Jump to content
Dogomania

Malta, szczeniak znaleziony w Poznaniu - wreszcie ma własny dom


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

netheter jesteś cudowna ;* :loveu: to było przeznaczenie, że w tamten dzień Ciebie spotkałyśmy na spacerze:) wielkie dziękuję:):):) :loveu: jej oby Malcia znalazła dom:) w sumie to juz teraz nie ma wyjścia:) zbyt dużo osób ma za sobą:)

Link to comment
Share on other sites

Pieknie Wam dziekuje. Byłam 2 dni wyłączona, reklamowałam Malte na imprezie w Plazie. 12 godzin na stoisku to duzo, ale mam nadzieję, że się opłaci.

Miałam port folio Malty - dałam 2 osobom.
A widzę, że tu tez Malta ma fanów.
Dzieki, piękne fotki i banerek, zaraz sobie go wkleję.

Obu znalazła dom.

Olu - KUpmel wraca do schroniska.
Malta - do domu wędruj, zajęłaś jego miejsce!!!:oops:

Link to comment
Share on other sites

Szkoda Kumpla..

Być może, ale to tylko baardzo być może moja mama coś znajdzie. Jedna znajoma z jej pracy ma dom wolnostojący, z ogrodem itp. i szuka psiaka. Poprzednio miałaś coś ONkowatego wiec duże jej nie przeszkadza. Jak tam byłam z Borą to odniosłam pozytywne wrażenie, ale nie nastawiajcie się, bo może nic z tego nie wyjść, a tego bym nie chciała.

a.. na mojej naszej-klasie też dałam ogłoszenie z kontaktem do Animali.:)

Link to comment
Share on other sites

o nie!!!:-( ale cieszę się, że się znalazł:)
A Malcie coraz więcej osób szuka domu. Na wczorajszym spacerze Malta zjednała sobie kojenych sojuszników. Dzwonią, pytają... oby już niedługo ktoś się znalazł, bo leci już 3 tydzień jak jest u mnie i boje się, że jak bedziemy musiały się rozstać to jej serce pęknie...:( bycie domem tymczasowym jest trudne... czuję się jak bym oszukiwała to cudowne psisko:-( ona naprawdę jest CUDOWNA!!!

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciłam ze spotkania z dziewczyną, która chce Maltę. spodobała mi się. trzeba trzymać kciuki aby tata się zgodził. w Malcie zakochała się jej mama już w sobotę, gdy oglądała jej zdjęcia w Plazie. oby sie udało. naprawdę spodobało mi się to co mówiła i jej podjeście. :) nie chcę zapeszać ale jesten mega szczęsliwa, bo wróciła mi nadzieja:) :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kocyk']dzwoniła pani w wsprawie Malty. jesteśmy umówione na niedzielę. Chyba to inna pani, ponieważ mają dom z ogrodem pod Poznaniem. jak się cieszę, że coś ruszyło:) :multi:
mała zmiana pani zobaczy ją za godzinkę:)[/QUOTE]

to może być ta babka od mojej mamy :D
o ile mama do niej dzwonila i pokazywała moje ogłoszenie na n-k.

z tym, że ona mieszka sama chyba..

Link to comment
Share on other sites

Z jeden strony szkoda, że nie wyszło, ale jest jeszcze druga strona, a mianowicie dobrze, że tata tej dziewczyny od razu powiedział, że się nie zgadza na psa, niż miałby dojść po tygodniu bądź dwóch do wniosku, że jednak popełnił błąd zgadzając się na zamieszkanie Malty u nich i postanowił ją oddać. W aktualnej sytuacji tylko nam serce pęka, a Maltusi na szczęście nie. Strach pomyśleć co by przeżyła w przypadku tej drugiej.
Ja wierzę,że Malta wkrótce znajdzie dom i to ten najwspanialnysz na świecie ;)

Niedzielne spotkanie nadal aktualne, tak? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...