Jump to content
Dogomania

Stefan_18.06.09- PO OPERACJI!Na początku roku został wyadoptowany do mosii-Ma Dom.


zuzlikowa

Recommended Posts

a jeśli oby nie oby nie ..zadrzy sie cos o czym nie myslimy teraz i nagle bedzie potrzebna kasa na stefanka ..poczekajcie chociaz tydzień ..plissssssss


ja tez chce uratowac inne bidulki wierzcie mi .....ale boje sie, o stefanka




ktos tu krzyczał o sunie z krzyczek ..!!!!!

a ja krzycze pomózmy Lubartowemu benkowi i temu dino bez siersci leczenie drogie ..to ze pies juz bezpieczny u EMIr nie znaczy ze tam leży ..im tez trzeba pomóc .....a komu jak komu ale pamagaja benkom ....co WY na to ...


a w lubartowie kolejna sunia młoda benkowa .....:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoskaGoska']
A tak naprawdę to głowną przyczyną tego wyniku są 3 osoby , moze najlepieje niech wypowiedzą się dziewczyny które wpłaciły po 2tys i ktoś to wpłacił 1tys - jesli to ktoś z dogo???[/quote]

Małgorzata K.-R (2 000,00) -już się wypowiedziałam.
Te pieniądze można wykorzystać na każdą potrzebę.
Fundacja,która użyczyła konta może pieniędzmi dysponować swobodnie.

Trzeba spytać Coronaaj(wpłacała z allegro 2000,00 + 250 na opłacenie allegro)

Z decyzją rzeczywiście trzeba się wstrzymać -przynajmniej do pierwszej wizyty kontrolnej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Z decyzją rzeczywiście trzeba się wstrzymać -przynajmniej do pierwszej wizyty kontrolnej.[/quote]


To chyba nie podlega dyskusji. Nie denerwujmy się, najwazniejsze jak czuje sie Stecio dzisiaj? [B]Jak noc minęła?[/B] Ja z moimi psami zawsze jakoś nocy bałam sie najbardziej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Finetta']Małgorzata K.-R (2 000,00) -już się wypowiedziałam.
Te pieniądze można wykorzystać na każdą potrzebę.
[B]Fundacja,która użyczyła konta może pieniędzmi dysponować swobodnie.[/B]
[/quote]

Pod opieką Biafry i tej własnie Fundacji są dwie bardzo chore i stare suki Owczarki Kaukaskie ze "schroniska" Bożeny Wahl - były tam więzione 8 lat!!! są wyniszczone - zajrzyjcie - Biafra ma poważne problemy finansowe bo suki wymagaja karmy wet i leków
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/siwa-dakota-stare-chore-prosza-o-grosik-jest-ich-ostatnia-szansa-137926/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']wlasnie jak piesek sie czuje?
Jak kupi, sikczuk, humorek, apetyt?[/quote]

Aktualne informacje o Stefanie ( info sprzed 5 min): siku, kupa, apetyt ok. Humorek umiarkowany. Nie wolno gmerać, dotykać niczego "tam", nie wolno nawet patrzeć w tamtą stronę. Wolno zajmować się przodem tak mniej więcej trochę za głową. Leżę sobie i staram się zapomnieć. Lekarstwa zjadam, trochę się wkurzyłem bo rano mi gmerali, ale teraz mam spokój. Trochę histeryzuję, ale niech wiedzą, że delikatny jestem!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LACRIMA']Aktualne informacje o Stefanie ( info sprzed 5 min): siku, kupa, apetyt ok. Humorek umiarkowany. Nie wolno gmerać, dotykać niczego "tam", nie wolno nawet patrzeć w tamtą stronę. Wolno zajmować się przodem tak mniej więcej trochę za głową. Leżę sobie i staram się zapomnieć. Lekarstwa zjadam, trochę się wkurzyłem bo rano mi gmerali, ale teraz mam spokój. Trochę histeryzuję, ale niech wiedzą, że delikatny jestem![/quote]

charakterek bernardyna ...moj panikuje jak tylko widzi przyrząd do obcinania paznokci .....wieje a jak mu sie nie uda to potrafi sie tak połozyc ze wszystkie 4 łapy ma pod mordką ...a ta mordka jest tak ciężka ze nijak nie da sie jej podnieść ...itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']charakterek bernardyna ...moj panikuje jak tylko widzi przyrząd do obcinania paznokci .....wieje a jak mu sie nie uda to potrafi sie tak połozyc ze wszystkie 4 łapy ma pod mordką ...a ta mordka jest tak ciężka ze nijak nie da sie jej podnieść ...itd[/quote]


hehehehe!:evil_lol:

No ja benka nie mam, ale moja sucz- agresor mały szybki czarny polski gdy ma do czynienia z obcinaczem wykorzystuje w pełni swą jakże obszerną skalę głosową, gdy przychodzi obcinać jej pazurki warto skorzystać ze stoperów;)

Za to mam też dwunożne boksery:lol:To za sprawą kombinacji jaką jest bokser+kaganiec.

Link to comment
Share on other sites

EJJJ DZIEWCZYNY, tak się nie robi.....
Pani zaproponoiwała zakup drogiego leku dla Stefana miał się ktoś z nią skontaktować i co?? :roll: nic.. Pani nie dostała w tej sprawie zadnego telefonu :/

[QUOTE]W pierwszym mailu jaki otrzymalam w odpowiedzi na moja chec wyslania leku dla tego psa otrzymalam informacje,ze ktos w przeciagu kilka dni sie ze mna skontaktuje telefonicznie.I tak czekam az do dnia dzisiejszego i nic.Nie wiem co mam o tym myslec...
Mialam psa,mieszanke bernardyna z kaukazem,ktory byl po ciezkiej operacji biodra dozyl 13 lat.I do ostatnich dni chodzil na wlasnych lapach.Mam nadzieje,ze Slimak sie pozbiera i zacznie niedlugo normalnie sie poruszac.
Katarzyna Dasz......[/QUOTE]

[B]CZY MÓGŁBY KTOŚ ZADZWONIĆ DO PANI????[/B]
LACRIMA???????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']EJJJ DZIEWCZYNY, tak się nie robi.....
Pani zaproponoiwała zakup drogiego leku dla Stefana miał się ktoś z nią skontaktować i co?? :roll: nic.. Pani nie dostała w tej sprawie zadnego telefonu :/



[B]CZY MÓGŁBY KTOŚ ZADZWONIĆ DO PANI????[/B]
LACRIMA???????[/quote]

Asiu,masz rację umknęło to naszej uwadze,lecz nie ma mowy o lekceważeniu Pani Katarzyny,lecz o młynku ostatnich dni!
Pani Katarzyna ma prawo czuć się rozczarowana,ale mam nadzieję,że wyjaśniłaś w jakim stresie i tempie działałyśmy przez ostatnie dni i...prawdę powiedziawszy z żalem stwierdzam,że umknęło to naszej uwadze.:oops:
Pani Katarzyna ma prawo tego nie rozumieć,lecz my przecież wiemy jak szybko wszystko się działo i mam nadzieję,że naświetliłaś choć fakt,że brak kontaktu nie wyniknął z lekceważenia.
Wracam do postu,w którym zamieściłaś mail Pani Katarzyny...i kilka innych...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']
Pani Katarzyna ma prawo tego nie rozumieć,lecz my przecież wiemy jak szybko wszystko się działo i mam nadzieję,że naświetliłaś choć fakt,że brak kontaktu nie wyniknął z lekceważenia.
[/QUOTE]

oczywiście kochana :loveu:
Napisałam że mieliśmy wszystcy ostatnio bardzo napięte nerwy, bo to było tuż przed operacją stefanka :)
Napisałam,z ę nikt jej nie lekcewarzy, tylko poprostu nie ogarniały dziewczyny tego wszystkiego bo przeciez swoje zycie też mają ;)
Dzięki za pw

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coronaaj']mosii;:hmmmm: rekonwalescencja Stefa potrwa pół roku, ja osobiscie nie wyobrazam sobie przetrzymywania na koncie ponad 3 tys. kiedy inne psy walcza o kazda złotówkę ale tu oczywiscie decyzja nalezy do osoby zarządzającej wydatkami i wpłacających.

Nie wydaje mi sie równiez własciwe zbieranie pieniedzy "na operacje"
bo ona juz sie odbyła
:hmmmm:Zapomnialyscie o mozliwej drugiej operacji z implantami!! Nie mowiac o rekonwalescencji


Hejka:shake::shake::shake::shake: Zapomnialyscie o mozliwej drugiej operacji implanta(ow).
Nie mowiac o rekonwalescencji :oops::oops::oops::oops:

Zbierajcie dalej bo nadmiar forsy nie zaszkodzi. Tytul mozesz zmienic wedlug swojego uznania nale uwazam zbierac dalej!!!!Sfefanek[/QUOTE]
Zgadzam sie na dysponowanie moja czescia kasy w dowolny sposob,. Jezeli zabraknie na hotelik to bierzcie, wszystkie bierzace Stefanka potrzeby bo zbieralismy na operacje i dalsze leczenie, a nie tylko na operacje!!!. Stefankowi grozi dlugi pobyt w hotelu,rekonwalescencja. Czyli mozecie brac dla Stefanka na biezace potrzeby. Musi byc odlozone na Stefanka bo co bedzie jak zabraknie forsy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']DZIEWCZYNY BLAGAM WSTRZYMAJCIE SIĘ PROSZĘ :mad: ANETTTA A TY SAMA PISZESZ ZEBY SIĘ WSTRZYMAC - A ZA CHWILE CAŁĄ LISTĘ PIESKOW ;) PRZEDSTAWIASZ[/QUOTE]
Zgadzam sie z Gosia nie mozna calych pieniedzy wydac na inne bidy co nie znaczy , ze cos tam skapnac im mozna...musi byc wilk i owca cala....
Musimy miec dobre zaskorniaki na bierzace potrzeby, rekonwalescencje Stefanka bo w przeciwnym wypadku operacja nie mialaby sensu!!!! Nie mozna zoperowac i dalej nie miec forsy na dalsze leczenie.

Chyba Finetta Malgosia mysli tak samo???

Link to comment
Share on other sites

a nie ma ktos jakies karmy na wydaniu??? moze wasze pieski nie chcą?
kurcze cudem piesek zostal zabrany z ulicy do dt- ale potrzeba karmy dla psiaka - a do zakupy brakuje 54zl :shake:
jakby ktoś mial zbędną karmę lub dolozyl choc 5zl to proszę piszcie tutaj :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/prosimy-o-zakup-karmy-dolozenia-sie-do-jej-zakupu-139741/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mail od Pani Katarzyny....

[QUOTE]Preparat na stawy o ktorym rozmawialysmy to "Absorbine Flex +" w proszku bo sa jeszcze w granulacie ale psy tego granulatu nie chca jesc-w koncu to nie konie;)

Natomiast ten kit pszczeli to ma byc nie w masci a na spirytusie i zrobic roztwor 1:5 z przegotowana zimna woda.Butelki przewaznie sa po 20ml czyli plus 100ml wody. Wyczyscic ucho i na koniec 3krople kitu pipetka.Buteleczka kitu kosztuje ok 5zl. :)Tanie a skuteczne.

Moze chociaz tym preparatem jakos pomoge. Niestety teraz jest to wykluczone zebysmy wzieli na Maksia miejsce nastepnego psa. Za rok mamy sie wyprowadzic na wies gdzie bedzie wiekszy teren i mam nadzieje psy bezpieczniejsze niz tutaj. Mam delikatnie mowiac nienormalnych sasiadow. Maxa mi truli dajac 50 tabl aspiryny w kielbasie.
Efekt? Oslepl,uszkodzona watroba,nerki,serducho. Wyciagnelismy go z tego. Nie byl po tym normalny-mial schizy,klaustrofobie i wzrok b.kiepski. Ale na zlosc sasiadom po tym truciu zyl jeszcze 7 lat. Taki gratis od losu:)

Pozdrawiam i czekam na maila

Katarzyna Daszki...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Asiorku...wyślij Lacrimie maila Pani Katarzyny![/B]

Możesz już być spokojna:lol:...Lacrima rozmawiała z Panią Katarzyną...nota bene wielką miłośniczką i znawczynią gigantycznych futrzaków:loveu:.

coronaaj...:loveu:[/quote]

Kochanie,byłam nieprecyzyjna i ...dostałam co chciałam!:evil_lol:
[B]Asiorku, adres mailowy proszę!...do Lacrimy![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...