Jump to content
Dogomania

Cairny dwa - galeria Alayki vel Wampira & Simby vel Wombata!


Kisses

Recommended Posts

[quote name='Kisses']Masz być, bo ja chce zdjęcia :P Ew. foty można poza ringiem postrzelać też :D A Womb już się nastawił psychicznie, że Cie pozna, nie zawiedź go :D
A w niedziele co robisz o 10 i tak mniej więcej 10.30? ;> I potem jakoś tam między 11 a 12? ;>[/QUOTE]
No nie wiem jak to zrobię, ale mam nadzieję, ze mi się uda, bo o 10:25 są bordery :loveu:
A 10:30 maliniaki. Jakoś się spotkamy, bo Womba poznać muszę :eviltong:

W niedzielę o 10 miałam zamiar zawitać na ringu dobermanów i chińskich grzywaczy :evil_lol:
Zawsze Potem setery irlandzkie są o 11:05 , ale zawsze można sie spotkać przy ringu :D
W ogóle to na gady byśmy się szybciej dogadały :diabloti: Nr poproszę ;D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kashdog']Ja już od miesiąca dni do wystawy odliczam :diabloti: Mam nadzieję, ze uda mi się Was zobaczyć, bo o 10 na baski ide, a wy o 10:20 :evil_lol:[/QUOTE]
O, chcesz powiedziec, że będzie przy naszym ringu? Cudnie:)
Dla przypomnienia - baski ida o 10.00 na ringu nr 14:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, chcesz powiedziec, że będzie przy naszym ringu? Cudnie:)
Dla przypomnienia - baski ida o 10.00 na ringu nr 14:)

Pzdr.[/QUOTE]
No będę, będę :) Myślę, ze się wyrobimy na 10.
[quote name='Zuza i Noddy']To super, ja liczę na jakieś fotki mojego pręgusa, wchodzę pierwsza ;)[/QUOTE]
Jakieś fotki będę robić, ale nie wiem czy coś fajnego wyjdzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja byłam dzisiaj w TESCO i - niestety - nie było tych babeczek... Może znajdę je w Carrefour'ze...?
[B]Kisses[/B] - a gdzie Ty kupujesz?

Pzdr.[/QUOTE]

W carrefourze są nawet carrefourowskie podróbki, są nawet ciut tańsze, ale według mnie smakiem się nie za bardzo różnią. ;)

Link to comment
Share on other sites

[img]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs971.snc4/76464_163454247026891_100000869495626_271371_33572_n.jpg[/img]

Simbik z Caro, swoją półsiostrą (tatuśkiem obu jest Cairn Bries (FCI) CUTE WILLY), w rzeczywistości się jeszcze bardziej podobne do siebie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...