Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Bliss']foty poka :) te w taftach i falbanach i te kacowe tyz poka :diabloti:[/QUOTE]

łooo foty to pewnie jakieś dostanę ale nie wiem kiedy - oni teraz jadą w podróż poślubną więc nie będzie prędko zdjęć, a ja aparatu nie brałam - nie ufam sobie na imprezach :lol: na panieńskim posiałam marynarkę mojej siostry - na szczęście potem dzwoniłam po klubach gdzie byłyśmy i się znalazła :lol:

[quote name='jambi_']o Wasia wróciła :multi: jak było? zaznacz właściwą:
a) bawiłam się przednio, było super!!!
b) wesele jak wesele, pili, tanćyli, rano skońcyli
c) ufff... dobrze że nie moje
:eviltong:[/QUOTE]

a trzeba jedną???? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka'] - nie ufam sobie na imprezach :lol: na panieńskim posiałam marynarkę mojej siostry - na szczęście potem dzwoniłam po klubach gdzie byłyśmy i się znalazła :lol: [/QUOTE]


[img]http://manu.dogomania.pl/emot/niespodziewanka.gif[/img] nie znałam Cię z tej strony [img]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_'][IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/niespodziewanka.gif[/IMG] nie znałam Cię z tej strony [IMG]http://manu.dogomania.pl/emot/chytry.gif[/IMG][/QUOTE]

HA! mam jeszcze kilka innych stron :evil_lol:

a tymczasem chwalę się moim nowym tymczasem :mdleje: tak tak - miała być młoda, piękna i do szybkiej adopcji :icon_roc: bo przecież nie mogę mieć pięciu psów :no-no-no: tzn własciwie to nie miało byc tymczasów teraz wcale... ale jakoś tak samo wyszło... przez to zdjęcie głównie...
[IMG]http://a.imageshack.us/img153/5098/p9030015.jpg[/IMG]

bo tak wyglądał Bolo jak go pierwszy raz zobaczyłam na stronie Palucha:
[IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1452/image398l.jpg[/IMG]


aaaaaaaaaaaaaaaaaa :placz::wallbash:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']ufff wróciłam do świata zywych :lol: wesele udane :mdleje:[/QUOTE] Tak przeczytałam... i myślę: czyżby [B]malawaszka[/B] w końcu się zaobrączkowała ;):eviltong:

Przepiękny ten kolaż z kotami :loveu:
I jaka tęcza! wow! :loveu: Przepiękne widoki :)

A te ostatnie zdjęcia ... toż to normalnie Bolutek ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']HA! mam jeszcze kilka innych stron :evil_lol:
[/QUOTE]

taaak, właśnie widzę :roll:... jesteś asertywna, masz niezłomny charakter, myślisz racjonalnie...


[quote name='malawaszka'] ale jakoś tak samo wyszło... przez to zdjęcie głównie...
[/QUOTE]
... ale w sumie to ja Ci się nie dziwię! (wiedziałam, jak napisałas o transporcie na Śląsk :eviltong:) damska wersja Bolesława! zrobisz z niej Królową! :loveu:
a jak zareagowali domownicy? zwłaszcza Laluna?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']Tak przeczytałam... i myślę: czyżby [B]malawaszka[/B] w końcu się zaobrączkowała ;):eviltong:

Przepiękny ten kolaż z kotami :loveu:
I jaka tęcza! wow! :loveu: Przepiękne widoki :)

A te ostatnie zdjęcia ... toż to normalnie Bolutek ....[/QUOTE]

hahaha nieee ja się póki co nie dam zaobrączkować - połowicznie wystarczy :lol:

[quote name='jambi_']taaak, właśnie widzę :roll:... jesteś asertywna, masz niezłomny charakter, myślisz racjonalnie...

[B][COLOR=Green]no jak dobrze, że zauważyłaś te moje wspaniałe cechy :grins: [/COLOR][/B]

... ale w sumie to ja Ci się nie dziwię! (wiedziałam, jak napisałas o transporcie na Śląsk :eviltong:) damska wersja Bolesława! zrobisz z niej Królową! :loveu:
a jak zareagowali domownicy? zwłaszcza Laluna?[/QUOTE]

[COLOR=Black]a jak napisałam o transporcie na śląsk to jeszcze myślałam o tym, żeby ją dać do Ulki tam gdzie Totek jest :P domownicy o dziwo całkiem w porządku - Luna pojechała ze mną do Katowic po małą, powąchała w samochodzie, burknęła pod nosem i położyła się na przednim siedzeniu :lol: teraz jest ok tylko coś tam burczy jak mała (ciągle bezimienna :mdleje: )[/COLOR] podejdzie za blisko Lunkowej kanapy :lol: ale jest ok, tylko znowu Luncik ma przesrane bo ona głucha (albo głuchawa) jest i nie słyszy ostrzeżeń :roll: tak jak Sonia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a jak napisałam o transporcie na śląsk to jeszcze myślałam o tym, żeby ją dać do Ulki tam gdzie Totek jest :P domownicy o dziwo całkiem w porządku - Luna pojechała ze mną do Katowic po małą, powąchała w samochodzie, burknęła pod nosem i położyła się na przednim siedzeniu :lol: teraz jest ok tylko coś tam burczy jak mała (ciągle bezimienna :mdleje: )[/COLOR] podejdzie za blisko Lunkowej kanapy :lol: ale jest ok, tylko znowu Luncik ma przesrane bo ona głucha (albo głuchawa) jest i nie słyszy ostrzeżeń :roll: tak jak Sonia[/QUOTE]

ha, a ja byłam pewna od początku, że jedzie do Cię... bardzo bym się zdziwiła jakby gdyby nie...
czy owa "Lunkowa kanapa" to jest to co w tle za małą???

mówisz bezimienna... :hmmmm: no to trzeba cos wymyślić, ale równie arystokratycznego jak Bolo... wszak ona również z Królewskiej rodziny... skoro był Książe Bolesław to jest Królowa...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_']ha, a ja byłam pewna od początku, że jedzie do Cię... bardzo bym się zdziwiła jakby gdyby nie...
czy owa "Lunkowa kanapa" to jest to co w tle za małą???

mówisz bezimienna... :hmmmm: no to trzeba cos wymyślić, ale równie arystokratycznego jak Bolo... wszak ona również z Królewskiej rodziny... skoro był Książe Bolesław to jest Królowa...?[/QUOTE]

nie nie - to zdjęcie nie było robione u mnie tylko u BeaBono jak wyciągnęły małą ze schroniska, Lunkowa kanapa to... kanapa - no w sensie wersalka :lol: dzieli się nią z Dropsem już - sukces! :lol:
no właśnie nie mam pomysłu na imię tym bardziej, ze ona nie słyszy za specjalnie, jeśli w ogóle, i kurde wołanie głuchego psa jest takie bezcelowe :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no właśnie nie mam pomysłu na imię tym bardziej, ze ona nie słyszy za specjalnie, jeśli w ogóle, i kurde wołanie głuchego psa jest takie bezcelowe :shake:[/QUOTE]

iii tam: bezcelowe ... właśnie dlatego że głucha masz większe pole do popisu, a imie mieć musi i ju! :p Mie się cisnęło pierwsze skojarzenie: Krolowa Bibianna... wiem, że gupie :eviltong: ... w skrócie Bibi - ale to tak jak moja Balbina tyż Bibi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaG'] Jambi a dlaczego masz tylko 3 psy - nie chcesz mieć 4 -ech?[/QUOTE]

to jest zdecydowanie źle postawione pytanie :shake:

odpowiem tak: chętnie miałabym 4 a nawet 5 psów ale jest kilka powodów dla których nie mogę obecnie, najważniejszym są warunki mieszkaniowe - za małe, nie moje

Link to comment
Share on other sites

ona to się musi zakłaczyć a nie odkłaczyć :shake: grzbietu nie ruszam maszynką bo zimno a ona ma takie liche piórka ehhh

a mitem to jest to, że ludzie to istoty myślące i dlatego tyle sznupków i nie sznupków jest bezdomnych :shake: nie ma reguły - jednego sznup uczuli, innego nie - tak jak z każdym innym psem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...