Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

ostatni raz powtarzam, mnie nie zależy na tym żeby się Ona tarzała, tylko chcę zobaczyć jak zalega na podłodze z wywalonym jęzorem! :errrr:
i ja sobie tego nie wymyśliłam, żeby nie było, że to jakaś moja fantazja... Wasia sama pisała, że takie coś zaszło, ino w innym wątku! a ja chce to zobaczyć :grins:

Link to comment
Share on other sites

Tobie sie nie chce, ale mi sie chce :p, u Dżiordżia to było ... a było tak:



[quote name='malawaszka']właśnie wróciliśmy z bezaparatowego spaceru - czadowo było [B]tarzaliśmy sie w trawie wszyscy :D a teraz jęzory wiszą do ziemi i pokładają się na płytkach[/B] :D[/QUOTE]

no i mi wyszło, że jęzory Wam sie wszystkim pokładają na płytkach ha!:eviltong:


:hmmmm: ... niewykluczone, że troche nie tak odczytałam...







ale widok mógłby być piękny :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie chce mi się szukac gdzie to było ale coś mi się widzi, że kolezanka Dżambi sobie coś przeinaczyła bo chyba pisałam, że LEŻĄ - oni leżą, a nie leżymy, a wspólnie się tylko tarzaliśmy w trawie :D a nie po dywanie bo takowych nie posiadam :D[/QUOTE]

nic podobnego;napisałaś:"kiedyś na pewno :-D właśnie wróciliśmy z bezaparatowego spaceru - czadowo było [B]tarzaliśmy si[/B]e w trawie wszyscy :-D a [B]teraz jęzory wiszą do ziemi i pokładają się na płytkach[/B] :-D"

nie ma,że to ONI leżą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczy zew']jak zacytowałaś z innego wątku??[/QUOTE]


zwyczajnie, zaznaczyłam całośc z cytatem kopiuj wklej i już :)



[quote name='zerduszko']Jambi masz dziwne fantazje :lol:[/QUOTE]


pfff... sie uprasza o dokładne czytanie :obrazic: .... zacytować? :grins:

Link to comment
Share on other sites

proszsz:

[quote name='jambi']ostatni raz powtarzam, mnie nie zależy na tym żeby się Ona tarzała, tylko chcę zobaczyć jak zalega na podłodze z wywalonym jęzorem! :errrr:
i [B]ja sobie tego nie wymyśliłam, żeby nie było, że to jakaś moja fantazja[/B]... Wasia sama pisała, że takie coś zaszło, ino w innym wątku! a ja chce to zobaczyć :grins:[/QUOTE]

post numer czterdzieścitysięcydwieściesześćdziesiąttrzy w tej szacownej galerii :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...