Jump to content
Dogomania

Suza - kochana i grzeczna - już nie szuka, zostaje w DT na zawsze.


supergoga

Recommended Posts

To ja trzymam kciuki. Martwi mnie tylko ten 17 lipca. Bo to za 2 tygodnie, a co dalej. Jak i gdzie ją co 2 tygodnie przenosić.
Ręce mi opadają. Nie wiem co robić.
Zanim Suza pójdzie do nowego domu, jeszcze w warunkach obecnych powinna zostać zaszczepiona na wszystkie choroby. Na wszelki wypadek.
Czy może Pani to jeszcze zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki wielki Kocyk. Bardzo.
Może jeszcze Suza zdając sobie sprawę, że Miłka też potrzebuje tymczasu a mamy tylko 1 - w sobotę pójdzie do domu. Może ten Pan się zauroczy i przygarnie Suzę.

Czekamy, najważniejsze, że dzięki Kocykowi widmo schroniska zniknęło.

Link to comment
Share on other sites

kurcze, co za ludzie robią tylko nadzieję...:shake: szukamy dalej...
Suza jest strasznie podobna do kundelka, ktorego miałam jak byłam mała... Pusia była cudowna... coś czuję, że Suza jest takim samym- cudownym psiakiem jakim była Punia. - przekonam się o tym w soboę, już się nie mogę doczekać:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Suza jest przekochana,ale...też sprytna. Znalazła sobie małe przejście pod ogrodzeniem i wychodzi sobie. Okazało się, że lubi gonić ptaki...złapała już gołębia (niestety).
Zadomowiła się już i jak nikt nie widzi wchodzi na fotel i śpi sobie.

Link to comment
Share on other sites

a to cwaniara:) jak zobaczyłam jej krawcik to normalnie szok- Punia miała identyczny:) już się nie mogę doczekać, ponieważ po Malcie brakuje mi spacerów... a właśnie miała ona doczynienie z młodymi psami? pytam się, ponieważ na spacery będę chodziła pod Arenę a tam jest sporo młodych psów, biegających luzem i nie wiem jak Suza może reagować:) ale coś czuję, że bedzie nastawiona przyjaźnie:)

Link to comment
Share on other sites

Suza na poczatku była troszke speszona moim stadkiem,ale szybko przywykła. Z moja najmłodszą sunia (17 miesięcy) uwielbia ganiać. Bawią się świetnie. Generalnie ona lubi psy i zabawy. Lubi się przytulać i być glaskana.Na smyczy idzie pieknie. W domu nie brudzi-przesypia całą noc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kocyk']a to cwaniara:) jak zobaczyłam jej krawcik to normalnie szok- Punia miała identyczny:) już się nie mogę doczekać, ponieważ po Malcie brakuje mi spacerów... a właśnie miała ona doczynienie z młodymi psami? pytam się, ponieważ na spacery będę chodziła pod Arenę a tam jest sporo młodych psów, biegających luzem i nie wiem jak Suza może reagować:) ale coś czuję, że bedzie nastawiona przyjaźnie:)[/quote]

W sobote możemy razem pojść na spacer koło Areny.

Link to comment
Share on other sites

OLu, bardzo dziękuję. Mam nadzieję, że pobyt u Ciebie tak jak w przypadku Malty przyniesie szczęście Suzie.
Oby.
Mma pytanie dotyczące:
książeczki zdrowia
odrobaczania
szczepienie
Bo nie wiem na co umawiac sunie u wetki.

Bo sterylki chyba nie miała?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...