Jump to content
Dogomania

Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!


Kisses

Recommended Posts

[quote name='psiulka']Ja mam psa, nawet ma galerię. :cool3: Ale idę bez niego. ;) A z Kluskiem to pewnie dopiero za kilka tygodni, bo na razie jeszcze i tak nie ma go u Kisses, na razie możemy wziąć ją samą. :cool3:

Wombacik mój :iloveyou:[/quote]

Weźcie mnie, weeeeźcie... Bedę grzeczna! :diabloti:
Jak będę mogła wyjść na dłuższy spacer, w sensie szczepienia itp. za sobą [za wombatowym]. I trzeba będzie sobie zrobić rozpiskę [:razz:], zeby nie wrzucić małego w tłum, bo sie jeszcze zszokuje i w ogóle... Normalnie nie spodziewałam się tego po Was :diabloti:
A teraz nadchodzi cudowny czas uganiania sie za wyprawką i sprawdzania wetów na wszystkie sześć stron świata :loveu::roll: Wyborem [wreszcie...] karmy.

[SIZE=1]A ja chyba była grzecznym dzieckiem, bo babcia mi uszyła tą zarąbistą saszetke na smaki, miejsce na kliker też ma, taka do paska zapinana :loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Weźcie mnie, weeeeźcie... Bedę grzeczna! :diabloti:
Jak będę mogła wyjść na dłuższy spacer, w sensie szczepienia itp. za sobą [za wombatowym]. I trzeba będzie sobie zrobić rozpiskę [:razz:], zeby nie wrzucić małego w tłum, bo sie jeszcze zszokuje i w ogóle... Normalnie nie spodziewałam się tego po Was :diabloti:
A teraz nadchodzi cudowny czas uganiania sie za wyprawką i sprawdzania wetów na wszystkie sześć stron świata :loveu::roll: Wyborem [wreszcie...] karmy.

[SIZE=1]A ja chyba była grzecznym dzieckiem, bo babcia mi uszyła tą zarąbistą saszetke na smaki, miejsce na kliker też ma, taka do paska zapinana :loveu:[/SIZE][/QUOTE]

to chyba ja powinnam blagac zebyscie mnie wziely jak bedziecie z psami :diabloti: bo go nie posiadam :evil_lol::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']to chyba ja powinnam blagac zebyscie mnie wziely jak bedziecie z psami :diabloti: bo go nie posiadam :evil_lol::diabloti:[/quote]

Weźmiemy :diabloti:

Jee :multi: Chyba jade po Wombaciego dzień wcześniej :razz:
Zaraz na angielski ide, jak wrócę dam nowe foty :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Ty weź go nazwij po prostu WOMBAT a nie się będziesz w jakiegoś Simbę bawić :evil_lol:[/quote]

A wyobrażasz sobie na spacerze 'Wombat, noga' albo 'Wombat, chodź tu!' :evil_lol:
Wombat to jego ksywa jest :razz: Wombat do zadań specjalnych!

Nowe! Nowe! Nowe! :loveu: Przychodzę z angielskiego, patrze na stronę a tu :loveu:

Pan Simba z tatusiem-wariatem i (nie)całym rodzeństwem :loveu:
[IMG]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/12.png[/IMG]


Mój maluszek :loveu:
[IMG]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/13.png[/IMG]


Dam coś jeszcze potem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bewarka']A skąd ty wiesz, któr twój? :cool3: Ślicznotek :loveu:[/quote]

Bo jak rezerwowałam, to wiedziałam, który jest wolny i którego rezerwuje :diabloti:
Dziekować :loveu:

[B]Justy$ka[/B], dzięki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Boże jakie to jest piękne!!! :loveu:

i ten ogonek do góry!!! :loveu: [SIZE=1](jak bziczek:loveu:)[/SIZE]

Oczywiście , że sobie wyobrażam, mi do niego Wombat pasuje i tylko tak będę się do niego zwracać :eviltong: mój pies ma wystarczająco głupie imię więc jestem przyzwyczajona do dziwnych spojrzeń....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Boże jakie to jest piękne!!! :loveu:

i ten ogonek do góry!!! :loveu: [SIZE=1](jak bziczek:loveu:)[/SIZE]

Oczywiście , że sobie wyobrażam, mi do niego Wombat pasuje i tylko tak będę się do niego zwracać :eviltong: mój pies ma wystarczająco głupie imię więc jestem przyzwyczajona do dziwnych spojrzeń....[/quote]

Dziękujemy :loveu:
Ogonek to taka fajna mała antenka :lol:
Dla Ciebie nawet MilkiŁej :evil_lol: Bzik głupie? Chyba żartujesz :lol:

[quote name='katik']zarąbisty jest ten twój malec :loveu: i nie wiem jak można go nie rozpoznać wśród rodzeństwa. :eviltong: Simba bardzo się wyróżnia. :loveu:[/quote]

I to jest najlepsze! :shiny: Małego da się zlokalizować wszędzie.

[quote name='Moniek193']Ale urosl i wyladnial:cool3:

[URL]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/13.png[/URL]:loveu:[/quote]

Facet mojego życia normalnie :razz:

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']jaka sliczota:-o:-o:loveu::loveu:[/quote]

Dzięki :loveu:

I jeszcze dwa z dzisiaj...

Tunelowe :loveu:
[IMG]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/15.png[/IMG]

Zaczynamy mordować! :evillaug:
[IMG]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/16.png[/IMG]

Oraz cieszymy michę w wieku 5 tygodni, bo jestem na polku! :D
[IMG]http://i593.photobucket.com/albums/tt13/Kiss_es_/17.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Boże jakie to jest piękne!!! :loveu:

i ten ogonek do góry!!! :loveu: [SIZE=1](jak bziczek:loveu:)[/SIZE]

Oczywiście , że sobie wyobrażam, mi do niego Wombat pasuje i tylko tak będę się do niego zwracać :eviltong: mój pies ma wystarczająco głupie imię więc jestem przyzwyczajona do dziwnych spojrzeń....[/QUOTE]

a co powiesz o moim? gram wymiennie ze szczur? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

mali agilitowcy rosną :loveu: mam nadzieję, że będziecie się w tym kierunku edukować :siara:

[quote name='Kisses']Dziękujemy :loveu:
Ogonek to taka fajna mała antenka :lol:
Dla Ciebie nawet MilkiŁej :evil_lol: Bzik głupie? Chyba żartujesz :lol:
[/quote]

No, antenka:loveu:

Bzik jeszcze jeszcze. Ale Bezik to straszne imię, musisz przyznać. Tylko , że on już był Bezikiem więc mu nie zmieniałam. Chociaż w sumie mu pasuje ;)

Tinka - 'Szczur' daje radę. :lol: Za to z imieniem Gram mam tylko swoje małe narkomańskie skojarzenia :roll::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']mali agilitowcy rosną :loveu: mam nadzieję, że będziecie się w tym kierunku edukować :siara:
No, antenka:loveu:
Bzik jeszcze jeszcze. Ale Bezik to straszne imię, musisz przyznać. Tylko , że on już był Bezikiem więc mu nie zmieniałam. Chociaż w sumie mu pasuje [/quote]

Ależ oczywiście, że będziemy. Już nawet mam jak tunel zrobić :diabloti: Kiss złota rączka! :razz:
A, i wiem, że któryś z braci (Tytus?) ma również uczęszczać na agility i się edukować w tym :loveu:

Bzik jest cudne :loveu: Bezik mi się z bezą kojarzy :diabloti: Ale to dobrze. Bo je lubie :loveu: Jednak zostanę przy Bziku lub Bzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']przecudowny on jest :loveu: pewnie, że się wyróżnia, on chyba ma najjaśniejsze umaszczenie z całej gromady co nie ? albo przynajmniej na zdjęciach :diabloti:[/quote]

Dzięki :loveu: Tak, najjaśniejszy jest. A najjaśniejsza jest jego siosytrzyczka, który lubi miętolić sznorówki :loveu:

[B]Moniek193[/B], z tego co wiem młode są cale :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']o kurcze, ale sliczna klucha :loveu:
ja patrze masz inny avek i to nie z westem :crazyeye:
wchodze i nie wierze :diabloti:
tyle czasu byla mowa o westiku :razz:[/quote]

Dziękujemy :loveu:
Mam av.? Wow :lol:

Była, była... Powiedzmy, że ten pies nieodwracalnie się wyciapał :diabloti: I z białego jest taaaaki :loveu:

Witamy w galerii :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...