Jump to content
Dogomania

Stefan_18.06.09- PO OPERACJI!Na początku roku został wyadoptowany do mosii-Ma Dom.


zuzlikowa

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na razie udało mi się wejść! Wykorzystałam wszystkie 5 prób zalogowania ale jestem!:evil_lol:...

Dziękuję,że jesteście! Mam kontakt z dziewczynami,ale teraz i one muszą czekać!...to najtrudniejszy moment...bezsilnie czekać!


[B]Ale ...nic to![/B]Jeszcze trochę i zabieramy chłopczyka...tylko troszeczkę!Najważniejsze,że ma swoją szansę!...jak trudno czekać!:oops:

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki i spooora grupa dzieciaków ode mnie ze szkoły również.....Dzisiaj im powiedziałam,ze Stefi ma operację już dziś :) Radość była ogromna i zarazem spory niepokój o efekty......Oby poszło wszystko zgodnie z planem.......
Mossi, wycałuj ode mnie tę śnupkę.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika72']Trzymam kciuki i spooora grupa dzieciaków ode mnie ze szkoły również.....Dzisiaj im powiedziałam,ze Stefi ma operację już dziś :) Radość była ogromna i zarazem spory niepokój o efekty......Oby poszło wszystko zgodnie z planem.......
[/quote]

dzieciaki maja wspaniałą lekcję wrażliwości :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika72']Trzymam kciuki i spooora grupa dzieciaków ode mnie ze szkoły również.....Dzisiaj im powiedziałam,ze Stefi ma operację już dziś :) Radość była ogromna i zarazem spory niepokój o efekty......[B]Oby poszło wszystko zgodnie z planem.......
Mossi, wycałuj ode mnie tę śnupkę.....[/quote][/B]


[B]...i poszło!:multi::multi::multi:...Stefciu już po operacji! Wybudza się!!![/B]
Dr.Niedzielski zadzwonił po dziewczyn...przekazał,że[B] jest bardzo zadowolony z zabiegu i Stefcia![/B] Chłopina dzielnie się wybudza!Wg niego wszystko jest w najlepszym porządku!
Dziewczyny czeka jeszcze najpierw [B]dokładna instrukcja,a potem nareszcie zabranie Stefcia![/B]...jak to będzie wyglądać(zabranie Stefka) nie wiem...sama czekam na następne relacje!Teraz dziewczyny przebijają się przez Wrocław w kierunku kliniki!
Dr Niedzielski uspokajał rano,że nie ma potrzeby zostawiania Stefcia w szpitalu(oni nie mają szpitala,ale wstępnie był zabezpieczony inny!)...teraz potwierdził! Dokładniejsze informacje już po zabraniu chłopaka!
Dzielny Stefcio! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']a wiadomo ile godzin ta operacja zajme?
a w ktorym miejscu jest operowany we Wroclawiu ?[/quote]

Operacja już się skończyła...Stefcio,to fajny chłopak jest i już się wybudza!!!:multi::loveu:...abo i nawet wybudził już!:cool3:

A gdzie operacja...zabij,ale nie pamiętam niczego ponad to,że w klinice dr.Niedzielskiego...:shake:...moze potem mi się przypomni...a może nie,bo ja pamięć mam nadzwyczaj dobrą:-(- bardzo krótką (dla złych i zbędnych zdarzeń i informacji!...murowane,że zapomnę!)Ale ja sobie mogę mieć...najważniejsze,że dziewczyny wiedziały i napiszą!:multi:

Moniko...gdyby mógł, Stefcio serdecznie sam podziękowałby dzieciakom...a teraz w jego zastępstwie zrobię to ja:
[B]Z SERCA ZA WASZE SERDUSZKA DLA bernardyna Stefka DZIĘKUJĘ![/B]:loveu:[B]...zostańcie tacy dobrzy i czuli na zawsze![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']...oj,życie...zawsze przed nami nowe etapy!Teraz i przed Stefkiem!
Samo życie!...ale teraz już ŻYCIE![/quote]

Natychmiast po włączeniu kompa przyleciałam do Stefanka :loveu::loveu:

Oj tak, ciągle nowe etapy w tym naszym nieprzewidywalnym życiu...
C'est la vie.... [B]Zuzlikowa [/B] na filozofowanie Ci się zebrało :evil_lol:

Dobrze, że już po zabiegu, Stefanek się już wybudził, będzie dobrze !
Najtrudniej będzie przez kilka pierwszych dni...
Stefanek wreszcie ma szansę na zdrowie i szczęśliwe, bez bólu
życie :thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

Stefciu jedzie już do domu!
Kilka informacji pooperacyjnych ...na gorąco,po rozmowie z dr Niedzielskim!
Stefan bardzo dobrze przeszedł samą operację...nie było nieprzewidzianych sytuacji(obawiano się krwotoków i konieczności ograniczenia zabiegu do jednego biodra)...zabieg określony przez dr Niedzielskiego jako[B] daroplastyka duża[/B]...objął wykonanie kilku pszeszczepów...z kości pobranej z biodra zostało nadbudowana "klamerka"przytrzymująca główkę kości w stawie.

Dr Niedzielski dał konkretne instrukcje dotyczące opieki nad Stefkiem przez pierwszy miesiąc...nie są one tak rygorystyczne jak wskazywał na początku...ale o tym już konkretnie dziewczyny napiszą same!Stefek dostał polecenie zjawienia się po miesiącu na rentgen i wizytę kontrolną...tyle z emocji zapamiętałam!:oops:

No i kwestia wydatków...
operacja,rivanol,preparat do odbudowy kości, antybiotyk,środki przeciwbólowe,gaziki,sikadło na rany pooperacyjne...RTG...wszystko to kosztowało [B]2190zł[/B]. Mosii zescanuje rachunek na wątek!

Zaraz kilka fotek już pozabiegowych!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...