Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

Foty jak zwykle rewelacyjne - ach, te rozwiane w pędzie brody! Uwielbiam, jak coś się dzieje, a u Was zawsze wesoło. Ruda chyba towarzystwo tak nakręca.

 

U nas mała próbuje zaczepiać do zabawy, ale duże patrzą jak na UFO i nie reagują. Nudy. Nawet nie chce mi się zabierać aparatu na spacery (Grace po kolejnym zabiegu na palcu, to oklapła, a Honda nie wie, jak się zabrać za zabawę z mikrusem, Tajga od zawsze spokojna)

 

 

Poczochraj Grace!

 

 

Chciałam polubić fotu a tu info,że przekroczyłam dzienny limit jak to było pierwsze dzisiaj :comp26:    :talker:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rób foty bo potem ogląda sie to cudnie! Ja nieustannie wracam to zdjęcia małej Zdziry jak rzuciła pod nogi Zmorce zabawke i patrzy na nią  mówiac: " No spróbuj Duża, spróbuj zabrac! Zobaczysz wtedy co potrafię" :megagrin:  Szkit wtedy ważył coś koło 2-3 kg :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

Wasia proszę o odpowiedź na moje pytanie o Rudą :P

 

zawsze taka jest :nonono2:

 

ruda na zdjęciach wygląda jakby była wprost stworzona do życia w stadzie psów.

 

czasem myślę że najlepiej by jej było jako jedynaczce królującej bo teraz to wiecznie pilnować musi żeby przypadkiem któryś nie dostał więcej/lepiej/etc...

Link to comment
Share on other sites

Ja tutaj..... Bo tu więcej ludziów bywa.  Trzymajcie za nas jutro kciuki bo mamy baaaaaaaardzo ważną wystawe ;)  Zdzira będzie się lansować. No i proszę zamówić dla nas pogodę!

 

Trzymam :happy1:

 

 

..a Wy trzymajcie za moją córę Izę  ..i jej Zosię, która w poniedziałek przyjdzie na świat. :smile:

Link to comment
Share on other sites

O matko!!!! To JUŻ??!!

 

Iza!! MUSISZ- rozumiesz? -MUSISZ mi przysłać MMSa z Zosią i napisać wszystko. Tak jak wtedy ;)

 

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa     no teraz to mi wyparowała myśl o wystawie :happy1: :thumbs: :eek2: :drinking: Zosia- śliczne imie :klacz: 

Link to comment
Share on other sites

O matko!!!! To JUŻ??!!

 

Iza!! MUSISZ- rozumiesz? -MUSISZ mi przysłać MMSa z Zosią i napisać wszystko. Tak jak wtedy ;)

 

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa     no teraz to mi wyparowała myśl o wystawie :happy1: :thumbs: :eek2: :drinking: Zosia- śliczne imie :klacz:  Zuzia i Zosia :)

Link to comment
Share on other sites

O matko!!!! To JUŻ??!!

 

Iza!! MUSISZ- rozumiesz? -MUSISZ mi przysłać MMSa z Zosią i napisać wszystko. Tak jak wtedy ;)

 

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa     no teraz to mi wyparowała myśl o wystawie :happy1: :thumbs: :eek2: :drinking: Zosia- śliczne imie :klacz:  Zuzia i Zosia :)

Link to comment
Share on other sites

O matko! Ale ja to chociaż mam powód! Dopiero co Iza mówiła ze znowu zostanę ciocią a to już na dniach!  A Zuzia jak się urodziła to dostałam SMSa ze zdjęciem i opisem ile i jaka długa itd :) I leciałam na dogo informować :)  I znowu zostanę ciocią ślicznej Zosi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...