Jump to content
Dogomania

Szansa dla psów z 'Ostatniej Szansy'-pozwólmy im godnie życ! ZbieramyPieniądzeNaHotel


Soema

Recommended Posts

[quote name='Zofia.Sasza']Ale ona może być wycięta. Macie tego świadomość? U Wahlówny większość suk jest wycięta. Żeby jej nie rozkrawać bez potrzeby...[/quote]
Co do tego są sprzeczne informacje..
W sobotę będzie wiadomo. Jesteśmy gotowi na wszystko ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Zofia.Sasza']Ale sprawdźcie. Zresztą na pewno sprawdzicie ;)[/quote]
Eee nie, my lubimy otwierać :evil_lol:
wszystko sprawdzimy, trzeba je będzie zabezpieczyć przeciwko pchłom i kleszczom, zaszczepić jak tylko będzie można i doprowadzić do normalności :)
i jak tylko przyjdzie czas, zasypać ludzi ogłoszeniami, znaleźc ten jedyny dom i wyciągać następne bidy..

Jestem umówiona z Modjeską, że po podróży powie ile wyszło za transport.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']A ja wlasnie poslalam 40 zl ode mnie i TZeta za zaklady pogodowe. Bedzie troszeczke na transport.[/quote]
Transport zadeklarowałam się pokryć ;) mam jeszcze 100zł na swoim koncie od Lacrimy, to będzie na pierwsze wydatki.(środki przeciw insektom itd.)

Aa i mam portfel :multi: dzięki Poker :loveu:.. taki pw-bazarek:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Transport zadeklarowałam się pokryć ;) mam jeszcze 100zł na swoim koncie od Lacrimy, to będzie na pierwsze wydatki.(środki przeciw insektom itd.)

Aa i mam portfel :multi: dzięki Poker :loveu:.. taki pw-bazarek:cool1:[/quote]
a za portfel pieniądze , tyle ile da soema,przeznaczamy te boguszyckie bidy.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']a za portfel pieniądze , tyle ile da soema,przeznaczamy te boguszyckie bidy.:multi:[/quote]
Wiedziałam, że mnie wkopiesz :eviltong: teraz będzie, że sknera jestem :roll:
powiedzcie, może być tak że za transport zapłacę od siebie i pieniędzmi Lacrimy, a jeszcze Ani wyślę od siebie (za portfel) 100zł, za pierwszą wizytę psiaków u weta?

Link to comment
Share on other sites

Witam, kilka lat temu byłam u p. Bożeny i widziałam tam co widziałam ... ale trzy psy mi utkwiły w głowie. Łapek - maleńki biały z rudymi łapkami w tym jedna przednia chora, źle zrośnięta:( rudy pies (właściwie cały czekoladowy i oczy też nieziemskie) w tej chwili moze mieć ok. 3 lat i chłopak ... typowy kundel czarny podpalany (krótkowłosy , mordeczka taka okrądlutka ok 7 lat może teraz więcej).... wszystkie mieszkały w domu p. Bożeny. Ze względu na bezsilność w owych czasach i na brak pomocy z jakiejkolwiek strony ... nie dałam sama zrobić nic :-( ale o tej trójce myślę już chyba z trzeci rok i obiecałam , że jeśli kiedykolwiek będę miała możliwość to je stamtąd wyciągnę. Teraz stanę na głowie o ile jeszcze żyją aby im pomóc. Mam problem z komputerem ale jeśli, któraś z Was przeczyta ... skojarzy choćby jednego psa, to zrobię wszystko aby je uratować. Moje gg 8679701 jeśli nie dziś to jutro na pewno odczytam.

Link to comment
Share on other sites

Tak właśnie pomyślałam , chociaż tamten miał krótsze uszka . Mnie z dogo wywala na potęgę :( jutro może uda mi się wbić. Te psy o których pisałam siedzą mi w głowie non stop i zrobię wszystko aby je stamtąd wyciągnąć. Jakby co to na gg , bo nawala mi tu okrutnie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Wiedziałam, że mnie wkopiesz :eviltong: teraz będzie, że sknera jestem :roll:
powiedzcie, może być tak że za transport zapłacę od siebie i pieniędzmi Lacrimy, a jeszcze Ani wyślę od siebie (za portfel) 100zł, za pierwszą wizytę psiaków u weta?[/quote]

Ty sknera :crazyeye::crazyeye:, tyle forsy pakujesz w psiaki :roll:, 100 zł za portfel to naprawdę dużo :lol:
Juz go spakowałam i pojedzie jutro do soemy :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Ty sknera :crazyeye::crazyeye:, tyle forsy pakujesz w psiaki :roll:, 100 zł za portfel to naprawdę dużo :lol:
Juz go spakowałam i pojedzie jutro do soemy :evil_lol:[/quote]
Dziękuję :loveu: to ja jutro wysyłam 100zł do Ani, na pierwszą wizytę u weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']to ja sie znowu naraze modom:oops:kto chce dziecku prezent zrobic?zapraszamy na bazarek:lol:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazeczki-po-angielsku-slownik-gry-film-dla-dzieci-na-miske-od-kata-18-06-a-138352/[/URL][/quote]
Co mi tu.. wątek śmiecisz?:mad: jeszcze się nie dorobił swoich ;)
już niedługo... sobota :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']:sadCyber: dobra juz dobra ale zeby tak od razu z bejsbolem na mnie:eviltong:[/quote]
Bejsbol za to, że Cię na gg nie ma, a potem będziesz marudziła, że nic nie wiesz :eviltong:

Przelałam Ani [B]100zł [/B]na pierwszą wizytę u weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ania ma problem z kompem, ale DZIĘKUJEMY za paczkę na bazarek :loveu:
Chita :Rose:[/quote]
najpeirw na mnie z pałą a teraz dziekuje,ahhhh te baby:diabloti:

a z transpotrem wszytsko dograne bo mi chyba cos umknelo:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']Soema, portfel dziś pojechał :evil_lol:[/quote]
Dziękuję :Rose: pieniądze do Ani przelałam, transport opłacę w sobotę (CHITA) psiaki jadą z Modjeską :)
a ja wracam do gonitwy za ćmą i zakopywania kości :evil_lol: mam 2 sunie na DT :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]jkp[/B] - 300zł (wpłata za 3 miesiące z góry)
[B]Bazyli3101[/B] - 30zł
[B]Becia222[/B] - 100zł
[B]Li1[/B]. - 100zł
[B]Agnieszka R.[/B] - 100zł
[B]Bjuta [/B]- 50zł
[B]Poker[/B] - 40zł
[B]Zuzel[/B] - 10zł
[B]Bico[/B] - 50zł
[B]Vesna[/B] - 50zł
[B]Lacrima [/B]- 100zł (na razie na moim koncie)
[B]agata51[/B] - 50zł

[COLOR=DarkGreen]Li1[/COLOR] - [B]40zł[/B] (zakłady pogodowe)
[U][/U][COLOR=DarkGreen]yoasia123[/COLOR] - [B]549,12 [/B](zbiórka urodzinowa)
[COLOR=DarkGreen]Anna_33[/COLOR] - [B]10zł [/B](zakłady pogodowe)
[COLOR=DarkGreen]Coronaaj[/COLOR] - [B]200zł[/B]

RAZEM NA KONCIE [SIZE=3][COLOR=Red][B]1779,12zł [/B][/COLOR][/SIZE]:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Kwota jest powalająca:crazyeye::multi::multi::multi:

Bazarek wystawie w niedzielę-Tz myślał,że to paczka do niego , bo tez czeka na przesyłkę i jak otworzył to tylko- a coś ty nakupowała:evil_lol:
Powiem tylko,że rzeczy nowe, ładne:cool3:....także wyskrobywać ostatnie grosze ciotki i w niedziele na zakupy:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...