Jump to content
Dogomania

Świdnica. Mała, Śliczna, JAMNIKOWATA sunia do UŚPIENIA. Potrzebny dom!!!


AdamG.

Recommended Posts

  • Replies 247
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

KONIECZNIE W TYTULE WPISZ JAMNIK, moze jacyś wielbiciele jamniorów ją wypatrzą...

Ja jednak myśle, ze ludzie często wpisują taką adnotację o uśpieniu kiedy chcą wywołać pożądany efekt.... NIE wierze, ze uśpią zdrowewgo psa, zamiast oddac go np do schroniska ...

Link to comment
Share on other sites

Czytając ogłoszenie o oddaniu jamniczki , mam wrażenie że właściciel wręcz grozi temu pieskowi "albo zabierzecie psa , albo uśpie " , powinien się dobrze zastanowić pisząc takie hasła:angryy: , ponieważ piesek jest jak widać że zadbany , i sądzę że nie z powodu braku czasu ale z innego widzimisię chcą się go zwyczajnie pozbyć. Czyżby był na horyzoncie już inny "pupil"?
Sama mam dwa jamniki od szczeniaczków ,i było pewne ,że pieski będą długo żyć ( z czego się bardzo cieszę) i myślę że ten właściciel też powinien był o tym pomyśleć gdy zakupił szczeniaka....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']Czytając ogłoszenie o oddaniu jamniczki , mam wrażenie że właściciel wręcz grozi temu pieskowi "albo zabierzecie psa , albo uśpie " , powinien się dobrze zastanowić pisząc takie hasła:angryy: , ponieważ piesek jest jak widać że zadbany , i sądzę że nie z powodu braku czasu ale z innego widzimisię chcą się go zwyczajnie pozbyć. Czyżby był na horyzoncie już inny "pupil"?
Sama mam dwa jamniki od szczeniaczków ,i było pewne ,że pieski będą długo żyć ( z czego się bardzo cieszę) i myślę że ten właściciel też powinien był o tym pomyśleć gdy zakupił szczeniaka....[/quote]
Też tak pomyślałam, jak to przeczytałam.
Pewnie wyszli z tego założenia, że jak napiszą ,że albo dom albo uśpienie to ludzi to bardziej ruszy i ktoś się zlituje...

Poza tym jak można uśpić zdrowego psa i to jeszcze opisywanego jako członek rodziny!?:angryy:
W ogóle ja nie wyobrażam sobie tak pomyśleć a co dopiero zrobić??!!
brak słów
Ale nie piszcie może do nich nic obraźliwego bo nie będą chcieli współpracować i gotowi jeszcze psa zwyczajnie wyrzucić albo jeszcze coś innego...:mad:

Link to comment
Share on other sites

Banerek, jak ktoś ma miejsce to proszę!

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/swidnica-mala-sliczna-jamnikowata-sunia-do-uspienia-potrzebny-dom-139963/index4.html#post12460101"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/6634654051.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/swidnica-mala-sliczna-jamnikowata-sunia-do-uspienia-potrzebny-dom-139963/index4.html#post12460101"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/6634654052.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

teraz tak myślę, że gdyby nie to że załatwiam dla siebie bokserkę z dogomanii
ten wątek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/boni-przekochana-boksereczka-ze-slupska-szuka-domu-136590/[/url] to wziąłbym tą sunię, ale teraz nie chcę za bardzo mieszać więc dałem to ogłoszenie z allegro na forum. Mam nadzieję że sunia znajdzie domek

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do tych ludzi. Przedstawiłam się (również fundacyjnie), powiedziałam że mnie jasny szlag trafia na usypianie zdrowego młodego psa. Poprosiłam pania o kontakt, bo podobno jakaś Pani z Częstochowy też myśłi nad psiakiem. Ja dzisiaj biorę sąsiadke na rozmowę, odtajała po śmierci boksi (przygraniętej chorej dzieki temu żyła u niej jeszcze pare lat), będe ją namawiać. Jakby to wyszło będziemy kombinowac z transportem do Warszawy, liczę wtedy na Waszą pomoc.


A teraz ide zapalić bo mnie telepie, siła sie powstrzymywałam od słów zwanych brzydkimi. Wolę dyplomację i przyjrzenie się tematowi. Pani raczej zadzwoni.
Moja fundacja brzmi groźnie dla niektórych z dogo ale w Polsce też :)(celowy sarkazm)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ja dzisiaj biore sasiadke na rozmowe, odtajała po śmierci boksi (przygraniętej chorej dzieki temu zyła u niej jeszcze pare lat), będe ją namawiać. Jakby to wyszło będziemy kombinowac z transportem do Warszawy, liczę wtedy na Waszą pomoc.[/quote]

oby ta opcja wypaliła!:modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']oby ta opcja wypaliła!:modla:[/quote]

Myślę ze wypali, wstępnie rozmawiałąm z Panią o innym psiaku dwa dni wstecz, sprawa tamtego juz nieauktualna więc pozostaje ta sunia.

Trzymajcie kciuki. Jakby wyszło Pani jest gotowa dowieźć w połowę drogi

Link to comment
Share on other sites

no nie mogę takich rzeczy czytać bo mnie też telepie :angryy::angryy::angryy:
chcialam tym "ludziom" wysłać maila - ale nie jestem zarejestrowana na allegro :mad: - lepiej dla nich..........

szkoda ze takie sk........ny nie zostaly UŚPIONE zaraz po przyjściu na ten świat ......:angryy:
mam nadzieję że wychowają swoje dziecko tak - że na starość też staną się niepotrzebni i dostaną porządnego kopa !!

Link to comment
Share on other sites

Ja już odpaliłam Isadoruś i Ci wtóruję. :razz: Dziękuję Skarbie! :loveu: Wyobrażam sobie, ile musiało Cię kosztować powstrzymanie się przed... Oby udało się coś ugrać z sąsiadką. :-( Rozumiem, że sprawa uśpienia nie była tylko chwytem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Ja już odpaliłam Isadoruś i Ci wtóruję. :razz: Dziękuję Skarbie! :loveu: Wyobrażam sobie, ile musiało Cię kosztować powstrzymanie się przed... Oby udało się coś ugrać z sąsiadką. :-( Rozumiem, że sprawa uśpienia nie była tylko chwytem.[/quote]


Pani potwierdziła ten zamiar.
Gdy usłyszała nazwę Fundacji to natychmiast powiedziała "że jak ma oddać do schroniska to nie wchodzi w rachubę. Dopiero zaczęłam jej tłumaczyc czym sie zajmuje (podesłałam też wiadomośc z mojego i fundacyjnego allegro bo tak sie umówiłam), wytłumaczyłam i przesłałam wzór umowy adopcyjnej. Powiedziałam jakie sa zasady adopcji, bo pani bardzo sie niepokoiła (?)czy pies dobrze trafi. I wtedy właśnie z deczka mi pękło i mówilam bardzo dokładnie, spokojnie, z dokładnymi końcówkami... o usypianiu zdrowych psów i jestem po to aby również i takie ratować.

A teraz trzymajta ludziska kciuki, za rozmowe z Panią Sąsiadką bo potem już tylko transport by został.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AdamG.']a gdzie jechałaby sunia gdyby sąsiadka się zgodziła? może też mógłbym pomóc z transportem świdnica nie daleko od wrocławia.[/quote]


No w tym problem bo do Warszawy, ale z doświadczenia wiem że to jest do uryzienia i to dobra trasa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'](...) Powiedziałam jakie sa zasady adopcji, bo pani bardzo sie niepokoiła(?) czy pies dobrze trafi. (...).[/quote]
Jasne, że źle trafi! Lepiej, by mu było, gdyby się nim robaki zajęły. :angryy:
To jest coś bez nazwy... :shake: Troska godna podziwu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...