Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

u mnie tez wp normalnie działa a jak mi sie cos zepsuje to tysz nigdy ni ma chłopa(notoryczny brak od lat) więc sama sie nauczyłam naprawiac to i owo...teraz sie kłóce z fachowcem co mi odswieza kuchnie bo do tej pory sama malowalam,tapetowalam a o mnie tu poucza ...

z kicia to zobacze jak sie rozwinie sytuacja..napewno przed zima zrobie jej sterylke(bo potem bym miała wyrzuty ,ze 'moja 'znów umeczona)a czy zostanie moja to sama zdecyduje...

a propo chomikow-byłam wyrzucic smieci przed chwilą a tu szczur-yoreczek z kokardeczka sliczniutki-wzieli go ludzie ,ktorzy poprzedniego psa utopili kilka lat temu przywiązujac mu kamien do szyji(był z mimi ok.3 lata domowy) i o tym mi z duma opowiedzial pan,kiedy spotkal sie z ''krytyka'z mojej strony sie dziwil strasznie(ten pies jak na ironie cały czas nosil w pysku kamienie non stop)po pol roku mały bokserek dorosłosci nie doczekał bo glupi był w domu sie zalatwiał..mam nadziej ,ze yoreczek spełni oczekiwania a gdyby nie to jest na tye chodliwy towar ,ze go sprzedaja zamiast wysylac z tm...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gufis bardzo mi przykro ale znów nie dam rady Cie odwiedzic myslałam,ze bede miala troche wolnego jak przyjedzie siostra a ona zostawila mi Mopika i pojechała sobie do tesciów w bory tucholskie grzybki zbierac i sie relaksować.Nie mam z kim zostawic ferajny.Mopik myslalam,ze bedzie tesknił a on normalka-mam dwa domki, bezstresowo podeszla do sprawy.za to nie lubi juz sie szlajac po obcych chatach,juz nie chce u sasiadki na kawie przesiadywać chwilke pozwiedza i do domku ciągnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']no to Ci wesoło, masz wreszcie psa w domu :D[/QUOTE]

zaraz tam psa-chomika nigdy sie nie przyzwyczaje do małych psów jakie to smieszne uczucie isc na spacer ,zeby sie to małe wybiegało a to w trawie nie widac tego.



jak wszystko bedzie ok.to sister moja w drodze powrotnej bo jedzie do domu przez Wrocek zajrzy do Sabci:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

jak to u mnie plany planami a zycie swoje...znow sie nie udało z wizyta u saby(juz 3 podejscie spaliło na panewce) ale jest nadzieja ,ze w srode wreszcie sie dowiem co u niej słychac..

Gufis widziałam jak Cie molestują te baby nie daj sie chłopaku...(mam namysli Pepsi i Baste ,zeby nie było:eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

co u Gufika jak mu sie układa z tymczasami?

moja 'upatrzona' kicia znikneła czułam po prostu czułam ,ze czas sie nia zając bo ma juz dość ale czekałam za długo.....jedna z jej corek przychodzi mi do domu na jedzonko(z Lodziem sie zgadzaja)kocury sie nia zaczynaja interesować a ja znów nie mam kasy na sterylke czy mozna na dogo zrobic bazarek dla kota?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']może się zrzucimy? każdy z nas ma pustki w kieszeni, ale tak po te 10 zł i się uzbiera[/QUOTE]
Dorzucę parę grosików tylko daj znać kiedy wpłacać na twoje konto, a bazarek robić - też się coś zbierze. U nas wet bierze za sterylkę kotki 120-150 zł:razz:

Link to comment
Share on other sites

jutro sie biore za bazarek bo dzis mama dała mi popaic leki na parkinsona postawiły ja na nogi(nie tak jak była ale duzo lepiej przynajmniej sie nie krztusi i przełyka normalnie,chodzi tez llepiej)ale spowodowały jakies psychozy,lęki ,boi sie sama zostawac na minute ...mówi do mnie mamo;)

mysle,ze nie mam co czekac z sterylka za długo bo znowu bedzie za pózno....

Link to comment
Share on other sites

ale Wy jestes kochane babki,wiecie jak mi głupio to takie 'moje' wsiowo -kocie kłopoty i nie chce Was obciazac nimi.juz porobilam zdjecia na bazarek bede wyprzedawac psie i kocie akcesoria;)

ps.narazie załozylam watek tak pro- forma na dziale inne-koty bo zdaje sie,ze aby robic bazarek na dogo dany zwierz musi posiadac własny watek...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196536-Wsiowe-kotki-potrzebna-sterylizacja.?p=15744417#post15744417[/url]

a to bazarek:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196537-legowisko-na-kaloryfer-dla-kota-akcesoria-psie-do-25.11.godz.22.00[/url]
skromny postaram sie zrobic przy czasie jeszcze jeden z bizuteria ...

ciotki jak chcecie pomóc w sterylce kici rozsyłajcie linka do bazarku bo kase 'za nic' wstyd mi brac od Was:shake::oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...