Jump to content
Dogomania

SCHRONISKO W POZNANIU. POTRZEBNA PPOMOC-wolontariusze!!!


***kas

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeszcze trochę innych zdjęć psiaków zostało... Gdyby ktoś zechciał, proszę o info na PW, prześlę też te zdjęcia ***kas, więc i do niej można uderzać, zwłaszcza, że bynajmniej nie jest początkująca w tej dziedzinie, jak ja :oops:
Na zakończenie jeszcze jeden psiak - który mi krąży cały czas po głowie :-(

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8025/img7207e.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

spacerów niema, nie bo nie i już. Żadna argumentacja nie pomagała. Potrzeba kilku zgranych osób i nie wiem szturm przeprowadzić cvzy jak. Bo bez spacerów, to nie ma w ogole o co walczyć, jak te psy poznać? ech :shake:
nie nie, "rednose" takie na wyrost, mieszaniec jakiś malutki ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, nie ma co, czas podwijać rękawy i brać się do roboty!!! Szukamy chętnych do wolontariatu w poznańskim schronie!!! Trzeba przełamać złą passę i zacząć walczyć o psy!!! szukamy chętnych do pomocy przy ulotkach i plakatach nawołujących do wolontariatu!!! potem trzeba je będzie porozwieszać na uczelniach i w liceach :diabloti: szaleństwo będzie :diabloti: i dużo pracy i samozaparcia :diabloti: a potem szczęśliwe psy :cool3: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Bez wolontariatu to dupa blada za przeproszeniem:placz:
Jak skoncze pisac to pomoge conieco w ogloszeniach innych psiakow, teraz ledwo dycham niestety:shake:[/quote]

ano wiem, tzn co by była jasność wolontariat jest, ale mozna tylko sprzatac boksy i ewentualnie psy wyczesac, Paulina87 pisała, że jak ją polubili to nawet pozwalali NIEKTÓRE psy wyprowadzić...

Furciaczek, dzieki Ci kobieto, poki co nie ma sie co spieszyc z ogłoszeniami, bo my naprawde niewiele o tych psach wiemy. Teraz to trzeba ludzi nagonic co by na wolontariat sie pisali i walczyć o spacery...ech, dzięki ludziska za nadzieję :roll:

licze, że bedziemy miec informacje na bierżaco i z pierwszej reki, jestesmy zdeterminowane co by ten wolontariat wywalczyć. Spacery też ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...