Jump to content
Dogomania

Opole międzynarodowa


Shanny..

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak się chwalić, to się chwalić.Oto, co ugrały moje baski:
[b]Gusio-pręgusio[/b] (Abotere's ADUNBI) - dosk., CWC (rozpoczety Championat Polski!), r.CACIB (rozpoczęty Interchampionat, bo r.CACIB po moim Interze!);
[b]Farik[/b] (FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek) - dosk., CWC, CACIB NPwR,
[b]Hipka[/b] (HERE AND THERE Asiaczek) - Zwyc. Młodzieży,
[b]Felka[/b] (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek) - dosk., CWC, CACIB, NSwR, BOB.

Poza tym, Felka startowała z Savannah w konkurencji Młody Prezenter. Savannah była zadowolona z umiejętności Felki, dobrze im się pokazywało i - prawdopodobnie - na najbliższych wystawach też będą stanowiły parę. Trzymam za Nie Kciuki.

Dalej, poznałam Króliczka (co nie jest bez znaczenia, bo razem jedziemy do Kaliningradu pod koniec maja) i jej sharpka NOBIS'a. Psiak ma rewelacyjne umaszczenie - wspólnie doszłyśmy do wniosku, że jest to "gorzka czekolada". Szukajcie tak umaszczonego psa rasy shar-pei na ringach wystawowych, a na pewno będzie to NOBIS!!!
Kolejny raz spotkałam się z Savannah - nieustająco zakochanej w
SH i basenji!!!
Poznałam (co prawda, tylko w przelocie) Flashkę! Myślałam, że jest nieco starsza...

Z przeczytanych postów wynika, że wielokrotnie "ocierałam" się o forumowiczów. Sorki, ale nie było żadnych znaków rozpoznawczych i przegapilismy tę okazję :cry:

Organizacja OK, nie licząc tej wstępnej wpadki ze "świstkami-zaświadczeniami wet.". Weterynarz na wejściu nawet słowem nie zająknął się o te zaświadczenie - tylko sprawdzał aktualną wściekłość! A więc, po co na potwierdzeniach znalazła się informacja, która wielu z nas wprowadziła w błąd lub wręcz naraziła do dodatkowe koszty?!
Jeszcze raz [b]gratuluję [/b]osiągniętych wyników "tym, co w sobotę" i "tym, co w niedzielę"!!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Maga wspanialy debiut, naprawde to ogromny sukces :wink: [/quote]

Wiem... i to doceniam :D tym bardziej ze mialam bardzoooo mocna stawke i dosc liczna jak na grzywacze :wink:


wygralismy klase i tym samym tytul: Najlepsze Szczenie w Rasie
[img]http://www.republika.pl/toffi3/opole_toffi.jpg[/img]

zdjecie z medalem za wygranie BIS PUPPY jutro :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA']Mnie co prawda w Opolu nie było :cry: ale moja sunia była i przywiozła CWC i Res.CACIB (za Interchampionką) i tym samym rozpoczeła Interchampionat :D[/quote]
grutulacje PSYLLA idziesz jak burza...a kiedy wyniki całej stawki posokowców u Ciebie na stonie???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']a ja z moja grzywaczka Najlepszy Pies Opolszczyzny;]

po kolei..
BOG 1-Podhalan
BOG 2-Nowofundland
BOG 3-Yorkshire Terrier
BOG 4- Jmanik długowłosy starndardowy
BOG 5- samoyed
BOG 6.-beagle
BOG 7- seter irlandzki
BOG 8-springer spaniel
Bog 9- Chiński Grzywacz
Bog 10- Greyhound


BIS 1-Podhalan
BIS 2-Chiński grzywacz
BIS 3- Seter Irlandzki[/quote]


Bardzo mnie to cieszy, że Seter był 3 na BISie tylko z jego urodą powinien być wyżej ;) Ma ktoś może zdjęcia z BISa?

Link to comment
Share on other sites

@ maga 18

MOJE GRATULACJE!!!

...a ja tez w Opolu byłam i doopy... nie zgadałyśmy się, ze Ty tez jedziesz. Ja nawet szwędałam się po hali, gdzie było dużo „golasków”. Pomyślałam nawet czy może tam jesteś ale do katalogu nawet nie zaglądnęłam... dopiero w domu...
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Może mnie ktoś widział bo łaziłam z torebką o kształcie czarnej owieczki z długimi nogami vel. zdechły pies i czapeczce z daszkiem. Inny znak rozpoznawczy to kaszel ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wtam kochani .Dopiero teraz mam siłę coś z siebie wykrzesać :wink:
Nobis przwiózł z Opola CWC i res.CACIB.Skomentuję to w temacie "skandale sędziowskie" :lol:
W Opolu była piękna pogoda i miła atmosfera .Już Asiaczek napomknął ,że doszło do" spotkania na szczycie ",z czego bardzo się cieszę.Poznałam Jej Baseczki ,o których zawsze tylko czytałam.Są urocze i taaaaakie grzeczniutkie.Słodkości.
Zaczepiłam jeszcze G.Wysłannika ,ale był w trakcie wystawiania -więc nul kontakt :wink:

Link to comment
Share on other sites

seter nie był taki efektowny...moim zdaniem na bisie na lokacie powinien byc równiez Nowofundland.

Podhalan-Czarodziejka Catonium Wł.Kasia Szlachcikowska
Grzywacz-Int.Ch.Zw.Św. NABAB Germanika wł.Adam Ostrowski
seter-Ch. O`ceallaigh`s YOLOOKATME wł.Ljuba J & J-Chorwacja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']seter nie był taki efektowny...moim zdaniem na bisie na lokacie powinien byc równiez Nowofundland.

Podhalan-Czarodziejka Catonium Wł.Kasia Szlachcikowska
Grzywacz-Int.Ch.Zw.Św. NABAB Germanika wł.Adam Ostrowski
seter-Ch. O`ceallaigh`s YOLOOKATME wł.Ljuba J & J-Chorwacja[/quote]

Powiem tak w postawie on tak sobie wygląda, ale w ruchu wygląda rewelacyjnie. I zasłużył sobie na III lokatę w BISie.

O to jego zdjęcie:

[img]http://upload.miau.pl/1/11598.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Marta widziala lepsze w ruchu..moze dla handlera tego setera ring był za mały...ale mogł z nim szybciej pobiec.
Orsini na Bis były chyba 2 puchary..ten co stoi przy lokaice to tesh za BIS...tak mi sie wydaje.A najsmiejszniejsze to ze Lidka ufundowała puchar dla Zw.BOB PONa to był wiekszy niz za BIS całej wystawy:p hehehe;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Co do setera ..sadzac po fotce ma paskudny front.to sie nazywa koziniec :-(( Podejrzewam ,ze w ruchu lokcie musza mu uciekac na boki.[/quote]

na seterach się nie znam, ale ten ze zdjęcia kozińca raczej nie ma :o . Koziniec to przypadłość ścięgien i powoduje coś w rodzaju cofnięcia kończyny przedniej poniżej nadgarstka a co za tym idzie większe obciążenie nadgarstka właśnie i stawów poniżej. W ruchu na pewno nie wywołuje wyrzucania łokci na boki bo staw łokciowy nie ma tu nic do rzeczy. I z reguły to schorzenie dotyczy zwierząt kopytnych.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aluzja']Co do setera ..sadzac po fotce ma paskudny front.to sie nazywa koziniec :-(( Podejrzewam ,ze w ruchu lokcie musza mu uciekac na boki.[/quote]

W ruchu jest napewno dużo dużo lepszy niż w postawie. Ale trzeba przyznać, że seter nie jest jakimś przykładem piękności.

Tak wyglądała klasa championów:

Lokata I:

[img]http://upload.miau.pl/1/11598.jpg[/img]

Lokata II:

[img]http://upload.miau.pl/1/11529.jpg[/img]

Czy tak powinno być... Hmm.... No już sędzie wybierał ;)

Link to comment
Share on other sites

Amokk, juz tu Dorota pisala, ze jej Fisz (Funt Gordius) wzial CACIB, res. CACIB Carlos z Zaglebia. Mlodziez wygral Hazard Staszel (II. Abide by Danako, III. Terra Antyda Sani Bicco), posrednia Astral Passion Goldy Forever (II. Cheek to Cheek Underground Velvet), otwarta Bold Sunny z Lesnych Ostepow (II. Estro Euro Plus, III. ? IV. Agent Lorwet), uzytkowa Karol (II. Ashbury Touch the Sky, III. Akim z Kralovskych Teras, IV. Va Banque Kwintesencja), championow Fisz (II. Chivas Regal z Zaglebia, III. Chequer Golden Erinor, IV. Barbo Scandinavia Finland).


BOB wziela American Beauty Brama Slonca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiak'][quote name='Aluzja']Co do setera ..sadzac po fotce ma paskudny front.to sie nazywa koziniec :-(( Podejrzewam ,ze w ruchu lokcie musza mu uciekac na boki.[/quote]

na seterach się nie znam, ale ten ze zdjęcia kozińca raczej nie ma :o . Koziniec to przypadłość ścięgien i powoduje coś w rodzaju cofnięcia kończyny przedniej poniżej nadgarstka a co za tym idzie większe obciążenie nadgarstka właśnie i stawów poniżej. W ruchu na pewno nie wywołuje wyrzucania łokci na boki bo staw łokciowy nie ma tu nic do rzeczy. I z reguły to schorzenie dotyczy zwierząt kopytnych.
Pozdrawiam.[/quote]
mni enauczono ,ze koziniec u psa to charakterystyczne wygiecie kosci powyzej nadgarstka >powoduje to tak jakby pies mial kosc ramieniowa w postaci luku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...