Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dyplom "cegiełka" dla Kodinki. Miniatura i link do hostingu dyplomem A4 zapisanym jako dokument pdf.

[url=http://www.sendspace.pl/file/6a2ccb8788276409a8726e0]Sendspace.pl - Darmowy hosting plików[/url]

[IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9590/kodinkaaukcjaobrazekcop.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Dyplom "cegiełka" dla Kodinki. Miniatura i link do hostingu dyplomem A4 zapisanym jako dokument pdf.

[URL="http://www.sendspace.pl/file/6a2ccb8788276409a8726e0"]Sendspace.pl - Darmowy hosting plików[/URL]
[/quote]
Cioteczko jak zawsze dzieło sztuki
Bardzo dziękuje

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam do licytacji ślicznego portretu Kodinki i nie tylko
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/fpr-zwp-sliczne-portrety-podopiecznych-naszej-fundacji-do-26-07-a-142150/#post12634797[/URL]

[CENTER][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6f59c04491be7681.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/159/6f59c04491be7681.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

witam :) wczoraj miałam wizyte przedadopcyjna. duzo rozmawialysmy o Kodince i zdaniem mojej wizytatorki nie jestem w stanie zapewnić suni takiej uwagi i ręki jakiej ona moze wymagac. postaram sie zatem odwiedzic Kodinke zeby sie zapoznac, ale chcialabym tez poczekac jeszcze troche zanim sunia da sie poznac lepiej w domu tymczasowym i bedzie mozna wiecej powiedziec o jej potrzebach i zachowaniu. to wyjatkowy pies, widac to na pierwszy rzut oka, ale dzieki Waszemu wsparciu i wlasnie takim wizytom doswiadczonych dogomaniakow mozna jak najlepiej dopasowac wlasciciela do psa. mam wiec nadzieje, ze nie zostane zbanowana ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stoko_raz']witam :) wczoraj miałam wizyte przedadopcyjna. duzo rozmawialysmy o Kodince i zdaniem mojej wizytatorki nie jestem w stanie zapewnić suni takiej uwagi i ręki jakiej ona moze wymagac. postaram sie zatem odwiedzic Kodinke zeby sie zapoznac, ale chcialabym tez poczekac jeszcze troche zanim sunia da sie poznac lepiej w domu tymczasowym i bedzie mozna wiecej powiedziec o jej potrzebach i zachowaniu. to wyjatkowy pies, widac to na pierwszy rzut oka, ale dzieki Waszemu wsparciu i wlasnie takim wizytom doswiadczonych dogomaniakow mozna jak najlepiej dopasowac wlasciciela do psa. mam wiec nadzieje, ze nie zostane zbanowana ;)[/quote]

Za takie rzeczy bana się nie dostaje ;).
Czekamy na wypowiedź drugiej strony.

Link to comment
Share on other sites

Stoko_raz - tylko nas nie opuszczaj :)
Nawet jeśli rzeczywiście Kodinka nie za bardzo nadaje się dla Ciebie - to i tak pomoc dla niej nadal jest potrzebna.
Też miałam nadzieję, że domek już się znalazł... poczekamy na wypowiedź wizytującej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stoko_raz']witam :) wczoraj miałam wizyte przedadopcyjna. duzo rozmawialysmy o Kodince i zdaniem mojej wizytatorki nie jestem w stanie zapewnić suni takiej uwagi i ręki jakiej ona moze wymagac. postaram sie zatem odwiedzic Kodinke zeby sie zapoznac, ale chcialabym tez poczekac jeszcze troche zanim sunia da sie poznac lepiej w domu tymczasowym i bedzie mozna wiecej powiedziec o jej potrzebach i zachowaniu. to wyjatkowy pies, widac to na pierwszy rzut oka, ale dzieki Waszemu wsparciu i wlasnie takim wizytom doswiadczonych dogomaniakow mozna jak najlepiej dopasowac wlasciciela do psa. mam wiec nadzieje, ze nie zostane zbanowana ;)[/quote]

A kto robił tą wizytę?
A jakie miał konkretne zastrzeżenia?:roll:
Prosimy o info...

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na wypowiedź drugiej strony. :cool3: O zachowaniu i charakterze Kodinki najlepiej i najdokładniej powiedzieć mogę ja przebywam z nią na okrągło od 22-06.Wiem że każdy pies dopasowuje się do swoich opiekunów i do otoczenia przez to i zachowanie psa może być troszkę inne.Każdy ma inny sposób porozumiewania sie ze zwiezęciem i zwierzak kazdego człowieka odbiera inaczej.Więc stoko_raz najlepiej nie słuchając rad przyjedź poznaj ją osobiście i wtedy podejmiesz najrozsądniejszą decyżje.( To jest moje skromne zdanie )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Czy ma ktoś doświadczenie jak zajmować sie małym wróbelkiem ,bo moje dziecko uratowało takiego maluszka od zadziobania przez sroki i przyniosło do domu[/quote] no nie pięknego podopiecznego macie :crazyeye: brawo dla panienki (córci)to zależy jaki to maluch ale jak jest już troche większy to niech go pensetą karmi nuszkami i małymi dżżownicami .:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzka']no nie pięknego podopiecznego macie :crazyeye: brawo dla panienki (córci)to zależy jaki to maluch ale jak jest już troche większy to niech go pensetą karmi nuszkami i małymi dżżownicami .:p[/quote]

a jak duże robale, to chyba pokroić trzeba:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzia63'][SIZE=4]Haloo!!! [/SIZE][SIZE=2]dlaczego nic jeszcze nie wiemy?[/SIZE][/quote]
Bo nie macie się ciotki co dowiedzieć Kodinka nadal czeka na swojego człowieka i domek pozwoliłam sobie przekopiować mały fragmęt wiadomości którą dostałam od [B]stoko_raz[/B] z którego dowiecie się że razem z nick wizytatorki - Jo37). doszlysmy do wniosku, ze Kodinka może wymagać większego doświadczenia i pracy niż moge jej zaoferować :-( i ze wyglada na to, ze jeszcze troche trzeba ja poobserwowac zanim bedzie wiadomo jaka jest. narazie wiec wstrzymam sie z wizyta u niej. bede obserwowac jej watek i trzymac reke na pulsie. Dlatego napisałam we wczesniejszym swoim poście swoje skromne zdanie co do zachowania psów. A tak wogóle to ciekawi mni z kąd taka szybka wizyta przedadopcyjna przecież na wątku nic nie było mowy na ten temat i dlaczego[FONT=Arial Black] [FONT=System]wizytatorka -Jo37[/FONT][/FONT] nie wypowidziała się na temat przebiegu wizyty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...