Jump to content
Dogomania

Uwaga jamniki.... i reszta


bianka0

Recommended Posts

Goliacik czuje się świetnie, natomiast Tuptuś ponownie ma wypadnięcie dysku. Od tygodnia jest unieruchomiony w kojcu. Czucie głębokie ma zachowane, więc na razie leczymy zachowawczo. Dostaje leki, robimy masaże no i znowu jest zacewnikowany.

Sara zostaje u nas na DT

Znowu mogę tylko wstawić miniaturkę.

Czy ktoś może polecić moderatora od spraw techniczych, który zareaguje na prośbę naprawienia opcji w profilu ?
Chyba będę musiała zrobić bazarek na fb, a nie mam o tym jeszcze pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

 

Goliacik czuje się świetnie, natomiast Tuptuś ponownie ma wypadnięcie dysku. Od tygodnia jest unieruchomiony w kojcu. Czucie głębokie ma zachowane, więc na razie leczymy zachowawczo. Dostaje leki, robimy masaże no i znowu jest zacewnikowany.

Sara zostaje u nas na DT

Jeszcze Tuptuś bez zmian , a dziewczynka piękna.....
Link to comment
Share on other sites

Handziu ja od lat korzystam z fotosika i nie mam z tym kłopotów. Problem jest z dogomanią, tak jak pisała wcześniej Sarunia, nie mam opcji wstawiania zdjęć, pogrubiania trzcionki itd. Mogę tylko pisać i wstawiać miniaturki.

 

 

to dokładnie tak, jak ja....

do niedawna miałam problem z logowaniem, a raz zaniast na mój, zalogowało mnie na profil maarit ;)

 

odwiedzam mój ulubiony wątek i pozdrawiam serdecznie ludzi i zwierzaczki :)

miałam dzisiaj jamnicze odwiedziny w domu - jamnik Filip znów panu uciekł.... do mnie rzecz jasna.... i wracać nie chciał do pana, który po niego przyjechał.... aż mi smutno na wspomnienie jego błagalnego wzroku " chcę u ciebie zostać" :(

Link to comment
Share on other sites

Handziu ja od lat korzystam z fotosika i nie mam z tym kłopotów. Problem jest z dogomanią, tak jak pisała wcześniej Sarunia, nie mam opcji wstawiania zdjęć, pogrubiania trzcionki itd. Mogę tylko pisać i wstawiać miniaturki.

 

 

to dokładnie tak, jak ja....

do niedawna miałam problem z logowaniem, a raz zaniast na mój, zalogowało mnie na profil maarit ;)

 

odwiedzam mój ulubiony wątek i pozdrawiam serdecznie ludzi i zwierzaczki :)

miałam dzisiaj jamnicze odwiedziny w domu - jamnik Filip znów panu uciekł.... do mnie rzecz jasna.... i wracać nie chciał do pana, który po niego przyjechał.... aż mi smutno na wspomnienie jego błagalnego wzroku " chcę u ciebie zostać" :(

 

 

no i proszę - kolejny "wynalazek" nowej dogomanii - dubel....

Link to comment
Share on other sites

Witaj magenka :)
Całe lato zglądałam tu od czasu do czasu. Ale lato to dla mnie okres wytężonej pracy ( ogród, przygotowanie przetworów na bazarek, sezon urlopowy pracowników )Potem to ulepszanie dogomanii i ...ręce mi opadły. Miałam dzisiaj zacząć wstawiać zdjęcia na bazarku, a okazało się niemożliwe w ogóle jego wystawienie.
Jak tam Mazury ? Pewnie jak zawsze piękne, już 10 lat nie mogę się wyrwać z mojego kieratu, żeby tam pojechać.

Link to comment
Share on other sites

mnie dogo też wkurza miałam taki dobry porządek, wszystko pogrupowane a teraz wszystko w jednym

 

Mazury piękne, piękne lato woda w Śniardwy w tym roku ponad 24 stopni,

 

Jest takie fajne miejsce, po drugiej stronie jeziora i po drugiej stronie Mikołajek  miejscowość nazywa się Okartowo plaża nieodkryta jeszcze przez turystów jest spokój i cisza. Moi bliscy znajomi tam mieszkają i często tam do nich jeżdżę. Jesień też piękna... Szkoda, że lata u nas takie krótkie. Jak lato się kończy to życie na Mazurach jakby zwalnia taki marazm i stagnacja.

 

Ja mieszkam na Warmii. Kocham Warmię te domu z czerwonej cegły i czerwonej dachówki. Sama mieszkam w takim domu właśnie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że przetwory Wam smakują :)

Ostatnio przeżyłam stres, kiedy zobaczyłam w Biedronce wielkie słoje ogórków, dżemów i różnych sałatek po 3-4 zł. Zwątpiłam w to czy moje przetwory mają jeszcze szansę na przebicie się na rynku. Właściwie jedynym konkretnym zyskiem w ,, naszej produkcji " są owoce i warzywa za darmo, lub za symboliczną cenę kupowane bezpośrednio od ludzi. No i grzyby, które sama za darmo zbieram całymi miesiącami. Ale potem dokładnie przeczytałam skład na etykiecie, było tam dużo dziwnych rzeczy, których w domowej produkcji się nie stosuje.

Pewnie będę musiała zrobić z miniaturkami, jestem wściekła na prowadzących to forum. Z racji mojego perfekcjonalizmu dużą przyjemność miałam zawsze z przygotowania graficznej oprawy bazarku, w tym roku dogomania mnie tego pozbawiła :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Mika :)

Będzie to nieciekawie wyglądało z minaturkami. Brak pogrubienia trzcionki i możliwości zmiany jej barwy spowoduje że bazarek będzie mało czytelny.

A to susz z prawdziwków przygotowany w tym roku do sprzedaży i trochę podgrzybków, kozaków zebranych ,, przy okazji" ;)

Link to comment
Share on other sites

 

Dziękuję Mika :)

Będzie to nieciekawie wyglądało z minaturkami. Brak pogrubienia trzcionki i możliwości zmiany jej barwy spowoduje że bazarek będzie mało czytelny.

A to susz z prawdziwków przygotowany w tym roku do sprzedaży i trochę podgrzybków, kozaków zebranych ,, przy okazji" ;)

 Bianeczko podpytaj Mamy Alfika, ona pokazuje swoje cudeńka w pełnej krasie maly-piesek.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...