzi i czyta książkę :roll: chyba czas zmienić męża :eviltong:[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[quote name='magdabroy']Szybko chcesz go wymienić na nowszy model :diabloti:

Od 2 lat Bogdan nie miał drugiej zmiany, więc ten tydzień chyba wykituję, zanim się przyzwyczaję, że wieczory spędzam sama :([/QUOTE]
Masz Theosia :)
[quote name='dOgLoV']bo sie nudze :eviltong:

przyzwyczaisz sie ;)[/QUOTE]
właśnie ;)
[quote name='Ty$ka']A te rozgadały się w kilku galeriach :siara: :lol:[/QUOTE]
[quote name='dOgLoV']a co , jak szaleć to szaleć :diabloti:[/QUOTE]
Chwilę mnie nie było a tu tyle mi nagadały :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

No nic :eviltong: Ostatnio oglądałam jakiś program i nastolatkowie mówili co im nie pasuje w wyglądzie, później pytali się przypadkowych ludzi o to i powiedzieli, że nawet nie zauważyli tych 'wad', które oni wymienili :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Zazdrosna? :diabloti:



Theoś pójdzie spać o 19:30 ;) A Bogdan kończy pracę o 0:00 :roll:[/QUOTE]
To niech Theoś chodzi spać równo z tobą :evil_lol:
[quote name='Ty$ka']Ja też mam kompleksy i dobrze mi z tym :lol:[/QUOTE]
Każdy ma kompleksy, bo nie wierzę, że gdzieś jest osoba, która ich nie ma. Jednak czasami dopowiadamy sami sobie aż za dużo i sobie niszczymy tym psyche :evil_lol:

Muszę iść zaraz do sklepu po koncentrat, mam ochotę na pomidorówkę :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']To muszę w końcu dorwać Chodakowską w księgarni. Zastanawiałam się czy jest warta swojej ceny i na razie się powstrzymywałam od zakupu :p[/QUOTE]
Ja książki nie kupowałam, ćwiczę z tymi filmikami co są na youtube :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...